Jump to content
Dogomania

MAZURY - gdzie?


tynka

Recommended Posts

Drodzy Dogomaniacy!!! POMOCY.

Zupełnie niespodziewanie prawie że z dnia na dzień szykuje mi się odebranie zaległego urlopu - na zasadzie teraz albo nigdy! Gupia nie jestem i skorzystam! Chciałabym się wybrać z sunią na Mazury - i tu mam problem - nie znam tego rejonu, nigdy tam nie byłam :oops: nie wiem gdzie warto, gzie przyjmują psy, no i gdzie jest w miarę tanio ale czysto.... Bardzo liczę na waszą pomoc!!! to będą pierwsze mini wakacje Fabii. DZIEKI :calus:

Link to comment
Share on other sites

W ostatnie wakacje bylam ma Mazurach,w gospodarstwie agroturystycznym.Podaje strone www.dolina .hg.pl Jest to bardzo ladny osrodek wypoczynkowy.Jest tylko jeden minus-trzeba miec tam samochod,bo do najblizszego jeziora jest 45 min.piechota,niestety.

Mozna przyjechac z pieskiem.W kazdy razie mozna bylo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

My byliśmy w zeszłym roku w lato - w Tumianach , niedalkeo Bartołt - około 20 km za Olsztynem:) Było super - byliśmy z jamnikiem mojego "chłopa" - na plu namiotowym , tuż przy jeziorze - naprawdę było cudownie. Pies "biegał" - jak to jamniki, pływał i ogólnie wieczorem była już taka padnięt że spała zawinięta we wszystkie śpiwory rzy ognisku:)

Link to comment
Share on other sites

4 dni temu wróciliśmy z Mazur - było cuuuudnie. Byliśmy w miejscowości o wdzięcznej nazwie - Kiepojcie - niedaleko Gołdapu. Okolica tak przepiękna że az dech zapiera. A latem może faktycznie do Mrągowa ??? :)

Link to comment
Share on other sites

Cześć!

Rzeczywiście podczas Picnic Country i Festiwalu Kultury Kresowej jest ciągle taki tłok i hałas, że psy ledwo wytrzymują. Najbardziej mnie wtedy wkurza, jak pod sklepem stoi pies przywiązany do jakiejś rynny i ubrany w strasznie niewygodne ciuszki (i to jeszcze tak gorąco). A w tym czasie jego właściciele bawią się w najlepsze :evil: . Ale jest jeszcze Kabareton, podczas którego nie ma takich tłumów. ZAPRASZAM!!!

Link to comment
Share on other sites

Cześć!

Niedaleko Mrągowa, w Maradkach jest Pensjonat Agroturystyczny Kozak. Piękna okolica, jezioro kilka krokór z górki, wiele atrakcji dla każdego i można przyjechać z psem :Dog_run: . Jeśli jesteście zainteresowani to wejdźcie na stronkę tego pensjonatu na http://www.kozak.etour.pl/info.php. Serdecznie zapraszam, bo warto przyjechać :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wydaje mi się, że za tą cenę jaką sobie zyczy p. Szymański. można znaleźć całkowicie samodzielny domek z działką(tu są co najmniej 2 na działce) ogrodzony i nie martwić się ., że pies podbiegnie np. przywitać się z sąsiadem, a ten może sobie tego nie życzyć. Choć wiem, że okolica jest tam piękna to ja wyszukuję w internecie lub ogłoszeniach już od kilku lat własnie takie samodzielne domy. oczywiście całkowicie wyposażone. Płaci się za cały domek, niezależnie od ilości osób i psów. W zeszłym roku byliśmy na tzw. Mazurach Garbatych koło Kruklanek. Polecam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wydaje mi się, że jest tam dość duży tłok. A z tego co wiem w tej miejscowości jest b.dużo innych ośrodków. Czy wiesz jakie są ceny?

Ja znam na Mazurach w Karwicy (12km od Rucianego-Nidy) ośrodek dużo bardziej kameralny, jedyny tam, choć nie ma tam takiej ilości rozrywek, ale za to tuż tuż są lasy i łąki. Jedzenie b.dobre. Z psami można oczywiście przyjeżdżać za darmo. Tylko bieże się za nie odpowiedzialność- to chyba oczywiste.. Wszystkie informacje na stronie www.karwica.pl. Byłam tam i wspominam miło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...