Jump to content
Dogomania

Andrzej Kaźmierski


Zuza i Noddy

Recommended Posts

  • 1 month later...

mily i sympatyczny i kulturalny-to fakt..ale troche malo konsekwentny:lol:.Ocenial mojego psa 2 razy w ciagu 3 tygodni-raz dal doskonala a raz bdb-a pies sie nie zmienil w 3 tygodnie:lol:.Mimo wszystko sedzia bardzo fajny,moj pies ma swoje wady-wlasnie ruch a dokladnie akcja tylnich konczyn i nie mam zalu,ocenial tez moja suke i konsekwentnie tez w odstepie 3 tygodnie dal 2 doskonale,raz najlepsza suke w rasie a drugi raz res CACIB-w konkurencji byla lepsza suka :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

[quote name='daga10011']mily i sympatyczny i kulturalny-to fakt..ale troche malo konsekwentny:lol:.Ocenial mojego psa 2 razy w ciagu 3 tygodni-raz dal doskonala a raz bdb-a pies sie nie zmienil w 3 tygodnie:lol:.Mimo wszystko sedzia bardzo fajny,moj pies ma swoje wady-wlasnie ruch a dokladnie akcja tylnich konczyn i nie mam zalu,ocenial tez moja suke i konsekwentnie tez w odstepie 3 tygodnie dal 2 doskonale,raz najlepsza suke w rasie a drugi raz res CACIB-w konkurencji byla lepsza suka :lol:[/quote]


Nie zgadzam się z opinią, że pies nie zmienia się przez 3 tygodnie....

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Wystawiałam moją yorkę u tego Pana tydzień po tygodniu, oceny pokrywały się tylko w stwierdzeniu, że jest miła, reszta, dotycząca budowy i ruchu znacznie się różniła. Ogólnie sprawia wrażenie miłego, ale według mnie niekonsekwentny w ocenie, no i niestety... ma ulubieńców.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Wystawiałam moją yorkę u tego Pana tydzień po tygodniu, oceny pokrywały się tylko w stwierdzeniu, że jest miła, reszta, dotycząca budowy i ruchu znacznie się różniła. Ogólnie sprawia wrażenie miłego, ale według mnie niekonsekwentny w ocenie, no i niestety... ma ulubieńców.[/quote]

hej kleo u mnie akurat opisy bardzo podobne mojej suki ale to co odwalił ten "Pan" na wystawie w Gdyni przechodzi wszystko!!!! Rase wygrała suka która powinna zejść z ocena najwyżej dobrą nie wiedzialam ze york ma mieć płaszcz stalowy ze złotymi przebarwieniami :crazyeye:
Nigdy więcej nie pojade na wystwe gdzie bedzie oceniał ten Pan!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

witam;)
Chciałabym się czegoś dowiedzieć na temat tego sędziego ;) Mam doga niemieckiego a z tego co się zorientowałam ten sędzia oceniał ciut mniejsze psiaki. Proszę was bardzo o opinie, zależy mi na tym i również Imagowi ;)
Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Owszem bardzo miły,ale jeżeli w klasie mamy konkurencje i jest to pies sędziego,to pies ten nie musi chodzic,nosic prawidłowo ogona... po prostu wygra w klasie... a inni z dużo lepszymi psami będą tylko tłem.
Ja bardzo dziękuję temu sędziemu,nigdy więcej nie będę robił za tło strata czasu...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ten pan to istny showman, jest bardzo medialny i jak zauważyłam lubi psy, które się lubia wystawiać i robić dobre show;). Ale anatomia, wyraz i ekspresja w ruchu, dla niego to też ważne sparawa, których nie traktował po macoszemu. Do tego kulturalny i sympatyczny.
Wiedział o co mu chodzi, kiedy oceniał moją rasę, a to lubię.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bardzo miły, sympatyczny i kulturalny sędzia z bardzo pozytywnym nastawieniem do psów.

Wydaje mi się, że zwracał dużą uwagę na ruch u psa. Opis psa zgodny z prawdą. Każdemu schodzącemu z ringu mówił jeszcze po kilka słów na temat psa.

Sędzia zaskoczył mnie niesamowicie gdy jedna suczka nie chciała pokazać zębów i się bała- mimo jasnego garnituru przysiadł na trawie i mówił do niej spokojnie - brawo dla takiego podejścia :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...