Jump to content
Dogomania

LESZNO = "Prestiż???!!!"


Dunia

Recommended Posts

coś gdzieś czytałam, że teraz klasa baby może być organizowana tylko na klubówkach?

Dobrze czytałaś :wink: Znajomi zgłosili swoja whippetkę do Radomia, ponieważ na ulotce było wyraźnie napisane, iż jest organizowana ta klasa.Jednak zgłoszenie im sie wróciła z adnotacją, że dezycją ZK klasa baby będzie tylko na wystawach klubowych :wink:

Link to comment
Share on other sites

Fakt ze Leszno obnizą swoje mozliwości z kazdą kolejną wystawą...ale dla mnie zawsze są sympatyczne....a co do znania sie własciciela psa z sedzią..ehh...a czy ty jezdzisz do sedziego którego nie lubisz??chyba oczywiste ze sie jedzie do takich którym sie twoj pies podoba lub jak ktos jest nieprzyjemny.Kazdy chce wygrywac i kazdy chce jak najlepiej dla swojego pupila..wiec jezeli mozna wygrac to czemu nie?a to znanie sie z sedzią...ehh...ja znam wiekszosc sedziow i co z tego...czy zawsze wygrywam??Nawet tych co znam bardzo dobrze sa zawsze obojetni na swoje znajomosci i patrza na psa a nie na koniec smyczy.raz wygrywa ten pies raz ten...akurat ja byłam z suką która zajeła 3 lokate w młodziezy w husky i sie bardzo ciesze ze zajeła lokate...raz sie wygrywa raz przegrywa..takie zycie.A leszno serio...moim zdaniem miedzynarodówka to znaczna ranga i mogliby dawac choć głupie rozetki za BOB...w koncu jak mowił Stanisław Firlik to znana wystawa w Polsce i Europie.Hmm...tylko z czego??Fakt ze teren z zadaszeniem to dobra sprawa..małe ringi to juz gorsze.

Link to comment
Share on other sites

Co Wy za bzdury piszecie?!!! Jaki Regulamin Wystaw!!!

Klasa Baby jest tylko na klubówkach bo Regulamin na to tylko zezwala - Pokażcie mi który punkt o tym mówi, bo chyba macie swój własny regulamin. Dziwne, że w Bydgoszczy jest co roku i Bytomiu tez w tym roku była. Klasa BABY jest dopuszczona wszedzie!!!! a nie tylko na Klubówkach tylko nie jest obowiązkiem organizotora by była w programie i tyle.

Regulamin mówi:

"Na wystawach klubowych, na wniosek Klubu zatwierdzony przez Zarząd Główny, można tworzyć inne dodatkowe klasy (np. baby, juniorów itp.)"

Więc nie ma tam ograniczenia TYLKO na KLUBÓWKACH, lecz wystarczy wniosek do Zarządu by taka klasa powstała, a to różnica. To że jest wymieniona z nazwy tylko klubówka to nie ogranicza organizatorów innych wystaw. Trzba nauczyć się czytać regulaminy i przepisy prawne. Co nie jest zabronione jest dozwolone - taka jest ogólnie panujaca zasada w prawie polskim, więc można - przykład Bydgoszcz ma baby kazdego roku!!!

Link to comment
Share on other sites

W Bytomiu była klasa "BABY"?? :o

Ale rowniez milo jest "cos" dostac. Dobrze, ze przynajmniej na kazdej wystawie sa medale Uwazam, ze dla kazdego jest to mila pamiatka, dzieki ktorej bedziemy pamietac o danym sukcesie, wydarzeniu.

Pewnie, że jest to pamiątka. Mój Ceik zajął trzecie miejsce w Poznaniu i dostaliśmy piękny medal z datą wystawy :) Jest to dla mnie jak dotąd najcenniejsza pamiątka i inne medale czy puchary traktuję właśnie jako pamiątki, a że jestem sentymantalna mają one dla mnie duże znaczenie :oops: :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

No tak słyszałam, chyba, że ktoś wprowadził mnie w błąd, ale w Bydgoszczy były bajbisy na 100%

Tak medale to fajna pamiątka za każde miejsce

i płacąc tyle za wystawę jak sie już zajmie jakies miejsce

a powiny byc zagwarantowane 3

organizator powinien zapewnic te skromne medale

przeciez nie jest to az taki wydatek

Link to comment
Share on other sites

No tak słyszałam, chyba, że ktoś wprowadził mnie w błąd, ale w Bydgoszczy były bajbisy na 100%

W Kielcach miala byc klasa baby, przyjmowali nawet zgloszenia a potem przyszlo pisemko z Zarzadu Glownego, ze ma nie byc i juz. O ile pamietam, argumentacja byla taka, ze wystawcy- hodowcy wykorzystuja klase baby, zeby sprzedac "zalegajace" jeszcze szczeniaki. Nie wiem tylko, czy bylo to zarzadzenie ogolne, czy dotyczylo tylko tej wystawy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Skąd się wzięła nazwa[b] "Prestige"[/b] - nie wiem. A dlaczego? Dla dodania sobie [b]prestiżu[/b], bo rzeczywiście jest to "normalna" międzynarodówka. Może gdybyna tej wystawie były jakies ekstra tytuły, to wtedy nazwa miałaby sens, a tak...? Po prostu dodatek do "międzynarodowa wystawa psów rasowych". No i na pewno wyróżnia się od pozostałych międzynarodówek, prawda?

Ja lubię Leszno-międzynarodowe, natomiast wystawa championów - to dla mnie nieporozumienie. Duchota, ciasnota - na pewno nie są to warunki dla tak szumnie nazwanej wystawy. I nie pomoże nawet to, że wystawa może być 2-dniowa. Niech sobie będzie nawet 3-dniowa. No i co z tego? Może czas na zmianę miejsca organizacji tej rangi wystawy?
Ja od bieżącego roku nie jeżdżę do Leszna na championy. Jeżeli nie mam nawet gdzie postawić klatki z psiakami, nie mam jak jej przetransportować na dół (bo nie wolno, racja), to ja dla wystawy, czy wystawa dla mnie? Płatny katalog? W jakim kierunku zmierza ta wystawa?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

katalog odkad pamietam w Lesznie jest platny :( i tego nie potrafie zrozumiec dlaczego inne oddzialy "wyrabiaja" sie finansowo i kazdy wystawca dostaje za darmo przyslugujacy mu katalog a w Lesznie nigdy, jak juz tak musi byc ze platny to moze choc zrobiliby go tanszego dla wystawcow ?? np po 5 zl ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...