Jump to content
Dogomania

Eda - sunia była bita.. MA WSPANIAŁY DOMEK !!


Doda_

Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Bardzo prosze o pomoc w ogloszeniach dla Eduni, ma sie ona dobrze, sterylkowa blizna dobrze sie goi, zatem juz w pelni mozna ja rozglaszac do adopcji (raczej marne szanse zeby ktos z mojej rodziny ja wzial :-()
Przyszly wlasciciel to napewno nei moze byc osoba starsza, bo Eda jest mlodym szakalem i uciekinierka z niej niezla, zatem starsza osoba moze nei dac rady. Nie moze to byc raczej takze rodzina z dziecmi, bo z tego co widze na spacerach to Edusia tak nie bardzo do dzieci jest przekonana. Musza to byc ludzie bardzo odpowiedzialni, bo tak jak mowie- wystarczy nie przyuwazyc i drzwi uchylic a Edzia juz pierwsza do wyjscia jest gotowa. Swietnie by bylo gdyby dom byl z jakimis zwierzakami bo Edziula uwielbia sie bawic, zreszta z moja Zuza to sa poprostu dwie najlepsze przyjaciolki, wszystko poprostu wszystko robia razem.
Czy ktos moglby zrobic banerek i pooglaszac sunie na stronkach w necie? Ja mam klopoty z dostepem do internetu :shake:

Link to comment
Share on other sites

[I]pomocyyyyyyyyyyyyyyyy nie mammy czasu

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10377263#post10377263"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...3#post10377263[/URL]
Aneta 18:36:48
tu ma swoj watek plis o pomoc na cito


Do Mysłowic trafił bernardyn. Ma tylko
kilka dni życia (taki schron, że psy nawet z kwarantanny giną...)

[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='basiapron']będę ścigac teraz Aguś to się wszystkiego dowiem moje drogie,spróbuje ją namierzyć w środe,miejmy nadzieję że tym razem sie uda.[/quote]


Basia powiedz Agnieszce że ma się w trybie natychmiastowym skontaktować ze mna albo z p Edytą lub Peterem. Ja już nie wiem gdzie mam zostawiać wiadomości. Telefonów nie odbiera, na gg nie odpisuje i inne informacje tez ma gdzieś. Edka jest własnością fundacji i nie wiemy co dalej robić, jeśli z Agnieszką dalej nie będzie kontaktu trzeba będzie to załatwić w inny sposób. Niestety ale nie dopilnowała kolejnych rzeczy za które była odpowiedzialna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UeMka']Basia powiedz Agnieszce że ma się w trybie natychmiastowym skontaktować ze mna albo z p Edytą lub Peterem. Ja już nie wiem gdzie mam zostawiać wiadomości. Telefonów nie odbiera, na gg nie odpisuje i inne informacje tez ma gdzieś. Edka jest własnością fundacji i nie wiemy co dalej robić, jeśli z Agnieszką dalej nie będzie kontaktu trzeba będzie to załatwić w inny sposób. Niestety ale nie dopilnowała kolejnych rzeczy za które była odpowiedzialna.[/quote]
też sie do niej dobijałam na różne sposoby,ostatnio nawet zrobiłam wjazd do weta u którego ma praktyki i powinna na nich być akurat wtedy i jej nie było więc spróbuje jeszcze raz w środe,właśnie sie do mnie odezwała na gg ale znikła zanim ja się pojawiłam.A moze ty wiesz coś o Misiu bo ja mam na niego bazarki bo Aga miała mu badania zrobić i teraz nic nie wiem ile mam uzbierać i czy w ogóle pies jeszcze żyje.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem nic, przed chwilą Agnieszka napisała mi pare zdań na NK ale chyba też już poszła. Podobno przed chwilą do Ciebie pisała ale Ciebie nie było.

Agnieszka jest na necie więc można z Nią porozmawiać jeszcze jeśli coś chcesz.

Link to comment
Share on other sites

z Agą sie nie widziałam...
sorry za offa ale szukam pomocy!!!
[CENTER][SIZE=3]do wszystkich z okolic śląska,[/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=Red]została mi ukradziona jasnobrązowa antyczna toaletka[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3], składa się z dwóch szafeczek z oszklonymi drzwiczkami i połączeniem między nimi w którym powinny być dwie szufladki,te szufladki zostały u mnie ([SIZE=1]wiec mebel jest wybrakowany bądź dorobiono niepasujące do całości szufladki[/SIZE]),ukradziono resztę wiec jeśli ktoś ma jakichś znajomych którzy skupują antyki to będę wdzięczna za informacje czy takowa się nie pojawiła,bo sądze że złodzieje sprzedali ją żeby mieć pieniądze na wino.[/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

wieści o Edzi:
Eda z wystraszonej psineczki stała się łobuzem jakich mało, razem ze szczeniaczkami wariują ile wlezie. Jednak jest bardzo grzeczna, słucha się najbardziej mnie, do mężczyzn nie ma zaufania, tzn do mojego tz zaczeła mieć po długich oporach, ale i tak jakoś tak nie do konca. Najbardziej słucha sie mnie. Uwielbia gryzc roznego rodzaju skarpetki, dlatego trza jej pilnowac w tej kwestii ]:-> Były dwie panie chętne do adopcji jej i obu zaufałam niepotrzebnie, bo najpierw prosiły żeby poczekać i nie ogłaszać jej dalej, bo one się decydują itd itp, a potem ostatecznie nic z tego nie wynikło, i jedna i druga kobieta- zrezygnowaly. Bardzo chciałabym Edusie móc zatrzymać, bo bardzo ją pokochałam, jest naprawdę przewspaniała psinka, ajuż jak przyjdzie, przednimi łapami wskoczy na kolana i się tuli- to już wogole serce pęka, musiałabyś zobaczyć to, jest przekochana! :)
Nie wyobrazam sobie oddac ich do schroniska, a gdyby nawet Eda zostala umieszczona w fundacyjnym schronie- wtedy mysle ze caly moj wysilek wlozony w wyciagniecie jej ze stanu w jakim byla, zostalby zaprzepaszczony. Ona musi byc z ludzmi, wsrod ludzi, w domu,

[CENTER][SIZE=3][COLOR=Red][B]WIELKA PROśBA O POMOC-AGA Z POWODóW OSOBISTYCH MUSI WYJECHAC NA DłUżSZY OKRES,POSZUKUJE DT LUB DS DLA TYCH ZWIERZAKóW (Edzia i szczeniaki)!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']wieści o Edzi:
Nie wyobrazam sobie oddac ich do schroniska, a gdyby nawet Eda zostala umieszczona w fundacyjnym schronie- wtedy mysle ze caly moj wysilek wlozony w wyciagniecie jej ze stanu w jakim byla, zostalby zaprzepaszczony. Ona musi byc z ludzmi, wsrod ludzi, w domu,
[/quote]


Psy w "fundacyjnym schronisku" (za wyjątkiem agresywnych i ras dużych) mieszkaja w domu i są wśród ludzi. Codziennie wolontariusze pracują z każdym z nich poszczególnie i w grupach. To nie jest typowe schronisko jeśli w ogóle można określić to mianem schroniska. Jeżeli Eda nie znajdzie domu trafi tam na 100% ponieważ jest własnościa fundacji EMIR.
Poza tym pilny wyjazd na pewno ma jakas datę która tutaj nie została podana, w takim wypadku nie ma możliwości podjęcia jakichkolwiek działań.

Link to comment
Share on other sites

Emir uż od dawna mówiła,aby Ede do niej przywieźdź bo nic się nie dzieje w sprawie adopcji.Zatem nie ma innego wyjścia.Peter wkrótce pojedzie do Warszawy wiec Ede moze zabrac.
Gorzej ze szczeniolami..
Kiedy ten wyjazd jest planowany bo przeciez musimy wiedzieć ile mamy czasu

Link to comment
Share on other sites

Tu nie ma co namawiać.Eda była i jest od początku pod opieką Emir,która płaciła za jej leczenie.Od początku było wiadomo,ze albo robi się coś w kierunku adopcji,albo psiak trafia do Emir.Juz chyba ze 2 miesiące temu Emir kazała psiaka odebrac i przywieźdź do niej,ale nikt mnie nie słuchał.Teraz to po prostu nieuniknione chyba ze w ciagu kilku dni znajdzie sie DT lub DS

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']Tu nie ma co namawiać.Eda była i jest od początku pod opieką Emir,która płaciła za jej leczenie.Od początku było wiadomo,ze albo robi się coś w kierunku adopcji,albo psiak trafia do Emir.Juz chyba ze 2 miesiące temu Emir kazała psiaka odebrac i przywieźdź do niej,ale nikt mnie nie słuchał.Teraz to po prostu nieuniknione chyba ze w ciagu kilku dni znajdzie sie DT lub DS[/quote]
w kierunku adopcji na pewno Aga dużo robiła,a teraz kiedy sie okazuje ze musi wyjechać to rzeczywiście nie ma wyjścia.Jak się odezwie dam znać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[I]"Basiczku jak bys tylko mogla w obu watkach (Edy i szczeniaczkow) napisac wielkimi czerwonymi literami ze na gwalt szukam im tymczasow, ze wrecz BLAGAM o dt dla nich, bo za miesiac wyjezdzam- bardzo Cie prosze"
[/I][CENTER][COLOR=Red][SIZE=6][B]szukamy tymczasów zarówno dla Eduni jak i dla szczeniaków:

[/B][/SIZE][/COLOR][LEFT][url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110214[/url]
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Nowe foty ;)

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/274/6b46131a926856be.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/274/2c495673bd97f7c2.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/274/e68defe65d345aeb.jpg[/IMG][/URL]


[B][COLOR=Red]Sukamy DT lub DS , bardzo piłnie !!!
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...