Jump to content
Dogomania

Zabawa w wystawę na Śląsku


soti

Recommended Posts

Chciałabym zacząć porządnie ćwiczyć z moim psem aby ładnie się prezentował na wystawe (a na razie nie idzie nam z tym zbyt dobrze,zwłaszcza jeśli chodzi o bieganie po ringu). Do tego potrzebny jest ring i inne owczarki z właścicielami, a niestety w mojej okolicy nie znam nikogo takiego, a do hodowcy mam daleko.

Pomyślałam sobie, że może na tym forum są ludzie podobni do mnie. Może wszyscy razem spotkamy się i będziemy cwiczyć?

Link to comment
Share on other sites

Ok - dzieki - sprawdzę...

A na dolnośląskiej poszło nam na pewno lepiej niz ostatnio.
Co prawda 4 miejsce (na 4), ale za to tym razem ocena wybitnie obiecujący no i dostaliśmy nasz pierwszy puchar :D no,...właściwie puchareczek, ale nie wątpię, że każdy następny będzie coraz większy :)

Link to comment
Share on other sites

soti jak mozesz to zglos sie do askad ,nie zaczynaj amatorsko .tam napewno jest wiecej psow na ring .
nie wiem czy jeszcze bylas i widzialas ile bylo biegania z Baru w kl mlodziezy (a Barus ma czym biegac:loveu: ) i ile ja sie nabiegalam najpierw wokol ringu ( wolajac Baru)a potem w ringu z Vatem ;)
ps i trzymaj "chudo" swojego psiaka :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze jedną prośbę - czy ktoś z was ma może adres mailowy, lub mógłby poprosić w moim imieniu o adres ASKAD?
Ja od kilku dni próbuje się tam zarejestrować na owczarkowe forum i wciąż mi się nie udaje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soti']Mam jeszcze jedną prośbę - czy ktoś z was ma może adres mailowy, lub mógłby poprosić w moim imieniu o adres ASKAD?
Ja od kilku dni próbuje się tam zarejestrować na owczarkowe forum i wciąż mi się nie udaje...[/quote]
soti masz ci linka do Tensorów:lol:,tam jest wsio
[URL]http://www.tensor.ipnet.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...