Jump to content
Dogomania

W-wa.Mini-Sunia z przystanku z krzywą szczęką w najwspanialszym domku! DZIEKUJĘ!


kasia_r

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dopiero dziś udało mi się wejść na dogomanię :crazyeye:.

Sunia była ze mną na wyjeździe. Pokrzyżowała mi wszystkie plany ale nie miałam serca oddać ją na Paluch. Sunia rewelacja, ale nie może u mnie zostać. Niestety...

Byłam z sunią u weterynarza. Jest zdrowa, młoda i z cieczką :roll:. Już ją wykąpałam i odpchliłam, czekamy na odrobaczenie, no i na sterylizację (bo nie wiadomo, czy sunia nie jest w ciąży). Krzywy zgryz suni, to najprawdopodobniej wada wrodzona ale tego nie można być pewnym na 100%.
Okulary wokół oczu, to prawdopodobnie następstwo osłabienia organizmu cieczką. Mamy to obserwować i w razie czego zrobimy badania na nużeńca czy inne paskudztwo.

Właściciel jeszcze się nie zgłosił... Zrobiłam suce allegro i ogłosiłam na paluchu i jeszcze gdzieś.
Mam ogromną prośbę, czy mógłby ktoś pomóc mi ją ogłaszać?
Nie jestem zarejestrowana na innych forach i nie znam stron, gdzie można ogłąszać psy.

I jeszcze jedno... sterylizacja suni do 10 kg będzie kosztować ok 300zł :roll: :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Nie, to niemozliwe, tak drogo?! Moze gdzie indziej zostanie wysterylizowana?[/quote]


Doda, pytałam w lecznicy u siebie. Suka do 10 kg kosztuje ok 300zł. Niestety, to Warszawa. Jeśli znajdę coś tańszego, bardzo chętnie skorzystam. Ale sterylizacja to priorytet. Sunię znalazłam z cieczką, więc bardzo prawdopodobne, że już jest w ciąży...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_r']Doda, pytałam w lecznicy u siebie. Suka do 10 kg kosztuje ok 300zł. Niestety, to Warszawa. Jeśli znajdę coś tańszego, bardzo chętnie skorzystam. Ale sterylizacja to priorytet. Sunię znalazłam z cieczką, więc bardzo prawdopodobne, że już jest w ciąży...[/quote]

Naszą suczkę wysterylizowano za jakieś 150-180 zł nie pamiętam, ale to Sosnowiec, chyba nie przyjedziesz az tu zeby ja wysterylizować.. Moze poszukaj tańszego weta.. :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']a nie sterylizują trochę taniej bezdomne psy w jakimś schronisku ?
a może jakaś miejscowość podwarszawska byłaby tańsza :roll:[/quote]


Jeśli znacie takie miejsce, to dowóz da się załatwić. Pytałam tak orientacyjnie w lecznicy i zaśpiewali 300zł. Niestety Pani wet nie uwzględniła, że sunia znaleziona i że leczę w jej lecznicy wszystko co mam od 100 lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_r']Jeśli znacie takie miejsce, to dowóz da się załatwić. Pytałam tak orientacyjnie w lecznicy i zaśpiewali 300zł. Niestety Pani wet nie uwzględniła, że sunia znaleziona i że leczę w jej lecznicy wszystko co mam od 100 lat.[/quote]

Za 300 zl lepiej wysterylizowac dwie sunie!
Niestety nie znam 'tanich' wetow kolo warszawy, tylko tu w Sosnowcu i w Dąbrowie Górniczej...

Link to comment
Share on other sites

widzialam te sunie w ubiegly wtorek. siedziala na przystanku na postepu. podeszlam dalam kanapke, ktora szybko zjadla. Zadzwonilam po swojego TZ zeby przyjechal..ale zanim on przyjechal, sunia uciekla. jezdzilismy za nia wzdluz cybernetyki i postepu, drzac zeby nie wpadla pod samochod..ale uciekla i zapadla sie pod ziemie. siedzialam tam godzine..i nic. A Ty ja znalazlas...

gdzie przelac kase na sterylke??

Link to comment
Share on other sites

Julka kochana jesteś. Dziękuję, że próbowałaś ją złapać. Mnie się udało bez problemów, sunia mi tylko kłapała zębami ale siedziała na przystanku i wcale nie próbowała uciekać. Była tak zmęczona, że w samochodzie na moich rękach od razu zasnęła. No i zapomniała o zębach straszakach. W domu strasznie zastraszona siedziała pod biurkiem ale ja się pieścić nie lubię i sukę siłą wyciągnęłam (na siku) i od tej pory jest moim cieniem. Jest zazdrosna o moje koty i psa. Koty przeżywają starsznie nowego intruza. Kocica już sobie brzuch wylizała do krwi a kocur nocuje w kuwecie. Za to mój osobisty pies jest w 7 niebie, bo ma cieczkę pod nosem. Koszmar.
Szukam w takim razie taniej sterylki, bo mnie moja wetka zdenerwowała. Nie dość, że od 100 lat u nich leczę wszystko moje i nie moje, to jeszcze mi ulgi nie dała na bezdomniaka.
Czy orientujecie się może gdzie w Warszawie można taniej zrobić sterylizację?
Julka na razie poszukam taniej lecznicy a namiary zawsze zdązę podać. DZIĘKUJĘ!!!

Dom stały jak najbardziej poszukiwany!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konisia']Kasia napisz mi w jakim wieku jest sunia, czy zostaje sama w domu (i jak się zachowuje), jak reaguje na koty, jak znosi podróż samochodem itp. Bedę wdzięczna za w miarę szybkie info.[/quote]


Konisia,

sunia nie reaguje na koty. Moje są dość specyficzne i to one mogą zrobić krzywdę ale o dziwo na razie wszystko jest ok.

Sunia zostaje w domu, bo nie ma innego wyboru. Zamykam ją w jednym pokoju (bo ma jeszcze cieczkę) i wszystko jest ok. Trochę popiskuje ale jak później sprawdzam pod drzwiami, to jest cicho. Po powrocie w pokoju nie ma demolki, wszystko jest na swoim miejscu ale są ślady leżenia na łóżku ;)

W samochodzie zachowuje się ładnie, pod warunkiem, że są to małe odległości. Jeśli są długie, sunia wymiotuje. Jak jej przed podróżą nic nie dałam do jedzenia, wszystko było ok. W czasie podróży sunia przeważnie śpi a na początku drogi trochę tylko rozgląda się i szuka sobie optymalnej pozycji.

Sunię wysterylizuję, żeby nie było kłopotów.

Link to comment
Share on other sites

Kasiu dopiero wpadlam na ten wątek czytając stadionowe psy ( nie moglam wejsc na dogo po przyjezdzie )
[B]Skontaktuj sie z Neris[/B] moze bedzie mogla pomoc przy sterylce ...ona sterylizowala Amelke chyba za 190 zl w zaprzyjaznionej lecznicy ... jesli nie wypali poszukamy dalej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hankag']Kasiu dopiero wpadlam na ten wątek czytając stadionowe psy ( nie moglam wejsc na dogo po przyjezdzie )
[B]Skontaktuj sie z Neris[/B] moze bedzie mogla pomoc przy sterylce ...ona sterylizowala Amelke chyba za 190 zl w zaprzyjaznionej lecznicy ... jesli nie wypali poszukamy dalej[/quote]


O super, dziękuję. Skontaktuję się, bo 300 nie zapłace! ta lekarka mi od dłuższego czasu podpadała. Dla pieszczochów i ich właścicieli jest rewelacyjna, gorzej dla bezdomniaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hankag']gdybys potrzebowala nr. telefonu do Neris wysle ci na pw[/quote]

Dzięki, napisałam priva. JAk nie dostanę odpowiedzi, to poproszę Cię o numer. Na razie spadam z dogo.

Czy tylko ja nie mogę dostać się na dogomanię? A jak czasem wyświetla się strona, to mam wszystko w inną stronę?

Link to comment
Share on other sites

Dopiero tu trafiłam. Kasiu, trzymajcie się. Nie znam niestety żadnego litościwego weta w Warszawie, który wysterylizowałby sunię za pół ceny. Kasą też nie bardzo mogę cię wspomóc, bo w Tomaszowie zbieramy na budy i wszystkie oszczędności przeznaczyłam na psiaki. Przesyłam zatem dobre fluidy. Tyle tylko mogę. :-( Czuję się taka bezradna. Kurczę, szkoda, że nie wygrałam ostatnio w totka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Dopiero tu trafiłam. Kasiu, trzymajcie się. Nie znam niestety żadnego litościwego weta w Warszawie, który wysterylizowałby sunię za pół ceny. Kasą też nie bardzo mogę cię wspomóc, bo w Tomaszowie zbieramy na budy i wszystkie oszczędności przeznaczyłam na psiaki. Przesyłam zatem dobre fluidy. Tyle tylko mogę. :-( Czuję się taka bezradna. Kurczę, szkoda, że nie wygrałam ostatnio w totka.[/quote]


Ciocia, właśnie dobrych fluidów nam trzeba.
Ty się zajmij tomaszowskim zwierzyńcem, bo tam biednie. Ja sobie z tym małym, jednym pierdkiem poradze. A u Ciebie całe mnostwo:roll:

Budę kiedyś zamawiałam na allegro. Ale pewnie jak się komuś hurtowo zleci, to będzie taniej. Jak wygram w totka to się zgłoszę, ale na serio na razie nie mam czasu. Może później bazarek jakiś wystawie na te Twoje bidy.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...