Jump to content
Dogomania

Toś Super Ktoś & Ginka Turbinka


Illusion

Recommended Posts

[quote name='Kashdog']Jeeeeeeeej, macie ażuraaa, kurde, też chce :diabloti:
Mi się strasznie podobają, ale jestem jeszcze ciekawa jak Fifka by na nią zareagowała, kurdeee czemu tak ciężko jest z tym moim psem pod względem zabawek :roll:[/QUOTE]

Gin na początku nie wiedziała za bardzo co z tym zrobić, więc jej rzuciłam, kazałam przynieść - wtedy Gin zorientowała się, że to można nosić w pysku, a potem dałam komendę na złapanie i ładnie się szarpała :).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='motyleqq']znaczy, nie są warte ceny bo się gubią? :cool3:[/QUOTE]
tak! ostatnio zgubiłam swoją zielono niebieską, była super - wytrzymała i miękka... Przeżyłam osobistą tragedię i postanowiłam, że więcej nie kupię takiej drogiej piłki, po czym pojechałam do Warszawy i zobaczyłam te abażurowe :lol:

Link to comment
Share on other sites

fantastyczna ta leśna sesja, szczególnie spodobało mi się zdjęcie Gin stojącej na starym ściętym pniu
a koleżka labek ma bardzo sympatyczną mordkę, tylko to chyba jakaś nowa odmiana - miniaturowa ;)

[url]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/toys/IMG_2322.jpg[/url] chciałam kupić taką piłkę dla mojego Felka tylko nigdzie nie mogę znaleźć, gdzie kupiłaś??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fides79']fantastyczna ta leśna sesja, szczególnie spodobało mi się zdjęcie Gin stojącej na starym ściętym pniu
a koleżka labek ma bardzo sympatyczną mordkę, tylko to chyba jakaś nowa odmiana - miniaturowa ;)

[URL]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/toys/IMG_2322.jpg[/URL] chciałam kupić taką piłkę dla mojego Felka tylko nigdzie nie mogę znaleźć, gdzie kupiłaś??[/QUOTE]

Odmiana - australijski kelpie :evil_lol:

[quote name='Illusion']
W każdym razie zza granicy, znajoma załatwiała :smile:.[/QUOTE]

:)

Link to comment
Share on other sites

Kurcze a ja miałam taką piłkę miec....:wallbash: tylko w wiosce prąd musieli wyłączyc akurat w tym czasie...
A tak w ogóle to Gin strasznie fajnie wygląda z kelpiątkiem :loveu: i wydaje mi się że (jeśli to możliwe!) robisz jeszcze ładniejsze zdjęcia :)

Wybieracie się może na zawody agi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Nie wspominałaś, że Tosia przynależy do jakiejś rasy - [URL]http://youtu.be/XQ5qV1rYsG8[/URL] ;)[/QUOTE]
też oglądając ten filmik od razu widziałam tam Tosię :) niesamowite podobieństwo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WeronikaM'][URL]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/toys/IMG_2381.jpg[/URL]
ujęcie ekstra :D :D[/QUOTE]

Byłoby, jakby Gingers miała dysk w pyszczku :lol:.

[quote name='Zuzia&Snoopy']Kurcze a ja miałam taką piłkę miec....:wallbash: tylko w wiosce prąd musieli wyłączyc akurat w tym czasie...
A tak w ogóle to Gin strasznie fajnie wygląda z kelpiątkiem :loveu: i wydaje mi się że (jeśli to możliwe!) robisz jeszcze ładniejsze zdjęcia :)

Wybieracie się może na zawody agi?[/QUOTE]

Żałuj, żałuj :eviltong:. Ale Ewa mówiła, że będzie jeszcze takie załatwiać... :cool3:
Gin i kelpik? Ty mi tu nic nie sugeruj :eviltong:. Co do zdjęć, to polemizowałabym :lol:.

Jeszcze nie wiem, mooooże będe, ale na pewno bez psa, bo Gin ma cieczkę.

[quote name='evel']Nie wspominałaś, że Tosia przynależy do jakiejś rasy - [URL]http://youtu.be/XQ5qV1rYsG8[/URL] ;)[/QUOTE]

[quote name='gops']też oglądając ten filmik od razu widziałam tam Tosię :) niesamowite podobieństwo.[/QUOTE]

A to nie jest mix jack russel x chihuahua? W komentarzach ktoś tak napisał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa'][B]Przechodziłaś koło mnie z tą cudowną szarą istotką:lol: i z dziewczyną z takim łaciatym szczeniorem :)[/B]
Oo ta fajnaaa piłka.... ja nie mogę oglądać Gin bo nagnę prawo goląc mojego druciaka :placz::diabloti:[/QUOTE]
Pewnie ze mną :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']A no rzeczywiście tak mi się zdawało że to ten psiak, ale nie byłam pewna czy jestes z tych okolic :evil_lol:
My będziemy w niedziele na agi;)[/QUOTE]
Z Warszawy nie jestem, ale zrobiliśmy sobie dłuższą wycieczkę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']
Żałuj, żałuj :eviltong:. Ale Ewa mówiła, że będzie jeszcze takie załatwiać... :cool3:
Gin i kelpik? Ty mi tu nic nie sugeruj :eviltong:. Co do zdjęć, to polemizowałabym :lol:.

Jeszcze nie wiem, mooooże będe, ale na pewno bez psa, bo Gin ma cieczkę.
[/QUOTE]

No żałuję, nie wiesz jak! Na szczęście :) Prawdopodobnie w sobotę poród :)
A może biedna Tosia przyjedzie na zawody? Szkoda cieczki, chętnie wybralibyśmy się na jakiś spacerek pozawodowy :-(

Link to comment
Share on other sites

Będę trzymać kciuki! :)
No szkoda, szkoda, ale myślę, że to będzie już jej ostatnia cieczka ;).
Zobaczę jeszcze, Tosia nie jest zbyt towarzyska (a może inaczej - ma swój świat :lol:) i takie wypady nie sprawiają jej jakieś szczególnej frajdy, poza tym mam na ten weekend jeszcze inne plany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...