Jump to content
Dogomania

Toś Super Ktoś & Ginka Turbinka


Illusion

Recommended Posts

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='motyleqq']hm, to Gina jest po prostu malutka :lol:[/QUOTE]

To jak Ty ją sobie wyobrażałaś? :eviltong: Ona waży z 6kg. O, tutaj najnowsze wspólne foto
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-LMFEWF0xGBQ/VATJANa9GMI/AAAAAAAABGI/vtqbfrOtBek/w958-h636-no/10668013_717457451667681_1575548304_o.jpg[/url]

A tutaj widać, że głowa sięga jej mniej, więcej do kolan
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-SbxZuPMOp5U/VASqdxAdDgI/AAAAAAAABFo/eIjnww6ktPE/w958-h636-no/10647425_717398415006918_385064907_o.jpg[/url]

Wszyscy mi mówią, że na fotach wyglądała na większą, a na żywo "jeju, jaka ona mała" albo "jeju, jaki szczur".

Link to comment
Share on other sites

Co wszyscy ostatnio z tymi stojącymi uszami?  :lmaa:  Ładne ma uszy! 

 

No ładne, ładne, jej pasują takie kłapciako-załamane, przynajmniej nie ma problemu z robieniem fot. Nie trzeba się martwić, że uszy ucięte :grins: .

 

Najlepiej to moja Meri wyglądałaby ze stojącymi  :megagrin:

 

Tak, zacznij jej kleić! :mdrmed:

 

 

 

 

Ma ktoś z odwiedzających naszą galerię doświadczenie w podawaniu preparatów na stawy?

 

15214430542_afbd486252_z.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja podaje od wielu lat, najpierw Tinie, teraz Meridzie. Nie wiem czy mam doświadczenie, ale cały czas jestem wierna firmie Dolfos. Od niedawna mają nowy produkt - Arthromax w płynie, zużyliśmy już pół butli 0,5l i jesteśmy zadowolone :) 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odzew! Wszyscy dają co innego, ale i to o czymś świadczy, muszę zacząć wertować temat bardziej.

 

Zamówiłam sobie fajny bajer do kamerki, więc niedługo będzie jeszcze więcej filmików :evil_lol:. Obecnie jeden czeka na publikację, już nawet siedzi na youtube.

Aaa i Tosia postanowiła, że będzie kontynuować kurację na piękne futerko i zdrową skórę, w związku z czym wytarzała się w czymś co ciężko mi zidentyfikować, ale obawiam się najgorszego :grins:.

 

Ogarnijcie to, foty robione tego samego dnia. Na jednej staruszka, a na drugiej wygląda jakby miała ze 2 lata.

 

14990397458_92ec89e5a3_z.jpg

 

15165709086_b583b12eff_z.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja na stawy polecam albo Arthloflex albo koński na stawy. I mimo wszystko wolę płyn niż tabletki ;)

 

 

A zdjęcia są po prostu przepiękne, nie mogę się na nie napatrzeć :loveu:

 

Też właśnie wolałabym coś w płynie, Gi niby wszystko wcina, ale jak tabletki są niesmaczne to nie przejdą.

Dzięki :).

 

Fajnie Ginka wygląda w tym lupinie. Gdzie w ogóle teraz można dostać lupiny? Bo na prodogu jakaś pustka. 

 

Ja zamawiam na lupine.pl.
 

Link to comment
Share on other sites

Kolagen jest w Gelacan i ja tego używałam, ale to proszek. Caniviton dawałam prawie cały sezon, mniej więcej od kwietnia/maja do października a w zimę robiłam przerwę, potem znów jak kupiłam do dawałam aż się nie skończył, ale ja używałam końskiego (firma ta sama, skład też tylko dawkowanie trzeba było przeliczyć) więc gramaturę miałam taką jaka się akurat trafiła - w słoik to nalewałam więc coś koło 200ml  :hmmmm: ?

Przy tych z glukozaminą i chondroityną się jakoś niespecjalnie trzymałam tych zaleceń z przerwami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...