Jump to content
Dogomania

Toś Super Ktoś & Ginka Turbinka


Illusion

Recommended Posts

Ja i dobrze rzucać? No ok, nie będę się już kłócić... :siara: Głównie z filmików na youtube, trochę na spotkaniach ze znajomymi, a najmniej z LADC. Chociaż właśnie wybrałabym się jeszcze raz na LADC, bo teraz pewnie więcej bym z tego wyciągnęła.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Illusion']A pokazywałaś jej, jak to trzeba chwytać czy po prostu rzucałaś od razu?[/QUOTE]
pokazywałam, ale ona czasem jest opóźniona ;) i jak nudny dysk leci za szybko to nie ogarnia :grins: nawet jej mówię kiedy ma łapać, no nie ogarnia. Ale i tak to z nią zrobię :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

I dobrze, w końcu się uda ;). Ginie lepiej wychodzi łapanie butterfly, jak dysk właśnie szybciej się obraca, jak robi to wolniej to suk ma mniejszą powtarzalność w łapaniu. Nie mogła załapać dog catcha, bo nie przepada za bardzo, jak się ją maca w czasie robienia czegoś, na początku próbowała łapać, ale potem kombinowała, jak złapać i nie wpaść w moje ręce. No i w końcu ogarnęła co i jak, mam nawet filmik :).

Edit

[video=youtube_share;umJmWPjwOm4]http://youtu.be/umJmWPjwOm4[/video]

Edited by Illusion
Link to comment
Share on other sites

Teraz to już jest raczej obojętna ;).
Weź porób sobie jakieś ćwiczenia na szybkie ruchy nadgarstkiem, a potem przełóż to na dyski.


Kurde, ale mam zapłon :angryy:. W końcu zdecydowałam co chcę kupić w ramach tej rekompensaty za dysk, patrzę, a tego już nie ma. Na blemy superaero też nie udało mi się załapać :placz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']Teraz to już jest raczej obojętna ;).
Weź porób sobie jakieś ćwiczenia na szybkie ruchy nadgarstkiem, a potem przełóż to na dyski.


Kurde, ale mam zapłon :angryy:. W końcu zdecydowałam co chcę kupić w ramach tej rekompensaty za dysk, patrzę, a tego już nie ma. Na blemy superaero też nie udało mi się załapać :placz:.[/QUOTE]
no ja ciągle coś majstruję z dyskami, wczoraj uczyłam się rzutów dwoma jedną ręką :siara: ale nie wiem, jakoś butterfly wybitnie mi nie wychodzi

ja kupiłam 4 blemy w whippy :loveu: 3 xtrasy i superstara

kup kolejną obróżkę :multi: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzia&Snoopy']Łoo, fajnie wychodzi Wam to frisbowanie :) a jaki to dysk na filmiku przy dog catchu?[/QUOTE]

Dzięki :) Hero SuperAero

[quote name='Unbelievable']no ja ciągle coś majstruję z dyskami, wczoraj uczyłam się rzutów dwoma jedną ręką :siara: ale nie wiem, jakoś butterfly wybitnie mi nie wychodzi

ja kupiłam 4 blemy w whippy :loveu: 3 xtrasy i superstara

kup kolejną obróżkę :multi: :evil_lol:[/QUOTE]

Też mi się ten rzut dwóch jedną ręką podoba, ale jeszcze nie próbowałam. Bardzo podobają mi się skipy, ale nie wiem czy to superaero w ogóle wyjdzie... W domu umiem rzucać skipy hero pup 160 :lol:, większymi dyskami ledwo odrywają się od podłogi, a jak rzucam na trawie to w ogóle nie wychodzą. Podobno musi być do nich twardsze podłoże. Od niedawna wychodzą mi aribrushe :razz:.

Pocieszam się tylko tym, że mogły dojść jakieś brzydkie kolory, a ja potrzebuję niebieskie :lol:.

NIE, teraz mam fazę na zabawki :diabloti:. Chociaż... czekam na różowego rogza :siara:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']
Też mi się ten rzut dwóch jedną ręką podoba, ale jeszcze nie próbowałam. Bardzo podobają mi się skipy, ale nie wiem czy to superaero w ogóle wyjdzie... W domu umiem rzucać skipy hero pup 160 :lol:, większymi dyskami ledwo odrywają się od podłogi, a jak rzucam na trawie to w ogóle nie wychodzą. Podobno musi być do nich twardsze podłoże. Od niedawna wychodzą mi aribrushe :razz:.

Pocieszam się tylko tym, że mogły dojść jakieś brzydkie kolory, a ja potrzebuję niebieskie :lol:.

NIE, teraz mam fazę na zabawki :diabloti:. Chociaż... czekam na różowego rogza :siara:.[/QUOTE]
ja skipów i airbrushy nawet nie próbowałam, chyba bym żyła w zbyt dużym stresie żeby to gdzieś wykorzystać :evil_lol:
podłoże musi być twarde, ale też na tyle elastyczne żeby się dysk odbił ;) no i mega duży spin

no racja... ja sobie myślałam że to przecież nieprawdopodobne żeby mi przyszły kolorystycznie pasujące do reszty, ale się udało :evil_lol: i nie muszę płakać patrząc na cały zestawik :loveu::evil_lol:

mi już faza na zabawki i frisbee minęła, teraz znowu obroże :diabloti:


a trupa Ginka robi super :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ja skipów i airbrushy nawet nie próbowałam, chyba bym żyła w zbyt dużym stresie żeby to gdzieś wykorzystać :evil_lol:
podłoże musi być twarde, ale też na tyle elastyczne żeby się dysk odbił ;) no i mega duży spin

no racja... ja sobie myślałam że to przecież nieprawdopodobne żeby mi przyszły kolorystycznie pasujące do reszty, ale się udało :evil_lol: i nie muszę płakać patrząc na cały zestawik :loveu::evil_lol:

mi już faza na zabawki i frisbee minęła, teraz znowu obroże :diabloti:


a trupa Ginka robi super :loveu:[/QUOTE]

To z każdym bardziej skomplikowanym niż floater/backhand rzutem tak jest, ale jak się doszlifuje to nie ma się co stresować przecież :eviltong:. Mam już chyba 3 takie rzuty wymagające doszlifowania, ale tak mi to mozolnie idzie, że wolę zacząć coś nowego z nadzieją, że nie będzie z tym dużo cackania. A dopieszczenie tych napoczętych technik trzymam na jakieś semi albo jak mi się nudzi, to sobie rzucam, może przez przypadek wyjdzie i zdążę załapać dlaczego wyszło i dlaczego wcześniej nie wychodziło :lol:.

Czytałam sobie właśnie na fejsiku, farciara :eviltong:. Ja na razie będę mieć żółtozielone i niebieskie, a jak żółtozielone będą już bardziej zjechane to zostawię je sobie tylko na jakieś treningi i zastąpię je wiśniowymi. Jakby były różowe, to cały zestawik bym sobie taki skompletowała :loveu: :diabloti:.

[quote name='cockermaister']Truposzczak :loveu: cudny :loveu:[/QUOTE]


Dzięki! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Świetnie udaje trupa :cool3: moja to już w połowie by sie wyrywała :diabloti:[/QUOTE]

Z bardziej niecierpliwymi psami może być ciężko, ale jakby to robić małymi kroczkami, może by się udało ;).

[quote name='puchu']Super :loveu: Jak ją uczyłaś?[/QUOTE]

Zaczęłam od nauczenia Gin, żeby była możliwie najbardziej wyluzowana. Najpierw sam "trup", czyli nieruchome leżenie boczkiem na podłodze, potem macanie po brzuchu, grzbiecie i próby włożenia rąk pod psa. Następnie stopniowo podnosiłam ją i jakoś to wyszło ;).

Niedawno Gina naumiała się chodzić na przednich łapach :razz:. Prawdę mówiąc, to już dużo wcześniej to potrafiła, ale teraz wygląda to pewniej i jest w stanie przejść dłuższy kawałek, jedyny problem to moja ręka, którą muszę "prowadzić" psa. Jak zabieram rękę to Gina podnosi głowę, a zadek leci na dół.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']


Niedawno Gina naumiała się chodzić na przednich łapach :razz:. Prawdę mówiąc, to już dużo wcześniej to potrafiła, ale teraz wygląda to pewniej i jest w stanie przejść dłuższy kawałek, jedyny problem to moja ręka, którą muszę "prowadzić" psa. Jak zabieram rękę to Gina podnosi głowę, a zadek leci na dół.[/QUOTE]

Jak ją nauczyłaś ? Filmik poproszę ! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Najpierw ogarnęła świadomość tyłka, opieranie się tylnymi łapami o ścianę, potem stawała na przednich łapach i jak nauczyła się utrzymywać dłużej równowagę to zaczęła robić coraz więcej kroczków do przodu ;). Filmik może dzisiaj nagram :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...