Jump to content
Dogomania

Toś Super Ktoś & Ginka Turbinka


Illusion

Recommended Posts

[quote name='paulaa.']super filmik! :smile: najlepsza jest Ginny wychylająca noc z walizki, strasznie fajna ta sztuczka z wchodzeniem :lol:
a Tosia jaka nakręcona :loveu:[/QUOTE]

Wchodzenie do walizki to jedna z jej ulubionych sztuczek :).

[quote name='omry']Widoczna na całym ciele radość Tosi :loveu:[/QUOTE]

;)

[quote name='Endher']Zacne sucze, no i filmik zacny też :) Widać wyraźną różnicę między Tośkowym radosno-merdającym sposobem bycia, a śmiertelną powagą Ginny :lol: :cool3:[/QUOTE]

O tak, różnica jest wyraźna, a ja mega się cieszę, że Gina jest taka "poważna", chociaż kiedyś, kiedyś niezbyt mi to odpowiadało ;).

[quote name='Unbelievable']fajny filmik ;) też muszę z moimi coś fajnego zrobić, tylko czekam na ładniejszą pogodę[/QUOTE]

Ja właśnie klikam w brzydszą pogodę, jak za bardzo nie da się wyjąć hopek, a do dysku klei się śnieg :angryy:.

[quote name='Victoria']Ale Tosia jest pocieszna :evil_lol:
Kuurde a Gina sztuczkami wymiata nieźle :loveu: z resztą obie są świetne ;P[/QUOTE]

Dziękuje ;)

[quote name='puchu']Super :)
Mam motywację żeby Szczura pomęczyć :D

Wybieracie się na Rally-o w kwietniu?[/QUOTE]

Fajnie, że kogoś zmotywowałyśmy :).

A co do rally, to cały czas się zastanawiam... :cool3:

[quote name='gops']Tosia jest świetna! :loveu:
fajny filmik :)[/QUOTE]

Dzięki ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Illusion']Ja właśnie klikam w brzydszą pogodę, jak za bardzo nie da się wyjąć hopek, a do dysku klei się śnieg :angryy:.
[/QUOTE]
u mnie nie ma zmiłuj bo suka wymaga na mnie sesje :mdleje: łazi i jęczy że jej się nudzi :roll: więc klikam i tak codziennie, ale chodzi mi o samo nagrywanie, światło lepsze, otoczenie ładniejsze ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][IMG]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/greengarden/IMG_0624_zps3ebabfca.jpg[/IMG][/QUOTE]

Z okazji tego, że jutro mam egzamin poprawkowy, postanowiłam nauczyć tej sztuczki własnego pundla. Powinnaś ostrzec, że to grozi zejściem ze śmiechu! Już po jednej sesji idzie mu super, a niektóre miny zabójcze robił, szczególnie że on nie ma górnej jedynki. :evil_lol:

Brat mnie do psychiatryka wysyła, siedziałam na podłodze z kawałkiem szyby i psem, i się śmiałam jak głupi do sera. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szura']Z okazji tego, że jutro mam egzamin poprawkowy, postanowiłam nauczyć tej sztuczki własnego pundla. Powinnaś ostrzec, że to grozi zejściem ze śmiechu! Już po jednej sesji idzie mu super, a niektóre miny zabójcze robił, szczególnie że on nie ma górnej jedynki. :evil_lol:

Brat mnie do psychiatryka wysyła, siedziałam na podłodze z kawałkiem szyby i psem, i się śmiałam jak głupi do sera. :loveu:[/QUOTE]

Pokaz zdjęcie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzia&Snoopy']strasznie podoba mi się do chowanie się między łapami. Zainspirowałyście mnie :evil_lol: a w ogóle to Tosia jest niesamowita! [B]Ta to ma dopiero motorek w tyłku![/B][/QUOTE]

Robiłam z Giną różne ćwiczenia na rozciąganie itd. i Gin tak śmiesznie wyglądała chowając główkę między łapy, że postanowiłam jej to utrwalić :).

[B]Szkoda, że nie w główce... [/B]:evil_lol:

[quote name='dog193']Dynamika i płynność Ginny przy robieniu sztuczek bardzo mi się podoba :)
A Tosi niemal się ogonek ukręcił z tej radości :D

Aż normalnie muszę z małym coś porobić nowego, bo teraz lenia miałam ;)[/QUOTE]

Nie będę ukrywać, że mi też :razz:.


[quote name='Szura']Z okazji tego, że jutro mam egzamin poprawkowy, postanowiłam nauczyć tej sztuczki własnego pundla. Powinnaś ostrzec, że to grozi zejściem ze śmiechu! Już po jednej sesji idzie mu super, a niektóre miny zabójcze robił, szczególnie że on nie ma górnej jedynki. :evil_lol:

Brat mnie do psychiatryka wysyła, siedziałam na podłodze z kawałkiem szyby i psem, i się śmiałam jak głupi do sera. :loveu:[/QUOTE]

Ta sztuczka jest właśnie świetna na poprawę humoru, jak ktoś ma gorszy dzień, wystarczy wyjąć szybę, wziąć psa i od razu nastrój się poprawia :lol:.

[quote name='Aleksandra95']Pokaz zdjęcie :loveu:[/QUOTE]

Właśnie, właśnie, koniecznie! :multi:

Fajnie, że nasz filmik zmobilizował nieco innych, tym bardziej, że nie jest to jakaś wybitna, super produkcja :).

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się nagrać 10 sekund, zanim mi aparat padł. Ale zupełnie nie wyszło jak miało, Tosiek jako że miał tylko jedną sesję to nie bardzo wiedział, czemu mu nie klikam (ręki mi zabrakło), próbował łapać szybę i w ogóle nie bardzo kumał ocb. ;) Ale jedna czy dwie minki wyszły. ^^ Za parę dni jak już mu to wzmocnię ładnie, to poproszę znajomą żeby nagrywała, jak będę mu klikać, powinno wyjść lepiej. :D

[url]http://www.youtube.com/watch?v=3PJn_NqY8ec&feature=youtu.be[/url]

Link to comment
Share on other sites

Taki mam zamiar, ale to w swoim czasie, jemu trzeba bardzo pomalutku podnosić kryteria, on ma problem z wyuczoną bezradnością. To taki typ, że jak dwa razy zrobi i nie dostanie wzmocnienia (czyli mu 'nie wyjdzie'), to dochodzi do wniosku, że on jest beznadziejny, nie umie i nie ma sensu próbować. :P
Szczęśliwie nadrabia inteligencją. ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Ale masz mądre suczki :loveu: Tosia nawet sama sprząta po sobie i się sama pakuje :cool3:[/QUOTE]

Tosia to ta pod koniec filmiku ;).

[quote name='Szura']Taki mam zamiar, ale to w swoim czasie, jemu trzeba bardzo pomalutku podnosić kryteria, on ma problem z wyuczoną bezradnością. To taki typ, że jak dwa razy zrobi i nie dostanie wzmocnienia (czyli mu 'nie wyjdzie'), to dochodzi do wniosku, że on jest beznadziejny, nie umie i nie ma sensu próbować. :P
Szczęśliwie nadrabia inteligencją. ^^[/QUOTE]

Powodzenia w dalszych etapach :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Fajna ta sztuczka z zębami przy szybie, tutorial poproszę! :P[/QUOTE]

Tutek jest bardzo prosty :)

a) Psa sadzasz po jednej stronie szybki, a po drugiej pokazujesz mu smakołyk i klikasz w momencie, kiedy pies dotykając pyszczkiem szyby próbuje zjeść smaczek.

b) Wykorzystujesz umiejętność targetowania przedmiotów.

W sprawie Tosi dostałam też radę, żeby na początku przykleić do szyby jakiś cienki plasterek parówki/szynki/sera, żeby pies dokładnie wiedział, że to właśnie o to chodzi ;).

O, Szura już odpowiedziała :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szura']Śliczna walentynka. :)

Też używamy antyramy, wygodne, nie ma niebezpiecznych brzegów, tanie.[/QUOTE]

[quote name='Aleksandra95']Jaka słodzina :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Abietis']Śliczna walentynkowa Ginny :)[/QUOTE]

Dzięki :). Mam też walentynkowego Tosiaka, ale jeszcze nie ogarnęłam jej zdjęć.


Jutro sterylka i prześwietlenia Gingers, trzymajcie kciukaski :razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Ja właśnie swojego malucha z kastracji odebrałam, a właściwie mama. :) u nas poszło dobrze, to u was tak bedzie.:)[/QUOTE]

Oby, oby :).

[quote name='paulaa.']Oo zdecydowaliście się na sterylkę, fajne :smile: a jakie prześwietlenia ? może stawów biodrowych ? bo ja się zabieram do tego, ale właśnie podpytuje o lecznice wszystkich, bo ceny są masakryczne :roll:[/QUOTE]

No najwyższy czas już :). Biodra i łokcie. U nas za pierwsze zdjęcie 55zł, za każde kolejne 35zł, więc za biodra i łokcie wyjdzie 90zł. Z tego co się orientowałam to w miarę normalna kwota. Za to, żeby dowiedzieć się czegoś o tych zdjęciach muszę sobie sama znaleźć ortopedę lub umówić się z ortopedą z lecznicy, który za konsultację bierze 100/130zł...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...