Jump to content
Dogomania

Toś Super Ktoś & Ginka Turbinka


Illusion

Recommended Posts

[quote name='Illusion']
Właśnie zawsze byłam ciekawa, jak to jest biec z większym - szybszym psem, nigdy nie było mi dane spróbować, ale w sumie nie dziwię się, dlaczego nikt mi tego sam z siebie nie zaproponował :lol:.[/QUOTE]
jak będzie okazja mogę pożyczyć, Bruma jest sprzedajna :diabloti:
ale i tak się z nią fajnie biega, bo ładnie na mnie patrzy, zwraca uwagę i nie biega na pałę tego co sobie wymyśli. Tylko jest szybka. Bardzo :grins::evil_lol: nie jestem w stanie jej dogonić

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A spróbuj może takie cwiczenie że pies biegnie po prostej dajmy na to 5 hopek z bardzo różnymi wysokościami np. pierwsza na 10cm, druga na 35cm, trzecia na 20cm itd. bez jakiegoś poganiania czy nakręcania, żeby psiak sam pomyślał jak daną hopkę przeskoczyc :) jak znajdę filmik odpowiedni to podeślę

o coś takiego:
[url]https://www.youtube.com/watch?v=oM-p_3JzxAg[/url]

Edited by Zuzia&Snoopy
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']jak będzie okazja mogę pożyczyć, Bruma jest sprzedajna :diabloti:
ale i tak się z nią fajnie biega, bo ładnie na mnie patrzy, zwraca uwagę i nie biega na pałę tego co sobie wymyśli. Tylko jest szybka. Bardzo :grins::evil_lol: nie jestem w stanie jej dogonić[/QUOTE]

Po co doganiać, nauczy się wysyłania i nie trzeba będzie nawet biegać za psem :evil_lol:.

[quote name='motyleqq']ja też mogę wypożyczyć pieska, pobiegnie z każdym, zapierdziela aż się kurzy :evil_lol: na dodatek z obcymi biega lepiej niż ze mną ;) [B]bo ja nie umiem[/B] :diabloti:[/QUOTE]

Właśnie dlatego nikt nie powierzył mi swojego psa... :lol:

[quote name='Zuzia&Snoopy']A spróbuj może takie cwiczenie że pies biegnie po prostej dajmy na to 5 hopek z bardzo różnymi wysokościami np. pierwsza na 10cm, druga na 35cm, trzecia na 20cm itd. bez jakiegoś poganiania czy nakręcania, żeby psiak sam pomyślał jak daną hopkę przeskoczyc :) jak znajdę filmik odpowiedni to podeślę

o coś takiego:
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=oM-p_3JzxAg[/URL][/QUOTE]

[quote name='madziulik_13']Natalia jeżeli chcesz pod nią popracować nad techniką skoku, czuciem się bardziej pewniej na torze, wysyłanie itd - polecam Susan Salo :) ja przerobiłam jej ćwiczenia na skok i widzę tego wyraźne efekty :)[/QUOTE]

Dogadałam się już z Magdą :cool3:, czeka nas teraz sporo pracy :).


[IMG]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/greengarden/iphone_zpscd838c86.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria'][URL]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/greengarden/iphone_zpscd838c86.png[/URL]
Ty lepiej uwazaj :evil_lol:
u mnie sie takie cos skonczylo niekorzystnie dla rekwizytu :diabloti:[/QUOTE]

W życiu nie dałabym jej do trzymania działającego telefonu :eviltong:.

[quote name='Zuzia&Snoopy']Oooo byłyście w DogCampusie? :D[/QUOTE]

Nie, nie, Mada Tiotowa podzieliła się swoimi materiałami odnośnie Susan Salo :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']Po co doganiać, nauczy się wysyłania i nie trzeba będzie nawet biegać za psem :evil_lol:.

[/QUOTE]
no z Gramem dałoby radę, bo on jest mądry, ale to durne coś w życiu by się nie nauczyło :diabloti: plus z rozpędu robi łuki jakby między przeszkodami było stado owiec :grins::evil_lol:
dodam że i tak ją zwykle zostawiam w połowie toru, a na końcu muszę wysyłać bo nie nadążam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']no z Gramem dałoby radę, bo on jest mądry, ale to durne coś w życiu by się nie nauczyło :diabloti: plus z rozpędu robi łuki jakby między przeszkodami było stado owiec :grins::evil_lol:
dodam że i tak ją zwykle zostawiam w połowie toru, a na końcu muszę wysyłać bo nie nadążam :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Victoria']moja wczorajsza praca z psem i agi (4 po prostej ułożone hopki, różne wysokości- to tak dla lepszego zobrazowania sytuacji ;P) wyglądała tak ze siedziałam sobie na fotelu z żarciem i tylko mówiłam na zmianę "skacz" i "wracaj tam" :diabloti::razz:[/QUOTE]

Łoo, zacznie się przy bardziej skomplikowanych rzeczach :evil_lol:. Jak się nie ogarnia szybszego psa przy jakiś zawijasach i innych udziwnieniach na torze to masakra...

[quote name='Rinuś'][I][B]ale to konkretne zrobione z tym telefonem w PS :) wydaje mi się, że tak naprawdę wcale tego telefonu w tej mordzie nie miała [/B][/I];)[/QUOTE]

[quote name='daguerrotype']Też mam wrażenie, że wygląda jak fotomontaż ;)[/QUOTE]

To źle Wam się wydaje :). Jestem leniuchem, nie chciałoby mi się kićkać z PS z wklejaniem telefonu, prościej jest mi go podać Ginie do trzymania, tym bardziej, że ten trick opanowała już jakiś czas temu :razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']świetna :lol:

z czego robiłaś ten lukier ? bo dla mnie to jakaś czarna magia, nigdy mi nie wychodzi, a chce też upiec jakieś ciacha na święta :smile:[/QUOTE]

To kupny lukier plastyczny, przyklejony klejem spożywczym, co sprawia, że palisada jest najbardziej chemicznym ze wszystkich piernikiem i strach ją jeść :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...