Jump to content
Dogomania

Toś Super Ktoś & Ginka Turbinka


Illusion

Recommended Posts

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Aleksandra95']ukradnę te oczy :loveu:[/QUOTE]

Lepiej nie, Tosia, jak Tosia, ona sobie bez nich poradzi, od razu wyniucha jedzenie, ale Gina? Ona normalnie nie widzi dysków, a co dopiero bez oczu :lol:.

[quote name='puchu']A jaka pomoc dydaktyczna dla podbiegaczy :loveu: Mojego rozmiaru już nie ma :([/QUOTE]

Podobno w tym tygodniu miała być jakaś dostawa :razz:.

[quote name='Zuzia&Snoopy']genialne te oczowe zdjęcia! Którym obiektywem robione?[/QUOTE]

KITem 18-55mm odwróconym w drugą mańkę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fides79']zdjęcia oczu niesamowite, jestem zauroczona i zachwycona i nie wiem co mam więcej dodać :loveu::p[/QUOTE]

Dziękuję :). Nie tak łatwo robi się takie foty, szczególnie mając modelki wiercipięty :mad: :evil_lol:.

[quote name='westie_justa']jak to odwróconym w drugą mańkę :lol: ?[/QUOTE]

Bagnet jest z przodu, a nie podpięty do puszki ;). Tak to mniej, więcej wygląda:
[url]http://www.diyphotography.net/files/images/reverse_macro_ring_05.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']ojej. :evil_lol:
[URL]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/greengarden/IMG_5622.jpg[/URL]


super pomysł z tym butem, też muszę go wypróbować. :eviltong:[/QUOTE]

Buty bardzo fajne, wygodne, polecam :razz:.

[quote name='Estowa']już nie może :loveu:[/QUOTE]

No, tak ma być! :lol:


Mój inteligentny piesek znalazł dzisiaj (po deszczu) ślimaczka i myśląc, że to mikro piłeczka, wziął go w zęby i zaczął wrzucać do wody :stupid:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estowa']Gin? Jest moim bogiem :loveu:[/QUOTE]

Tak, tylko ona wpada na tak genialne pomysły :evil_lol:. Najpierw przyniosła mi tego ślimaka, ale na początku wydawało mi się, że on już tam wcześniej był. Dopiero, jak poszłam i wróciłam, to go nie było, a Gina robiła coś przy wodzie. I jeszcze się dziwiła, dlaczego piłka nie pływa :-o. Próbowała go wyjąć z wody, ale coś niezbyt jej wychodziło.

[IMG]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/greengarden/IMG_5920.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nic ciekawego w sumie. Gina ostatnio zaczęła chować się w szafie z ubraniami, a dzisiaj wlazła pod kanapę (mimo, że ledwo się tam mieści) i puściła pawia, dzień jak co dzień :loveu:.


[IMG]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/greengarden/IMG_5859.jpg?t=1344327216[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']Aaa aha, dzięki, nie czaje jak to zrobic ale fajne.[/QUOTE]
Trzeba mieć pierścień odwrotnego mocowania o ile się nie mylę. Albo trzymać ręką, ja tak robię :diabloti:


Dawno u Was nie byłam, teraz siedzę i oglądam, uwielbiam Twoje zdjęcia, a Gin jest nieziemska:loveu: Tosię też zawsze uwielbiałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']co Ty jej dajesz jeść że bełty puszcza ? :diabloti:[/QUOTE]

No właśnie nic :shake:. Może w tym tkwi problem :evil_lol:.

[quote name='westie_justa']Aaa aha, dzięki, nie czaje jak to zrobic ale fajne.[/QUOTE]

Ja używam wspomnianego wcześniej pierścienia odwrotnego mocowania, na początku był problem ze zdjęciem go z obiektywu, ale teraz już jest ok.

[quote name='Avaloth']Trzeba mieć pierścień odwrotnego mocowania o ile się nie mylę. Albo trzymać ręką, ja tak robię :diabloti:


Dawno u Was nie byłam, teraz siedzę i oglądam, uwielbiam Twoje zdjęcia, a Gin jest nieziemska:loveu: Tosię też zawsze uwielbiałam.[/QUOTE]

Z pierścieniem jest o wiele łatwiej, jak focisz tak bez, to szacun :evil_lol:.

Miło mi :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...