Jump to content
Dogomania

Toś Super Ktoś & Ginka Turbinka


Illusion

Recommended Posts

[quote name='Avaloth']Nie ważne czy błękitna czy szara, i tak ładna :evil_lol::loveu: masz zamiar coś kombinować z fryzurami Gin czy ciachac na krótko po prostu?[/QUOTE]

Raczej cały czas na krótko ;).


[img]http://img571.imageshack.us/img571/2457/img4421pe.jpg[/img]

[img]http://img96.imageshack.us/img96/6940/img4426m.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='darii_iia']Biedne pieski....Straszna pani zakłąda im kaganiec. :diabloti:[/QUOTE]

:evil_lol:

[quote name='gops']normalnie bym się uczepiła tych tub :evil_lol:
ale nie wyobrażam sobie Tosi w fizjologu :evil_lol:[/QUOTE]

Mnie też tuby nigdy jakoś nie przekonywały, ale co poradzić... :shake:
Kagańce kupiłam im tylko i wyłącznie do autobusu. Jak jeździłam z nimi tyle razy do Wawy pojedynczo, to NIKT mi nie zwrócił uwagi na to, że nie mają namordnika. Jak zaczęłam jeździć z dwiema jednocześnie to sobie pomyślałam, że pewnie ktoś się w końcu przyczepi, no i stało się. Facet nawet gadał, że pójdzie do kierowcy, więc nawet z nim nie dyskutowałam, bo bym zasuwała na trening na pieszo chyba :roll:.
No i stwierdziłam, że chyba najwyższy czas kupić im coś na mordki, padło na kagańce szmaciane. Nie przylegają im bardzo do pyska, są założone luźno, żeby mogły w miarę swobodnie ziajać, nie mają spełniać funkcji kagańca, to bardziej "dla ludzi", żeby się nie czepiali, bo nie uśmiecha mi się płacić nie wiadomo jakich sum tylko ze względu na takie, a nie inne przepisy.

[quote name='Unbelievable']tubę kupiłaś zamiast zwykłego kagańca? czy będziesz też kupywała metalowy/plastikowy? ja muszę szczurowi kupić ale przeraża mnie myśl o fizjologu dla takiego kurdupla :roll:[/QUOTE]

Tak, bałam się, że jak wezmę plastik/metal to będą mniej wygodne dla psa, te tuby są regulowane, więc jako tako można to dopasować. Fizjologa chętnie bym kupiła (choć podejrzewam, że miałabym problem z dobraniem rozmiaru), ale to bardziej jakbym potrzebowała kaganiec gdzieś jeszcze, a tak to tylko do autobusu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']

Tak, bałam się, że jak wezmę plastik/metal to będą mniej wygodne dla psa, te tuby są regulowane, więc jako tako można to dopasować. Fizjologa chętnie bym kupiła (choć podejrzewam, że miałabym problem z dobraniem rozmiaru), ale to bardziej jakbym potrzebowała kaganiec gdzieś jeszcze, a tak to tylko do autobusu.[/QUOTE]
a ja potrzebuję też kagańca "na wszelki wypadek" bo niestety szczurzy piesków nie lubi... eh chyba mnie jednak czeka fizjolog :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']a ja potrzebuję też kagańca "na wszelki wypadek" bo niestety szczurzy piesków nie lubi... eh chyba mnie jednak czeka fizjolog :roll:[/QUOTE]
wydaję mi się że u was by się prędzej fizjolog sprawdził .
Gram nie jest taki mały i spokojnie znajdziesz rozmiar ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']wydaję mi się że u was by się prędzej fizjolog sprawdził .
Gram nie jest taki mały i spokojnie znajdziesz rozmiar ;)[/QUOTE]
tylko mnie przeraża jak to będzie wyglądało :evil_lol: i jak on w tym będzie chodził ;) zobaczę jeszcze w stacjonarnym, może uda mi się coś dobrać tak,żeby nie było zbyt wielkie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']tylko mnie przeraża jak to będzie wyglądało :evil_lol: i jak on w tym będzie chodził ;) zobaczę jeszcze w stacjonarnym, może uda mi się coś dobrać tak,żeby nie było zbyt wielkie[/QUOTE]

Mnie ostatnio miły sąsiad zagadnął, czemuż to psa mego katuję tak wielkim wiadrem... Na pewno w takiej opaseczce materiałowej byłoby jej lepiej, prawda? :diabloti: Powiem Ci, że to kwestia przyzwyczajenia, Zuz trochę walczył z fizjologiem, ale jak się w psim mózgu zakodowało kagan=biegam luzem to jakoś żyjemy ;)

Link to comment
Share on other sites

ja mam tylko jakiś zwykły metalowy kaganiec, w sumie i tak cały czas leży w półce, pies go ma na pysku raz na pół roku, zakładam mu tylko go w wyjątkowych sytuacjach. Wcześniej miałam materiałowe, ale Maks je rozszarpał to potrzebowałam czegoś bardziej wytrzymałego

Link to comment
Share on other sites

ja dla mojego Gamonia ma plastikowy kaganiec, łaził w nim dosc czesto bo był strasznym smieciojadem :roll:
plus jest taki, że jest lekki, dosc tani, nie przewodzi zimna, dosc łatwo sie czysci, nie rdzewieje i sa naprawde w wielu rozmiarach, wiec mozna spokojnie cos dopasować

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://img685.imageshack.us/img685/231/img4338pw.jpg[/URL]

to jest super. nie rozumiem czemu mój facet się śmiał i drwił, jak próbowałam nakłonić Etnę do wejścia na, póki co, moje piszczele :D ale teraz tak się zastanawiam, czy mój pies zmieści się na rozmiarze buta 37:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavy']Kurcze, ale ci fajnie, że masz dwa zwierza w domu :loveu: Podwójną pociechę masz jak wracasz do domu :razz:[/QUOTE]

Czy ja wiem... :evil_lol:

[quote name='Avaloth']

Świetne to cz-b:loveu:
Na tym zdjęciu to Ty? Aleś chudziutka :)[/QUOTE]

Tak, to ja ;).

[quote name='motyleqq'][URL]http://img685.imageshack.us/img685/231/img4338pw.jpg[/URL]

to jest super. nie rozumiem czemu mój facet się śmiał i drwił, jak próbowałam nakłonić Etnę do wejścia na, póki co, moje piszczele :D ale teraz tak się zastanawiam, czy mój pies zmieści się na rozmiarze buta 37:razz:[/QUOTE]

Na początku fajnie zacząć w jakiś butach o szerokiej podeszwie, żeby była większa powierzchnia. Gin najpierw uczyła się na takich, jak na zdjęciu, a teraz bez problemu wskakuje na trampki, które są węższe ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...