Jump to content
Dogomania

Weterynarze godni polecenia


agamblu

Recommended Posts

[quote name='coztego']Z tego co wiem, to możesz, u pani dr Pasławskiej. Wpisz jej nazwisko do wyszukiwarki, na pewno znajdziesz namiary. To podobno najlepszy wet-kardiolog w Polsce.[/quote]
Przyjmuje w AR we Wrocławiu, jest naprawdę świetna nie tylko jako kardiolog,jako człowiek

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GLIWICE
Moimi zwierzętami od mniej wiecej 12 lat opiekuje się pani dr. Barbara Kręczyńska z lecznicy przy ul. Ku Dołom 6. Pani doktor robiła sterylkę mojej suni, kotce, usuwała guzki sutka u kotki, robiła operację wrzodu rogówki u kotki, a także wiele zabiegów u zwierząt moich znajomych. Wszystkie zabiegi były udane, bez komplikacji. Uważam, ze to doświadczony lekarz z intuicją, w trakcie lużnej rozmowy wychwytuje u zwierzaka jakiś inny chód, czy inne symptomy. Poza tym w lecznicy jest sprzęt diagnostyczny, można od razu zrobić np. rtg, usg, badanie krwi.

Link to comment
Share on other sites

JA chodze do dr Gójskiej w Wa-wie na Gagarina, trafnie pokierowała moją sunią alergiczką i swędzenie ustało, chociaż jak stwierdziła to pewnie atopowa alergia która uaktywnia się wiosną :shake: teraz zima i tylko niewielkie krostki, czeka mnie pewnie i tak wizyta u dermatologa i moż etesty, ale nie specjalizuje się w dermatologii chociaż bardzo pomogła i to bez sterydów, ale niestety cały czas kontrola musi być, ona też powiedzial że może mi polecić dermatologa, ale może Wy znacie Kogoś ? Kto pomógł i nie zdarł ?:razz:
Niestety tę dolegliwosć dłogo podobno się leczy i czasmi do końca życia.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, czy ktoś zna dobrego diagnostyka/internistę z tej kliniki
ŻOLIBORSKA KLINIKA WETERYNARYJNA
Ul.Schroegera 72a
Warszawa
(Jedna z osób polecała tutaj kardiologa z tej lecznicy.)
Ja jedynie potrzebuję skonsultować wyniki krwi, ale z kimś sprawdzonym (z kimś kto mnie nie zlekceważy). Weszłam na stronę internetową lecznicy ale niestety zakładka o lekarzach jest dopiero w budowie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trafiłam na ciekawą stronę [URL]http://therios.strefa.pl/[/URL] lecznicy w Myślenicach.
Czy możecie mi bliżej coś powiedzieć o tej lecznicy, o praktycznej stronie a nie internetowej czyli o diagnozowaniu, leczeniu, prowdzeniu ciąż, lekarzach itd. Jest to dla mnie ważny temat.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lila2006']Teraz moim zwierzyńcem opiekuje się lekarz z Łochowa
Rafał Bernacki
Dębowa 32
Łochowo
Również w/g mnie godny polecenia.
Wiem, że pracuje też w bydgoskim schronisku. Mam nadzieję, że dziewczyny, które są tam wolontariuszkami potwierdzą moją opinię.[/quote]
Odświeże trochę post ;) i dopiszę, że podpisuję sie rękoma i nogami pd tym ;)
Pan Rafał godny polecenia, jak ja to mówie ostoja spokoju, widać,że robi to co kocha. ;)
A w gabinecie na G.Siedleckiego razem z M. i W. Połulichami pracuje P.Darek Surawski, głównie to On zajmuje się moim zwierzyńcem. Również godny polecenia! P.Michała i Panią Wiesię też mogę z ręką na sercu polecić ;) Cała trójka, jak Pan Rafał, tj. ostoja spokoju, robią to co kochają, przede wszystkim liczy się pomoc zwierzęciu, nie kasa!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja również polecam. Jeśli mam potrzebę, to jeżdżę aż z Katowic.
Dr Ingarden jest naprawdę świetnym lekarzem, poza tym wszystkie badania mozna zrobić na miejscu i stosuje również w leczeniu homeopatię. W przypadku problemów z rozrodem psów homeopatia u nas sprawdziła się, a niestety wiekszość innych lekarzy faszeruje od razu psy hormonami. Każdy mój pies tam leczony został wyleczony całkowicie. Ceny umiarkowane, świetnie zaopatrzona apteka i sklepik.

Link to comment
Share on other sites

Guest alina_p

Znam tą klinikę. Węszynoska napisała:

[quote]wprawdzie ja mam do nich za daleko ( około 150 km) ale znajomi i przyjaciele tam leczą i diagnozują swoje psy [/quote]

Ja mam trochę bliżej , bo około 120 km, ale jak weci w moich okolicach nie radzili sobie w zdiagnozowaniu psa jechałam do tej kliniki. Żałuje tylko że nie jest bliżej. Wspaniali doświadczeni lekarze z dużą wiedzą. POLECAM.

Link to comment
Share on other sites

Moj pies jest pod opieka lekarzy z kliniki Therios - mam do nich tylko okolo 40 km :cool3:
Odwiedzilam chyba wiekszosc duzych i dobrze wyposazonych lecznic w regionie (Krakow i okolice) i od 2 lat jezdze wlasnie do Myslenic.
Poza tym, ze klinika dysponuje sprzetem do wykonywania przeroznych badan (dla mnie to duzy +, ze nie musze nigdzie zaiwaniac, zeby wykonac dodatkowe badania, a wyniki badan krwi czy kalu sa od reki), lekarze sa na biezaco z nowinkami i maja duzo cierpliwosci do takich jak ja upierdliwcow :evil_lol:
Nie wspominajac o tym, ze moj pies za kazdym razem wyjada chyba cale ciasteczkowe zapasy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za odpowiedź, chociaż mam ponad 300 km to jadę tam we wtorek. Dzięki Wam jadę z optymistycznym nastawieniem. Życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Obyśmy zawsze mogli liczyć na bezinteresowną pomoc i wspaniałych wetów. Odezwę się po powrocie. :kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

Ja chciałam polecić i jednocześnie bardzo podziękować trzem weterynarzom : Madzi Michno, P. Dariuszowi Giełbaga (mam nadzieję ze nie pomyliłam nazwiska ) i P. Kamilowi ( nazwisko zapomniałam) za uratowanie dzisiaj mojego psa. Naprawdę bardzo duzo zrobili i nigdy im tego nie zapomne. Az starch pomysleć co by się stało gdyby nie oni.
BARDZO DZIĘKUJĘ JA I MÓJ PSIAK:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja swoja cala osoba moge polecic caly personel w lecznicy SOWA w Łodzi
ul.Piterusińskiego 47/49 tel: (042)6121871

Ze slyszenia ludzie polecaja mi tez bardzo lecznice "Sfora", rowniez w Łodzi
[FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#444444][SIZE=2]ul. Stefana 3a tel. (0-42) 640-61-66 [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...