Jump to content
Dogomania

Weterynarze godni polecenia


agamblu

Recommended Posts

  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W Natolińskiej Lecznicy Weterynaryjnej jest jeszcze pani Dominika, niestety nie pamiętam nazwiska. z racji wieku na pewno trochę młodsza od obu panów Tomaszów. Lecznica ta jest bardzo ok, bywam tam od czasu do czasu. Nie zdzierają kasy z klientów, jak to ma miejsce w wielu warszawskich lecznicach.

pzdr,

Link to comment
Share on other sites

dr. Zygmunt Kosacki, Jabłonna k.W-wy

Swietny czlowiek- zna sie na rzeczy:) Kiedys operowal mojego psa i uratowal go przed prawie pewną smiercią, 4 razy wyleczyl drugiego psa z babasziozy(od kleszczowe zapalenie opon mozgowych), a raz tego pierwszego. Drugiego uratowal po wypadku samochdowym(pies mial szczescie, ze wazy te 57kg, bo inaczej nic by z niego nie zostalo- ciezarowka). Wszystkie psy-znajdy, ktore ktos wyrzucal, a ja przygarnialam odrobaczal mi i szczepil za darmo:) Czlowiek ma wielkie serducho:]

Link to comment
Share on other sites

Tak, ja teraz tez juz polecam tego pana Niziolka;)))

kumpela pojechala z sercem niby, a sie okazalo,ze serducho zdrowe, a tarczyca nie:))a u nas prawie psiaka wyslali do krainy wiecznych lowow, zapodajac mu kosmiczne dawki lekow nasercowych!!!!!!!!!fachowcy...:))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Najlepszym specjalistą od nowotworów w Warszawie jest dr Jagielski. Przyjmuje w lecznicy na białobrzeskiej ( wtorki i piątki) i na SGGW ( ale nie wiem kiedy) To swietny wet. Polecam

tel znajdziesz tu

www. bialobrzeska waw.pl. to jego prywatna lecznica. W razie czego mam jego prywtny nr tel. Ale myśle ,że mogą go też podac w lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

Ja z całego serca polecam Tomasza Seweryna - położnik. Przyjmuje na Bemowie. Klinika nazywa się chyba MAXI-WET, ul. Lancewicza 2. Cudowny człowiek. Ptzyjmują tam również wspaniałe kobietki. Gdy moja sunia nie chciała wyjść z samochodu po 24 h po operacji, one zrobiły jej zastrzyki i wyjmowały welfron w moim małym autku. byłam pod ogromnym wrażeniem. Dziękuję IM BARDZO!!!

Link to comment
Share on other sites

W temacie dermatologia w Warszawie:

Czy znajdzie sie ktos na forum kto zarezykowalby stwierdzenie ze jest w Wawie lepszy (lub tak dobry) dermatolog niz dr Kourou Dembele? Jesli tak to czekam na informacje.

Oczywiscie wiadomo ze "lepszy" jest tu pojeciem czysto umownym, chodzi mi o to, ze wsrod warszawskich wetów specjalizujacych sie w dermatologii trudno znalezc jakiegos polecanego czesto fachowca poza wlasnie tym bardzo sympatycznym czlowiekiem.

pzdr,

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Z mojego doświadczenia z weterynarzami mogę polecić sprawdzonych, kompetentnych i uczciwych lekarzy. Większość ludzi, którym poleciłam ten gabinet weterynaryjny jest zadowolona.

Gabinet mieści się na ul. Hawajskiej, na Ursynowie.

Oto telefon: 644-91-28

Dokładnego adresu i kodu nie podam gdyż, mieszkam niedaleko i chodzę na pamięć.

Są to lekarze, którzy zaraz po zobaczeniu mojego psa i powierzchownym badaniu, zauważyli, że pies może mieć dysplazję. Wysłali mojego psa na rentgen i niestety mieli rację. Świetnie w tej chwili się nim zajmują. Podają leki, są naprawdę ok. Oczywiście jakiś skomplikowanych zabiegów operacyjnych, hirurgicznych nie wykonują. Ale polecają innych lekarzy.

Polecam i pozdrawiam

Aga

Link to comment
Share on other sites

Czy znajdzie sie ktos na forum kto zarezykowalby stwierdzenie ze jest w Wawie lepszy (lub tak dobry) dermatolog niz dr Kourou Dembele?

swego czasu Leni mi bardzo polecała tego lekarza, jako świetnego weta, o czym uprzejmie donoszę :wink:

W związku z tym, że wszyscy nominowani przez Was lekarze są z wielkich miast, to ja dla odmiany podrzucę adres z prowincji:

Lecznica CANIS w Zamościu

ul. Lubelska 40

Mimo zmian, jakie tam zaszły uważam, że jest to nadal najlepszy gabinet. Poza tym lekarze tam pracujący wprowadzili zupełnie nowy standart usług, możecie się śmiać, ale zrobienie zdjęcia RTG, czy USG jeszcze

4 lata temu było praktycznie niemożliwe u mnie na wsi.

Ale gdyby ktoś znał lepszy adres, to chętnie sprawdzę.

Pozdrawiam. :D

Link to comment
Share on other sites

No to ja tez wrzuce tyle, ile moge:

1) dr. Grudzinski: calodobowa lecznica dla zwierzat "ELWET" w Warszawie Al.Niepodleglosci 24/30 tel: 843-23-46. Tam generalnie jest wielu swietnych specjalistow na miejscu. Ja w tym temacie polecam tego psieko interniste.

2) dr. Rafal Niziolek, fantastyczny kardiolog, przymuje w Warszawie.

Podaje miejsca:

ŻOLIBORZ - BIELANY

ŻOLIBORSKA KLINIKA WETERYNARYJNA

Ul.Schroegera 72a

Tel./ fax + 48 22 834 54 53

Zapisy przez recepcję

Wtorki, piątki - 15.00 - 20,00

Środy - 9.00 - 12.00

Możliwość wykonania badania ekg, rtg, echo serca, badania laboratoryjne, tlenoterapia, szpital

URSYNÓW - NATOLIN

NATOLIŃSKA LECZNICA WETERYNARYJNA

Lek. wet. Tomasz Jackowski, lek. wet. Tomasz Formiński, lek.wet. Dominika Gutkowska

Ul.Belgradzka 1a

Tel./fax + 48 22 816 83 33

Zapisy na telefon

Poniedziałki, środy 16.00 - 20.00

Możliwość wykonania badania ekg, rtg, badania laboratoryjne, anestezjologia, tlenoterapia

PRAGA POŁUDNIE - MARYSIN WAWERSKI

LECZNICA DLA ZWIERZĄT

Lek. wet. Katarzyna Jabłońska, lek. wet. Tomasz Saba

Ul.Potockich 111

Tel. + 48 22 812 71 11

Zapisy na telefon, brak stałych dni przyjęć (zwykle soboty, niedziele i niekiedy w tygodniu godziny poranne) Możliwość wykonania badania ekg, badania laboratoryjne, anestezjologia

PRAGA PÓŁNOC - BRÓDNO

LECZNICA DLA ZWIERZĄT

Dr Barbara Fojut - Pałka

Ul. Bartnicza 3

Tel. + 48 22 675 98 45

Zapisy na telefon, brak stałych dni przyjęć (zwykle soboty, niedziele i niekiedy w tygodniu godziny poranne) Możliwość wykonania badania ekg, badania laboratoryjne

OCHOTA

LECZNICA DLA ZWIERZĄT

Lek. wet. Katarzyna Trojanowska

Ul.Siemieńskiego 21

Tel. + 48 602 372 699

Zapisy na telefon, brak stałych dni przyjęć (zwykle soboty lub niedziele wieczorem raz w miesiącu) Możliwość wykonania badania ekg, badania laboratoryjne

OKULISTYCZNY GABINET WETERYNARYJNY - PET-VET

Lek. wet. Jacek Garncarz, lek. wet. Magda Garncarz, lek. wet. Elwira Buczek, lek. wet. Marta Warzecha

Ul.Zdrojowa 12

Tel. + 48 601 898 253 (Rafał Niziołek)

Tel. + 48 601 30 80 80 (Gabinet Okulistyczny)

zapisy na telefon

czwartki - 10.00 - 14.00

Możliwość wykonania badnia ekg, badania laboratoryjne, anestezjologia

Link to comment
Share on other sites

Z całego serca pragnę polecic na Sląsku "Lecznicę weterynaryjną Małgorzaty i Piotra Młynarskich s.c w Zabrzu ul. Wolności 402; tel. 032/3701072 lub tel kom. 601 547 774"Pan dr Młynarski opiekuje się naszymi pieskami juz od 6 lat(!) nigdy nie zawiedliśmy się, zawsze diagnoza była trafna, czy to w wypadku choroby czy tez np USG ciąży naszej suczki- zawsze trafnie!

Lecznica wyposażona jest w sprzęt RTG, USG oraz posiada własne laboratorium- wyniki szybciutko i zawsze na miejscu. Pan Młynarski wciąż dokształac się, kończy nowe kursy...kocha to co robi co widac w kontaktach ze zwierzętami. Specjalizuje sie zwłaszcza w ortopedii, radiologii i chirurgii.Ostatnio także hematologii. Polecam gorąco, nie spotkałam większego pasjonaty i dobrego lekarza. I jest uczciwy jeśli chodzi o ceny, naprawde nie zdziera!

Moje cavaliery sa u niego bezpieczne

Link to comment
Share on other sites

To ja tez sie doloze.

Zdecydowanie polecam Lecznice dla Zwierzat "Przy Bazantarni", a szczegolnie dr. Aleksandre Gojska. Przemila osoba z super nastawieniem do zwierzakow. Swoim pozytywnym nastawieniem, spokojem jest w stanie opanowac i zaprzyjaznic sie z wiekszoscia rozbojnikow. A i na rzeczy sie zna. Przy okazji jest psim fryzjerem. Moj Korek dzieki niej uniknal wizyt w kagancu w stresujacej atmosferze. Polecam wszystkim i podaje adres:

ul. Braci Stryjenskich 10

Warszawa

Tel. 448 19 14

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A ja polecam Dorotę Zalewską, przyjmuje w Babicach, ul Ożarowska chyba 9. Super podejście i duża wiedza, o chorobie jednej z moich suk po jednorazowym obejrzeniu powiedziała mi więcej niż zespół weterynarzy z SGGW po 10 dniowej obserwacji. Dodatkowo bardzo elastyczna osoba, jeżeli pies źle reaguje na "książkową" terapię zmienia leczenie na niekonwencjonalne. Jeżdżę do niej z Mokotowa...

Co do Elwetu to pracował tam kiedyś doktor na M... może ktoś z pacjentów Elwetu pamięta nazwisko? Super poskładał mi sukę po wypadku i zrobił to po kosztach. Teraz z tego co wiem ma swój gabinet w Izabelinie. Też polecam. Postaram się wydębić od kogoś namiary.

Link to comment
Share on other sites

ACo do Elwetu to pracował tam kiedyś doktor na M... może ktoś z pacjentów Elwetu pamięta nazwisko? Super poskładał mi sukę po wypadku i zrobił to po kosztach.
A nie Mikow? Bo on tam jest chirurgiem, więc właśnie takim przypadkiem by się zajmował. Operował już wielu dogomaniaków i jest bardzo chwalony. Ale nadal tam pracuje.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...