Jump to content
Dogomania

CAC - Marijampole -LITWA 22.06


Jagoodka

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja zgłosiłam swoją sunię, czekała kilka dni na potwierdzenie i nic. Zadzwoniłam i dowiedziałam sie, że oni potwierdzeń nie wysyłają. To chyba najlepiej dzwonić, a może ukaże się jeszcze jakaś informacja ich stronie.

Link to comment
Share on other sites

Teoretycznie jesteśmy zgłoszeni. Niestety odpowiedzi brak. Czy w tym momencie tylko telefonicznie można się czegokolwiek dowiedzieć? Czy ktoś ma możliwości cokolwiek sprawdzić? Nie chciałabym jechać 600 km na darmo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']No nie do końca tak... Bo od 15 maja do 10 czerwca jest III termin przyjmowania zgloszen i oplata jest juz 35E.[/quote]

Jak dzwoniłam, to powiedziano mi, że właśnie 30 euro, a np w Allitusie opłata w ostatnim terminie przelewm wynosiła też 35 euro, a na wystawie płaciło się 30 , śmieszne:lol:, ale można zaoszczędzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abjana']Jak dzwoniłam, to powiedziano mi, że właśnie 30 euro, a np w Allitusie opłata w ostatnim terminie przelewm wynosiła też 35 euro, a na wystawie płaciło się 30 , śmieszne:lol:, ale można zaoszczędzić.[/quote]
Jezeli zglaszalas psa przed 15 maja to na wystawie placisz 30E. Na Litwie jest tak ze na wiekszosci krajowek oplata na wystawie jest rowna oplacie dla takiego terminu w jakim zglaszalas psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Jezeli zglaszalas psa przed 15 maja to na wystawie placisz 30E. Na Litwie jest tak ze na wiekszosci krajowek oplata na wystawie jest rowna oplacie dla takiego terminu w jakim zglaszalas psa.[/quote]

Rzeczywiście, masz rację, a byłam pewna, że zgłosiłam po 15 maja, ale sprawdziłam w wysłanej poczcie, skleroza :lol::lol::lol:.

Link to comment
Share on other sites

Narisowa a powiedz co zrobiłaś?? znaczy się czy zgłosiłaś go telefonicznie czy znowu na maila?? bo ja mam taką dziwną sytuacje i nie wiem co zrobić.....bo zgłosiłam dwa psy..jednego swojego a jednego kolezanki...i niedawno okazalo sie ze ten jej piesek nie moze jechac bo zachorował ale za to chce zgłosić siostre i brata tego co nie jedzie...wysalam to wszystko mailem do nich....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']+ 370 37225265 - własnie się dziś do nich dodzwoniłam i ..... okazało się, że nie mają mojego zgłoszenia (wysyłałam w kwietniu). pierwszy raz mam takie "przejścia" z litwą!
coś ten klub chyba nie za bardzo.....[/quote]

Mam dokładnie taką samą sytuację. Wysłane mailem, brak na liście. Pani kazała wysłać faxem, który w ogóle ciężko przechodził. Kazała dzwonić później, bo na razie tylko układają na kupki i nic nie wiadomo. Obiecała, że nawet jeśli zgłoszenie dojdzie jutro to przyjmie, ale nic mnie już nie zdziwi :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...