Jump to content
Dogomania

Fretka Charlie z Zabrza- już w nowym domu!!! :D:D:D


sara_rokitnica

Recommended Posts

[quote name='sara_rokitnica']no i trafiliście :D jak minęła podróż?? mam nadzieję, że Charlie był grzeczny ;) dalej nazywa się Charlie czy już ma jakieś nowe imię? ;) opowiadaj UeMka :D[/quote]

Do domu dotarłam dopiero teraz więc opowiadam :cool3:
Maluch nadal ma na imię Charlie - bo to śliczne imie a On jest taki Czaruś :eviltong: Więc imię mu pasuję i nie zmieniają. Droga, no cóż... Nie rozumiał co to szyba i cały czas chciał wyskakiwać :roll: najlepsza była mina ludzi jak jechałam a na kolanach w słupka siedziała wieeelka (On jest naprawdę ogromny) fretka :loveu: Pierwsze spotkanie z koleżanką niestety się nie udało bo została pogryziona... Ale wszystko się poukłada bo freciakom nawet miesiąc może zająć ustalanie hierarchi. Teraz kwestia domowników i tu wiele do gadania nie ma WSZYSCY ZAKOCHANI!!! :multi:
Frecioch już ma swój worek - hamak do którego nauczył się wchodzić i błagalnym wzrokiem patrzy (znak żeby go pokołysać :razz:) i po 3 minutach zasypia :lol:

Pytanie jedno, Kiedy On ma mieć szwy zdejmowane?? Bo nie wiem czy to są żyłki czy szwy rozpuszczalne? Nie wiemy kiedy sie za to zabrać... Może wet coś mówił?
Niestety zapomniałam zabrać aparatu i zdjęcia zostały u Dawida i Kasi ale w krótce zdjęcia z hasania po domku na pewno będą!
A teraz idę coś zjeść :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ale fajnie :D:D:D no to oby się przyszłym przyjaciołom wszystko szybko poukładało ;) a kiedy zdjąć szwy? hmm... nie mam pojęcia- może Mysia będzie wiedziała :) qrczę strasznie się cieszę że Charliś trafił do tak wspaniałego domku :loveu: chociaż wczoraj aż do wieczora miałam łzy w oczach i rano jakiś taki odruch miałam że wstałam o 7 i leciałam do lodówki przygotować freciakowi jedzonko po czym się zorientowałam że w moim domu jest tylko jedna zębata mordka do karmienia i na pewno nie jest to fretka ;) jednak zdążyłam się do łobuza przywiązać przez ten czas... czekam na fotki :) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']czekamy na wiesci i jakies foteczki z nowego domku :razz:[/quote]

ZDo wtorku niestety zdjęć nie będzie ponieważ mam psiaka który szykuje się do zabiegu i nie zobacze się z Charlim i Jego właścicielami. Ale później nie wytrzymam i tam pojadę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sara_rokitnica']UeMka- czekamy z niecierpliwością na wieści i foteczki :D[/quote]

Kochane cioteczki wieści są ale foteczek brak :( Tzn nie mam ich u siebie. Mam w domu trzy chore psy i nie mam kiedy jechać do młodych żeby Czarującego odwiedzić. Natomiast więci są i to dobre :cool3: Pan Fretka zadomowił się na dobre, sypia w swoim hamako łóżeczku (nie w klatce) W takim plecaczku transportowym. Oczywiście znalazł już sposób żeby wykorzystywać swoich opiekunów :P
Staje przed hamaczkiem i patrzy aż ktoś spojrzyw Jego strone wtedy udaje że chce wejść do środka co mógłby zrobić bez problemu ale wie że jak pokaże to ktoś Go pobuja :razz: No i tak jak ma ochotę to i bujanko jest a wtedy Pan Fret zasypia (pozornie bo gdy tylko przestaje sie bujać wyłania się z otworu i pytającym wzrokiem omiata tego kto przestał Go huśtać :evil_lol: ) Czarluś uwielbia ogórki (kradnie je sprytnie z kanapek które ktoś nieopacznie bez opieki pozostawił na stole) Ogólnie chyba wszystko ok :lol: Mały nawet chodzi na spacery :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No niestety nie. Koleżanka zapamiętała że ten Pan jest dla niej niebezpieczny. Na szczęście Czaruś i Mona mieszkają w innych mieszkaniach więc mają jeszcze czas żeby się polubić. Kiedyś się w końcu uda...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='UeMka']Charlie ma teraz przydomek FRED i jeszcze troszkę przybrał na wadze. Biega po całym mieszkaniu i śmieje się do każdego. Uwielbia gilgotki. Niestety nie mam zdjęć bo miałam problemy z aparatem, jutro powinnam mieć kilka.[/quote]

no to czekam niecierpliwie na foteczki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...