Jump to content
Dogomania

Pseudohodowcy WON !!


Daisyslawa

Recommended Posts

tak rozumiem Cie ale zawsze to jest ten nasz fizyk ryzyk ...
w mojej rasie np zgryz kształtuje sie do roku czasu , czesto jest tak ze kupujesz pieska z pieknym zgryzem nozycowym a po wymianie ząbków na stałe wychodzi przodozgryz , w odwrotna strone tez to wystepuje ktos kupuje pecika za niewielkie pieniadze a po wymianie wychodzi potencjalnie zwierzatko wystawowe :-)
jest tez tak ze zgryz oscyluje od nozyc do przodozgryzu potem w cęgi i nastepnie ponownie w nozyce , ta rasa zaskakuje cały czas:-)

ja kupujac swoje cavalierki wiedziałam ze wszystko moze sie wydarzyc , byłam na to przygotowana ze wydam kupe szmalu i moge miec potem niewystawowe szczenie.
dlatego zawsze powtarzam ze jesli nie chce sie miec niespodzianek , to jedyne wyjscie kupno dorosłego pieska a przynajmniej po wymienie zabków.
ale to równa sie bardzo dużemu wydatkowi pieniązków , nikt bowiem nie sprzeda odchowanego pieska za taka sama sume jak małego 9 tyg szczeniaczka.
płacisz bardzo duzo i za to dostajesz pewność ze juz nic Cie nie zaskoczy .
oczywiscie daje tu na przykład swoja rase , w niej wada umaszczenia jest od razu widoczna i takie szczenie z wiadomych wzgledów jest niewystawowe i jako takie jest sprzedawane od razu bo nic sie juz nie da zrobic...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Goldek']Ej, a może zrobić na takiej giełdzie coś takiego, że koło pseudohodowcy przyjdzie kilka dobrych hodowli, psiaczki będą miały wodę i wszystko, będą zadbane i w ogóle to może ludzie zauważą jaka jest różnica między rasowym a nie? [/quote]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Żaden rozsądny hodowca nie będzie smyczył swoich wychuchanych szczeniąt na giełdę ryzykując,że maluchy załapią się na jakieś wirusowe choróbska :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...