Jump to content
Dogomania

Co Zjadł Wasz Pies ( Co Nie Było Jedzeniem...)


o_lusia

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bafi zjadł w swojej "karierze":
-gąbkę :o
-woreczek foliowy :o
-bucik od lalki mojej siostrznicy
- kwiatki
-drewno
- kawałek plasteliny :o
- no i nikti od takiego zabwkowego snura wyrywa i zjada, albo w najleprzym przypadku wchodzą mu w zęby 8) .

Link to comment
Share on other sites

moje szczeniaki zjadly
sciany-naprawde duze dziury :evilbat:
kilka par butow-zawsze mojej corki i te najdrozsze i nowe :evil:
portfel z 300 zl w srodku
komorke
pol drzwi
kilka rolek papieru toaletowego
cala kore z iglakow
2 reczniki :roll:
a reszty nie pamietam,ale lista na pewno by sie wydluzyla,gdybym wszystko pamietala :lol:

Link to comment
Share on other sites

jak moj psiurek byl jeszcze w wieku dorastająco niemowlęcym to bardzo sie zainteresowal klatką dla królika która stała na ziemi. ciągle koło niej chodzil, węszył i coś mlaskał. w końcu podpatrzyłam co go tam tak bardzo interesowało - królik robił małe okrągle suche kupki, takie bobki i jak skakał po klatce to je czasem wykopywał na zewnątrz - moj kundlaszczyk myślał ze to jest sucha karma...

Link to comment
Share on other sites

moja idąc po trawie wciągnęła w ułamek sekundy worek foliowy, uwielbia folie w jaką są owinięte papierosy. Idąc z nią muszę lustrować czy w pobliżu nie ma worków i chusteczek higienicznych. Smakuje jej nawet nadmorski piasek, słona woda i glony, co udowodniła na wakacjach. Potrafi bezbłędnie odizolować antenę od radia lub kabel od telefonu. Nie pogardzi nawet pilotem do telewizora i pokryciem sofy. Podejrzewam, ze gdybym jej nie pilnowała i nie dmuchała na zimne moje mieszkanie byłoby w gruzach.

Link to comment
Share on other sites

Ksiazki do historii!!! Wybiera sobie spodrod innych. Ta moja "ruda mapla" poprostu je pozera, oczywiscie doslownie, a nie w przenosni! A ja, glupia, myslalam, ze skoro ja historyk (a moze raczej histeryk - ;) ) , to moj piec tez bedzie z pasja te zgebial tajniki tej nauki - ale kiedy zajdl mi 3 ksiazke, stwierdzilam, ze MOZE - ??? - juz wystarczy...

Link to comment
Share on other sites

Mój Goldek pozjadał połowe swoich zabawek :)
Niestety równie bardzo lubi prezenciki jakie zostawiaja u nas na polu konie czy inne zwierzątka... Ale to chyba przypadłość retrieverów ;)
No i zawsze jak ma okazje to pędzi pod śmietnik i tam szuka jakiś wspaniałych smakołyków, a ludzie sie wtedy na mnie dziwnie patrzą... Jak bym psa głodziła :)
:oops:

Link to comment
Share on other sites

Max zjadł buty, kabel od internetu, kapcie, woreczki foliowe, listwy przypodłogowe :evilbat: . Ale pobił wszystko, kiedy zjadł plastikową wycieraczke ! Wymiotował strasznie, a potem kupki wyglądały jak jeże. NAmęczył sie biedak ale wycieraczek już nie rusza nawet materiałowych czy sznurkowych :D

Link to comment
Share on other sites

Poczciwy staruszek jamnik moich rodzicow, ktory juz odszedl w wieku 12 lat zjadl jak mial 4 miesiace cala skakanke!!!! Wyobrazcie sobie jak wygladaly pozniej jego kupki na spacerach i miny ludzi, jak z malego dlugiego pieska wychodzily dlugie, sztywne kupki, ktore czesto musielismy wyciagac :)

I to byla jedyna ciekawa rzecz, jaka zjadly moje psy, ktore kiedykolwiek mialam :) Jakos mi sie takie nie-szkodniki trafiaja :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moja Pasja to je wszystko co lezy na ziemi jak idziemy na spacer :) w dodatku buty to jej chleb codzienny. Lubi tez ogryzać konefkę ogrodową, zmiotki, kable z mojego kompa no i czasem mojego kota w dupsko:) wiele rzeczy rowniez niezidentyfikowalam ale bylo to cos w rodzaju foli znalezionej na polu. Niestety nie udalo mi sie tego zabrac :P

Link to comment
Share on other sites

Moja Pasja to je wszystko co lezy na ziemi jak idziemy na spacer :) w dodatku buty to jej chleb codzienny. Lubi tez ogryzać konefkę ogrodową, zmiotki, kable z mojego kompa no i czasem mojego kota w dupsko:) wiele rzeczy rowniez niezidentyfikowalam ale bylo to cos w rodzaju foli znalezionej na polu. Niestety nie udalo mi sie tego zabrac :P

Link to comment
Share on other sites

No to mój psiaczek zjadł wiele popularnych rzeczy takich jak papcie, chusteczki higieniczne, zabawki (uwielbia miśki), pościel ale też zdarzały się "niecodzienne" rzeczy takie jak noga od taboretu (trzeba go było porządnie posklejać), odchody ludzkie :roll: no i własną smycz co było powodem wymiotów i wogóle nie przyniosło to nic dobrego

Najlepsze jak kiedyś siora zachorowała jak jeszcze chodziła do liceum i pożyczyła sobie zeszyt od koleżanki i w międzyczasie spisywała lekcje- na tapczanie, bo tak lubi. Nagle moja mama zrobiła kolację i po 10 minutach zeszycik koleżanki leżał w strzępach :lol: Chyba bym się ze wstydu przed koleżanką spaliła. No cóż siora obiecała, że cąły zeszyt jej ładnie przepisze :wink:

Link to comment
Share on other sites

Moja suńka skonsumowała skórzany kapeć podczas gdy ja grałam na kompie, mojego buta jak mój chłopak z nią siedział (ciekawe co w tym czasie miał ważnego do roboty??), skonsumowała moje jeszcze nie otwarye chipsy ze stołu, wszystkie pluszaki miały robione operacje, piłki tenisowe też bardzo szybko jej idą, a najbardziej mnie wkurzyła jak zeżarła tusz, który dopiero co dostałam od mamy w prezencie. Jak to zobaczyłam to myślałam, że ją normalnie uduszę. Dostałam tusz, położyłam go na biurku i wyszłam dosłownie na 5 minut z pokoju. Jak wróciłam to cały dywan czarny a sunia zadowolona udawała, że nie wie o co chodzi. A, jeszcze mojej mamie zjadła truskawkową wazelinę do ust, pudełeczko dokładnie wylizała. Jeszcze kiedyś mała alkoholiczka zjadła taką polewę do deserów o smaku advokata, a moja mama zastanawiała się co piesek taki grzeczny był. a psiula była poprostu podpita.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...