Jump to content
Dogomania

Co Zjadł Wasz Pies ( Co Nie Było Jedzeniem...)


o_lusia

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

Odkurzę troszkę ;)

O Lexie mogę wiele opowiadać. Chociaż to 2-letni york ma na swoim"koncie" takie rzeczy jak: wypełnienia maskotek, paragony (które uwielbia, i kradnie skąd się da :cool3:), chusteczki, kawałki gumowych zabawek, małe gumki recepturki, nitki, fragment pieluszki szczenięcej, malutkie kawałki woreczka foliowego, trochę folii, trawę, truchło komara (:D), fragmentyu lotki reklamowej... A teraz to,co chciał zjeść, ale zostało mu zabrane: żelki, raz porwał z ogrodu jakieś ptasie skrzydło (:crazyeye:), mlecze, koniczynki, gumki do włosów, plastelinę, spinacz (:crazyeye:), kłęby kurzu, wiórki drewna (ogryzł mi szafę, łóżko, stół i krzesło), skarpety, majtki,... Mój maluszek ma stalowy żołądek ;)

Istnieje podejrzenie, że zjadł jeszcze wczoraj mały, odcięty rożek gumki do mazania :placz: Jak myślicie, coś mu będzie?

Jak widzicie nie wszystkie yoreczki to niejadki :lol:
Pozdrowienia,
yorlex


EDIT: Prypomniałam sobie, że kiedyś chciał zeżreć mi 5zł :)

Edited by yorlex
Link to comment
Share on other sites

[quote name='yorlex']Istnieje podejrzenie, że zjadł jeszcze wczoraj mały, odcięty rożek gumki do mazania :placz: Jak myślicie, coś mu będzie?
[/QUOTE]
Wiadomo, różne rzeczy się zdarzają, ale moja zjadła parę gumek do mazania i nigdy jej nic nie było :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Moja sunia też w swoim życiu pozjadała trochę dziwnych rzeczy. Na wakacjach na wsi uwielbia zjadać kupy krowie, kurze i końskie. Jak była mała to zjadła całe opakowanie miętowych Tic Taców, kawałek torta, oprócz tego lubi też zjadać nitki, frędzle, sznurki z dywanów i na spacerach trawę.
Jak była szczeniakiem to dostała się kiedyś do łazienki i napiła kilka łyków wody z Domestosem z wiaderka. Potem to oczywiście strasznie odchorowała, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bestiowaty zeżarł kabel od ładowarki do wkrętarki TŻta, plastikową część nożyczek, przegryzł dwa kable od internetu, kilka kostek czekolady, kilka paczek ciastek (po czekoladzie i ciastkach myślałam, że ja dostanę zawału, a on padnie truposzem, ale....nic mu nie było!), jakies tam papierki, kartoniki, dywanik, swoje kłaki, które mu wyczesywałam... kłaki swojej psiej koleżanki, które chapsnął "w locie". Wielokrotnie wylizywał patelnię, stojącą na blacie :angryy: Teraz zdarzają mu się tylko ekscesy z patelnią, kiedy to pańci nie chce się umyć od razu, zapomni się i zostawi na brzegu blatu... :roll:

Psica koleżanki z kolei wyżera zawsze i wszędzie. Kocie żarcie, orzeszki, czekoladę (!), dwa litry grochówki (!), zatrutą martwą mysz (oj chorowała strasznie podobno). I takie tam... Tylko koleżanka, mam wrażenie jej nie pilnuje ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak mnie rozbawił ten temat, że aż dodam coś od siebie:razz: Moje 12kg futro zjadło kiedyś 0,5kg zmrożonej na kość wołowiny (miała motywację, bo nie było nas raptem 15 minut) - potem całą noc leżała i sapała, a rano wysikała z 5litrów:crazyeye: Poza tym jej ofiarą padła legitymacja męża, 3 długopisy, ołówek, 2 łyżeczki (zjadła plastikowe końcówki), niezliczona ilość dokumentów i siatek jednorazowych, trochę firanki (wiedziałam, że "makarony" to zły pomysł...), wkładki do butów (6 par :mad:), 2 kojce (obecnie w ramach kary jest "bezdomna" i spi na kocyku:cool3:), kłaki to standard, chociaż cudze smakują lepiej...no i nadal dzielnie eksterminuje wszystkie buty/kapcie/skarpety, których świeżość nie jest już pierwszego sortu:lol:... I tak nam minął prawie rok z żarłocznym nabytkiem z dogo:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...