Jump to content
Dogomania

Anna Samocka


REDA&MELA

Recommended Posts

  • 3 months later...

Niestety nie polecam. Na mojej rasie wogóle się nie zna:shake:, wybiera psy które na innych wystawach wypadają przeciętnie. W opisie u mojej suki za zalety uznała wady. W dodatku brała pod uwage opinie osób trzecich, zwraca uwage na drugi koniec ringówki, zmienia zdanie, najpierw na karcie oceny byliśmy dosk 2, potem oc dobra, potem dyskw:roll:. Nie uzasadniła oceny, tak poważnej jak dyskw. Nie dokładny zgryz nożycowy nazwała zgryzem przemiennym. Padły z jej ust komentarze że moja suka jest łysa i że ma dziwny ogon:shake:. Tak naprawde nie wiadomo jakie lubi Goldeny bo wybierala bardzo różne, w tym przecietne. Ogólnie nie miła, tak naprawde nie wiedziałam co się dzieje na ringu. Takiego "przedstawienia" jeszcze nie było. Ja się do niej już więcej nie wybiore, szkoda przedewszytkim nerwów.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Nie jest taka zła .... a przyznam , że po przeczytaniu powyższego komentarza miałam wielkie wątpliwości czy wybrać się na wystawę na której właśnie ona sędziowała. jednak mimo wszystko pojechałam. uzasadniała swoje dlaczego wygrał ten , a nie inny pies. mówiła co jej się podoba , a co nie. zwraca uwagę na psa , a nie na wystawcę. nie zauważyłam aby zwracała uwagę na opinię osób trzecich. w mojej rasie dentystka. bardzo dokładnie sprawdzała zgryz.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

[quote name='02fantazja']a co z grupą VII? jak sędziuje?[/QUOTE]

No cóż ................. jak by to powiedzieć a nie skłamać :))
Ta pani to przejaw totalnej ignorancji i zerowej znajomości jeśli chodzi o setery :(((
Nie polemizuje z jej wyborem wygrywających psów bo to uważam jest subiektywna ocena i gust sędziego ale ...........
Jeśli pies mający 16 championatów, interchampiona, zwycięstwa w klasie na imprezach rangi WDS i EDS, lokatowe miejsca na Crafcie u różnych sędziów u tej Pani schodzi z oceną bdb to pozostawiam bez komentarza ..........
i jedynie fakt iż z racji posiadanego interchampionatu płacę za wystawę 15 zł to mogę sobie pozwolić na takie "dowcipy" :)

a tej Pani mówię stanowcze N I E !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...