Jump to content
Dogomania

Jan Ryk


REDA&MELA

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Bzdury Dorota wypisujesz. Anatomię jak to wet - ma akurat w małym palcu.

Byłam wielokrotnie sędziowana, za każdym razem elegancka i miła atmosfera na ringu. Bardzo duża kultura. Wspaniały i rzetelny sędzia.

Przede wszystkim patrzy na danego psa jako na "całość". Rozmawia, uzasadnia ocenę. Lubi psy raczej masywne acz doskonałe w ruchu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Bzdury Dorota wypisujesz. Anatomię jak to wet - ma akurat w małym palcu.

Byłam wielokrotnie sędziowana, za każdym razem elegancka i miła atmosfera na ringu. Bardzo duża kultura. Wspaniały i rzetelny sędzia.

Przede wszystkim patrzy na danego psa jako na "całość". Rozmawia, uzasadnia ocenę. Lubi psy raczej masywne acz doskonałe w ruchu.[/QUOTE]
Zgadzam się w 100%.
A jako, że sędziuje rasy myśliwskie to nic dziwnego w tym, że woli masywne zwierzęta - dla mnie pies myśliwski powinien być porządnie zbudowany - co wiąże się z jego użytkowością.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Nie mam pojecia jak wyzly.Widzialam ocene cockerow i springerow(z ktorym bylam na ringu)
Maca psa,zaglada w zeby,jest wetem wiec wie czego szukac.Kazda wade anatomiczna zobaczy jesli ktos ma cos do ukrycia :pW kontakcie bardzo przyjemny,taki "normalny",jak cos powie to z sensem,raczej nie popelnia wiekszych bledow.
Bardzo mily poza ringiem,podobal mu sie pies ktorego wystawialam ale ze byl szalony w ruchu to nie dostal lokaty:lol:
Sedzia na pewno lubi dobry ruch,energiczny.Lubi dobrze pokazane psy.Raczej nie zwraca uwagi na grooming.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Sędzia z prawdziwego zdarzenia wysoki poziom w czasie oceny psa,nadmieniam że mam więcej niż jednego psa w ciągu roku kalendarzowego jestem kilkakrotnie na wystawach nie piszę dlatego że mój pies wygrał/otrzymał wszystko co najlepsze itd.Poziom ocen pana Ryka jest bardzo wysoki zna się na hodowli jest z wykształcenia weterynarzem ocenia bardzo wysoko tak jak sędziowie zagraniczni na wystawach międzynarodowych w Europie.     

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...