Jump to content
Dogomania

Jan Ryk


REDA&MELA

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ja jestem swiezo po ocenie u tego pana, więc dla zainteresowanych napisze:). Moim zdaniem zna się na mojej rasie, ładne osobniki wybiera. Po za tym to bardzo miły i kulturalny sędzia, nie ma bzdur w opisie, zauważy każdą wade, ale podkreśli też zalety, zgryz sprawdza uczciwie ale nie jest dentystą, prawie wogóle nie maca psa, i duzo jest ruchu "razem". Napewno się jeszcze do niego wybiore, a i nie pisze tego dla tego że mój pies wygrał, nie mój pies dostał bdb 4/5;).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mi powiedzial, ze CWC przyzna, jesli wg niego pies na nie zasluguje-nic nie mowil o liczebnosci klasy ;)
Staral sie szukac zwierzat normalnych wg wzorca, unikal tych mniej typowych, przygotowywal sie do sedziowania, obserwuje, co sie w rasie dzieje. Mysle, ze to dobrze wrozy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[FONT=verdana][SIZE=2][FONT=verdana][SIZE=2][FONT=verdana][SIZE=2]no, wiem tylko jakie rasy sędziuje:lol:

sędzia - międzynarodowy - Gr.VI -gończe-wszystkie rasy
[FONT=verdana][SIZE=2]sędzia - międzynarodowy - Gr.VIII -wszystkie rasy
[FONT=verdana][SIZE=2]sędzia - międzynarodowy - Gr.X -charty-wszystkie rasy

spotkał się ktoś nim? bo niespodziewanie zmienił się nam sędzia na Nową Rudę, jesteśmy ciekawe jak sędziuje:roll:
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Chrewt']Chyba nie lubi jak psy są bojaźliwe, lub agresywne.[/quote]

No chyba nikt z nas takich psow nie lubi :diabloti:

Na temat pana Ryka moge tylko powiedziec, ze jest sympatycznym, kulturalnym i inteligentym czlowiekiem. Jak sedziuje: ??? - Nigdy jeszcze u niego nie wystawialem...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='iwcza']A czy mógłby ktoś napisać jak ocenia beagle?
Czy warto jechać do do niego na pierwszą wystawę ?[/QUOTE]


warto, raczej nie ma swojego typu, zależy od dnia dosłownie. ale raczej obstawiałabym ze wygrają większe beagle.
pozdr

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

[quote name='Cancun']No chyba nikt z nas takich psow nie lubi :diabloti:

[B]Na temat pana Ryka moge tylko powiedziec, ze jest sympatycznym, kulturalnym i inteligentym czlowiekiem. [/B]Jak sedziuje: ??? - Nigdy jeszcze u niego nie wystawialem...[/QUOTE]

Mogę to potwierdzić.
Jest naszym weterynarzem ;) Sam hoduje ogary i chyba dalmatyńczyki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luizan'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f446/jan-ryk-110268/[/URL]
tutaj coś znalazłam[/QUOTE]
ta strona i klub są nieaktualne, klub wybieralny jest rozwiązany, działa jedynie komisja (klub) przy ZG, którego przewodniczącym jest p. Bocianowski.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...