Jump to content
Dogomania

Najwspanialsza rasa: Cocker Spaniel Angielski


Recommended Posts

Oo...miłe Panie czy wy przypadkiem na mnie nie lecicie :lol: a to Arewn pozdro...a to Mango całuski mi tu rozdaje he he he :P:P:Pa tak wogóle to pozdro tez dla was...no i dla Ciebie manGo...(musze Ci oddać):*:*no i pozdro dla sabriel:* no i ...dla Arwen:*(tylko miłe Panie...bez podnieceń:P)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arwen...my też patrzeliśmy na to że w zimie małemu piesiowi będzie źle i zimno...więc tez wiosna(znaczy ja tą pore wybrałem...choć tak 100% to niewiem czy będemieć psa)...tylko troszkę taka puźniejsza... bo na wakacje jeżdżę na działke nad jeziorkiem...i mamy tam domek..(to piesek oczywiscie moze tam nauczy się trochę rzeczy żeby nie sikać w domu(ani nic w tym stylu)(tam moze sobie sikac do woli:P)My tam śpimy nieraz z 2 tygodnie...napewno będzie mu tam fajnie, świeże powietrze fajne spacerki...no i jezioro...ale czy takiego małego do wody będzie ciągnąć raczej nie heh

....To mój 50 poSt czyż to nie urocze : )

Link to comment
Share on other sites

Cześć...

SpanieL...u mnie, nie ma zadnych podnieceń...No co ty...Ja juz mam upatrzony obiekt westchnień i tego nie zmienię hehehe :mrgreen:

Tak własciwie to nie mam o czym pisac...Juz gdzies na początku pisałam, ze u mnie w bloku mieszka pewna spanielka o imieniu Kora. Jest czarna, trochę siwieje, bo jest juz stara...Ostatnio cos jej nie widziałam...Hmm... A tak poza tym, to jest piękny seter irlandzki :mrgreen: (uwielbiam te psy, tak samo jak cockerki) no i jeszcze kilka innych fajnych pieskow :)

No to chyba na tyle...

Sabriel...gdzie jestes...Przychodz natychmiast !!! :evilbat: Hehehe

pozdrowionka dla wszystkich 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oki Spoko już całusków nie rozdajemy...coraz mniej piszecie dziewczyny cio się dzieje bo ja dośc długo kompa nie miałem i dlatego...coś u nas w cocksach pustawo....Gdzie się podziałyście??a tak wogóle widzieliście te nowe produkty Pedigree(chyba pierwszy raz tylko w sklepach zoologicznych i weterynariach heh...)no dobrze sobie poczynają Ciekawe jaki skład (napewno kiepski...ale nie najgorszy)to Tyle poZdrawiam i czekam na odzew.....bo jak nie będziecie pisać to nic mi innego nie zostanie...i chyba sam nie bede tu pisał....(niedługo... :santagri: :x-mas: Święta....zaświruje nam w głowach :tard: i będą prezenty : ) a Zwierzaki przemówią ludzkim głosem(ojj...mój chomik mi dużo powie:P) :kociak: :Dog_run: :oink2: :krolik:

Link to comment
Share on other sites

Cześć!

SpanieL, my czekałyśmy na Ciebie hehe :wink:

A tak na serio, to nie wiem co się z nimi dzieje...Ja odpisałam, a reszta, to nie wiem gdzie się podziewa... :evilbat:

Ja również nie mogę się doczekać świąt :santagri:

Moje chomiki raczej do mnie juz nie przemówią...No chyba, ze z zaświatów... :cry: No ale zawsze jest jeszcze świnka morska mojej siostry...

Pozdrawiam serdecznie!

Ludzie, odzywajcie sie!

Link to comment
Share on other sites

No ostatnio coś Mango nie ma a Sabriel to wleci i już jej nie ma...hehe teraz koniec półrocza to może poprawiają ocenki (:P)a jak nie poprawiają to już sam niewiem....Tracimy popularnośc...??...heh

a tak z innej Beczki:U nas na osiedlu...zawsze jak rano idę do szkoly to taki "głupi"gościu wychodzi z Bradem...tylko że on go zostawia i on sam taki smutny siedzi prawie do 4 bez niczego (ham...oczywiście ten gościu)Ten briard to czarny duży pies...prawie zawsze tak siedzi...albo leży na trawie...nieraz tak jakoś głupio mi jak można być takim człowiekiem żeby tego psa tak zostawić..nieraz to go przypina do linki cholowniczej...a to jeszcze w lato i ten piesek nieraz nie miał gdzie się schornić od gorąca : (

Czy w takiej sprawie mogę ja/lub ktoś inny zrobić??

Gorące pozdrowienia...dla moich wiernych koleżanek i ich piesiów i gryzoniów ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam,

moja spanielka nigdy niczego nie zniszczyła, była bardzo grzeczna, nie moge na nia narzekać. Nie pociągały jej "ludzkie" rzeczy rozłożone np na podłodze, żadne buty, ani kapcie, co strasznie mnie dziwiło, by słyszałam jakiego zamieszania potrafiły narobić szczeniaki.

Link to comment
Share on other sites

Moja w sumie na 13 lat życia też nie poczyniła żadnych szkód.

Z jednym wyjątkiem-zniszczyla drzwi. Ale tu akurat wina leży po mojej stronie.

Zacięły sie drzwi i ja cały czas stukałam do drzwi, mówiłam do Kamci.

Powinnam odejśc i nie denerwować psa.

Spaniele chyba nie należą do niszczycieli.

Link to comment
Share on other sites

Nio to super jak nie niszczą...ehh sorx że zadam tu takie pytanie ale poprostu my się znamy i prosze was o odpowiedź...(Arwen nie mów że tu to nie pasuje)Doradźcie mi jaką rase wybrać....(tylko nie radzcie mi Cockera bo narazie sam niewiem )moge temu pieskowi 3 lub 4(oczywiście jak będzie dorosły)zagwarantować spacery..w lato będzie ze mną jechał na działke tam bedzie mógł sie wyszaleć...będizemy tam spac i jest jeziorko...najlepiej żeby był to pies do średniego rozmiaru 40 45 cm...najlepiej jak naj mniej kłopotliwy(heh...i żeby było go łatwo dostać :P...aha i jak chcecie to pls podajcie ceny..."bez rodowodu") z GórY Dzekuję

Link to comment
Share on other sites

SpanieL:

podaj dokładniej jaki to ma być dokładniej psiak, bo wiesz, dużo jest takich o wysokości ok 40cm, a przy tym są bardzo różne.

PS ja obecnie posiadam yorke i nie moge powiedziec, ze jest tak grzeczna jak cocerki, choć duzo, duzo mniejsza to paszcze do gryzienia ma niczym ogromny dinozaur :)

Link to comment
Share on other sites

Są tu inne tapetki..(kolega mi podaje niewiem skąd są ale może z http://www.pedigree.pl)to więc tak...--->(podaję tylko na 800x600) Ta jest z Chartami-->http://164.109.83.229/tapety/tap1-800.jpg...Ta jest bardzo miła z psiaczkiem (bodajże labradorem)-->http://164.109.83.229/tapety/tap2-800.jpg...Ta jest..(a sami zobaczcie) mi sie zabardzo nie podoba :Phttp://164.109.83.229/tapety/tap4-800.jpg...a Ta jest (niewiem co to za rasa :|)też mi się nie podoba:Phttp://164.109.83.229/tapety/tap5-800.jpg...tylko tyle mi dał : )

Link to comment
Share on other sites

Mam do was pytanko (hmm tylko niewiem czy wogóle mi odpiszecie bo nic nie piszecie :x :( :roll: ) Wiecie moze jak Cocker spaniele zachowują sie widząc małe dziecko...ponieważ...mój brat ma małą córeczke ma roczek nio i niewiem jakbym miał psiaka jakby sie zachowywał...(brat dośc często do nas przychodza) Czy tolerują inne zwierzęta...trzymane np w klatkach...czy chcą się do tego jakoś dorwac siedząc przed klatką????

Link to comment
Share on other sites

Mój cockerek bardzo lubi małe dzieci. Liże je i chce sie głaskać. Myślę że są jak najbardziej przyjazne dla dzieci, ale trzeba uważać żeby spanielek nie podrapał dziecka i nie zalizał na smierć:) Co do zwierząt w klatkach nie zwraca na nie uwagi, moja gania kota mojego. Wiesz to opis americana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...