Jump to content
Dogomania

Spaniel kilka problemow


Huee

Recommended Posts

Olusia, proponujesz strasznie niewygodny, absorbujacy tryb zycia z psem :diabloti:.
Wlasciwie ciagle trzeba biegac z jedzeniem/piciem za psem. Jakos bardziej widze stojaca miche z woda na stale. I takie scisle trzymania sie godzin tez mi jakos nie wyglada. Poza tym w ciagu dnia taka dluga przerwa miedzy spacerami, od 2 do 6 po poludniu, gdy wczesniej spacery co 2-3 godziny?
Przeciagniecie psu funkcjonowania prawie do polnocy, ale ostatnie picie 5 godzin wczesniej? No normalnie, pelna automatyka :evil_lol:
PS. A szczenie uczy sie czystosci przez czeste spacery, nie przez ograniczanie karmy/wody.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Olusia, proponujesz strasznie niewygodny, absorbujacy tryb zycia z psem :diabloti:.
Wlasciwie ciagle trzeba biegac z jedzeniem/piciem za psem. Jakos bardziej widze stojaca miche z woda na stale. I takie scisle trzymania sie godzin tez mi jakos nie wyglada. Poza tym w ciagu dnia taka dluga przerwa miedzy spacerami, od 2 do 6 po poludniu, gdy wczesniej spacery co 2-3 godziny?
Przeciagniecie psu funkcjonowania prawie do polnocy, ale ostatnie picie 5 godzin wczesniej? No normalnie, pelna automatyka :evil_lol:
PS. A szczenie uczy sie czystosci przez czeste spacery, nie przez ograniczanie karmy/wody.[/quote]
dokladnie....
Nie wiem po co sobie utrodniac zycie:roll:Wystarczy troche czasu i cierpliwosci...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olusia06022']Tego się nie stosuje u psa który już wie gdzie należy się załatwiać. Właśnie dlatego, żeby miał dostęp do wody. A widzicie problem w częstym pojeniu szczeniaka jak jest upał? Bo ja żadnego... Mój pies, gdy było naprawdę gorąco, dostawał co pół godziny miskę,[/quote]
Dla mnie ta pożal się Boże "metoda" jest bez sensu :shake:
Tak,widzę problem w częstym pojeniu szczeniaka...bo nie widzę sensu zabierania mu miski z wodą!
Podstawą jest częste wychodzenie z maluchem,nawet co 2 godziny. Koniec. Żadnych dziwacznych filozofii do tego nie potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

ja z moim jak byl malenki biegalam praktycznie co 2 godziny na dwor, i nie mowie ze zawsze zdarzylam na czas, ale trudno, uroki szczeniaka;) pozniej stopniowo wydluzalam odstepy miedzy spacerkami, co kilka minutek, pozniej co pol godzinki, godzinke. W tej chwili wychodzi tak co 4, ale do poludnia gdy jestem w pracy a on sam w domku, to spokojnie wytrzymuje nawet 6-7 godzin i nie napaskudzi.
Cierpliwosc i jeszcze raz ierpliwosc;)pomalutku do celu:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Luna135']Moja Lunka ma szczenięta zaczeła się robić groźna w stosunku do obcych
czy to jest spowodowane tym że ma małe[/quote]
Czy Lunka ma rodowód?

A jeśli chodzi o agresję wobec obcych ludzi, to pewnie jest to spowodowane właśnie tym, że została mamą i broni szczeniaków. Niech obce osoby nie przeszkadzają jej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...