Jump to content
Dogomania

Czy można znaleźć sobie opiekuna, który jest w ZK i na jego "koncie" wystąpić na MP


Paula&Goofi

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paula&Goofi']Aha xD Ale i tak zdecydowałam że w tym roku na MP nie zadebiutuje... xD Dzieki wszystkim za odpowiedzi.[/quote]

Czego niby :diabloti:? Sprobowac zawsze mozna. Ja na pierwszy raz ide na miedzynarodowa w Krakowie na oba dni i miejmy nadzieje ze jakos to bedzie potem juz chyba z gory prawda? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Nera-'] to co dopiero MP dosc czeste... Masz wiele miast w okolicy z wystawami...[/quote]
Dlatego właśnie w tym roku ludzie zbojkotowali Częstochowe. Nieporozumienie żeby dzieciaki nie startowały bo ich nie stać...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nio a co do tego rejestrowania w zwiąsku to mozna tylko się rejestrować ale w tym oddziale gdzie należy miasto, wieś w którym/rej mieszkasz ja mieszkam w Warce 70 km od Warszawy a należe pod Radomo bo bliżej.I zarejestrować mogę się tylko w Radomiu teraz w tym tygodniu będę się rejestrować i psa, a właściwie moja mama i pies hehe i odrazu hodowle a wystawiam dwa lata bez rejestrowania.

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote]io a co do tego rejestrowania w zwiąsku to mozna tylko się rejestrować ale w tym oddziale gdzie należy miasto,[/quote]Taaa ale za komuny, teraz to możesz mieszkać w Bielsku a rejestrować w Sopocie :-]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Właśnie, właśnie...
też już od dłuższego czasu myślę nad MP. Nie mam ani psa z rodowodem, ani nie jestem zarejestrowana w ZK (o rodzicach nie mówię, wątpię, czy w ogóle wiedzą co to ZK xD ). W sumie od 16 lat dzieli mnie "tylko" pół roku, ale myślę, że im wcześniej się zaczyna, tym lepiej. Najbliższa wystawa w Chorzowie... jeśli będzie ktoś, kto mi pożyczy psa.... to może się zapiszę... ale to jeszcze nie jest nic pewnego.... pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Huskasz, dorosnij jeszcze te pol roku, to nie wiek. Sa wymogi i trzeba je spelniac, a nie kombinowac.[/quote] Bez przesady, czasami 13 letnie dziecko jest bardzej dorosłe od 20-latka.

HuSkaCz, zależy jaki oddział. W Chorzowie przymykają oko i można się wcześniej zapisywać, np przy braniu psa na siebie. Przynajmniej ja byłam przy takiej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

No rozumiem, pol roku, to przeciez kariera ucieknie :evil_lol:.
A co do "przymykania oka", to po prostu takiego zjawiska nie powinno byc...
Poza tym, tym wszystkim nastolatkom sie wydaje (mnie kiedys tez), jakie to odpowiedzialne i dojrzale sa, starsi sie moga przy nich schowac ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...