Jump to content
Dogomania

Czy można znaleźć sobie opiekuna, który jest w ZK i na jego "koncie" wystąpić na MP


Paula&Goofi

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Reyes

[quote name='Paula&Goofi']


Teoretycznie to nie, a praktycznie to Tak[/quote]
Powiedzmy tak - aktu uradzenia Ci nie sprawdzą ale jeśli wybierasz się na mistrzostwa to radze poświęcić to 50zł. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Paula&Goofi']Tylko, że nie chodzi o 50 zł tylko 110 zł ...

Dziękuje za rady, może jeszcze coś wykombinuje by namówić mamę...[/quote]
Bez psa też? :shake: Ja jak sie zapisywałam to razem z psem i też dałam coś w ten deseń...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Jak to nie, przecież jak wypełniasz formularz to musisz podać nazwisko opiekuna / rodzica i on MUSI byc zarejestrowany w ZK, jesli Ty nie jestes. Moj tata kiedys byl, teraz ja "przejelam pałeczke" :)[/quote]

Ja sie przyznam, ze jak pierwszy zgłaszałam się na mp, to też nikt niebył członkiem, ale jakoś tak bez zastanowienia wpisałam Wrocław (bo tam mieszkam i teraz mama jest tam członiem) i tak właściwie dopiero teraz dotarło do mnie. Ale nikt tego niesprawdzał i bez problemu wystąpiłam:cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote]
Ja sie przyznam, ze jak pierwszy zgłaszałam się na mp, to też nikt niebył członkiem, ale jakoś tak bez zastanowienia wpisałam Wrocław (bo tam mieszkam i teraz mama jest tam członiem) i tak właściwie dopiero teraz dotarło do mnie. Ale nikt tego niesprawdzał i bez problemu wystąpiłam:cool3:[/quote]
Ja miałam identyczną sytuację, i również wystąpiłam bez najmniejszego problemu. Powiem szczerze, że do teraz nie miałam pojęcia o konieczności członkostwa opiekuna w ZK :lol:
Ale najwidoczniej to zależy od związku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula&Goofi'][U]REDA&MELA[/U] no to miałaś fajnie ;)

Jakbyście mi radzili ? Wystąpili byście na moim miejscu ?
Bo ja raczej jednorazowo ...[/quote]

Ja bym się zgłosiła:cool3:. Mi się wydaje że tego naprawde nikt niesprawdza. Przecież oni przed wystawa mają tyle pracy, to myślisz że będą dochodzić czy faktycznie twój rodzic czy opiekun jest członkiem?:cool3: Jak sprawdzają to już chyba wyjątkowo nadgorliwy oddział:diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

No nie bądźcie tacy pewni, może się jednak zdarzyć że akurat sprawdzą i co? Warto się zapisać do ZK czy namówić do tego rodzica. Moja mama w styczniu się zapisywała i płaciła za wsjo 60 zł czy jakoś tak, nie wiem [B]Paula&Goofi[/B] skąd Ci się to 110zł wzięło.

[QUOTE] Bo ja raczej jednorazowo ...[/QUOTE]
A dlaczego jednorazowo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']No nie bądźcie tacy pewni, może się jednak zdarzyć że akurat sprawdzą i co? Warto się zapisać do ZK czy namówić do tego rodzica. Moja mama w styczniu się zapisywała i płaciła za wsjo 60 zł czy jakoś tak, nie wiem [B]Paula&Goofi[/B] skąd Ci się to 110zł wzięło.


A dlaczego jednorazowo?[/quote]

60 zł ?! Ja pisałam do związku maila i odpisali :
[I]Opłata, którą wnosi się przy
zapisywaniu do
Związku - 171 zł jeżeli zapisuje się Pani i rejestruje psa, jeśli
tylko Pani
zapisuje się - 110 zł.[/I]A jak pytałam ile roczna składka to odpisali :

[I]składka za 2008 rok wynosi 50 zł.

[/I]A jednorazowo dlatego, że nie mam z kim jeździć na wystawy,
a mama samą mnie nie puści... Mam tylko Szczecin, bo ciocia tam ze mną chodzi,
a Szczecińska wystawa jest raz na rok :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...