Jump to content
Dogomania

Dystrybutorzy regionalni Acany


BeataG

Recommended Posts

Namiary na dystrybutora z Górnego Śląska można znaleźć w gazetach: "Pies przyjaciel" sierpień 2004 (właśnie czytam) i "Mój pies" lipcowy numer.

Telefonu nie zamieszczam, bo będzie wycięty

link do "strony" też nie przejdzie, chyba, że ktoś się pobawi ze słowami:

nay.webpark

Jak ktoś chciałby "na szybko", to na pw mogę podać.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 weeks later...

Ktoś pytał o rozmiary granulek-dla małych psów jest seria Small Breed i rozmiary są baaardzo drobne. A Pani dystrybutor z Warszawy jest przemiła i na pewno dowiezie ciasteczka, jak będzie trzeba, tylko może trzeba będzie trochę dłużej poczekać, aż będzie w okolicach. Jeden feler ciastek dla mnie,to to,że są sporej wielkości...Ja dla moich maluchów musiałam je łamać, fakt,że łamią się łatwo i psy je bardzo lubią, a ich cena jest niewielka.

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie...co do warszawskiego dystrybutora, to troche dziwnie jest :-? jedna kolezanka z ursynowa ktora juz zamawiala u p. Beaty chciala znowu zamowic jak zwykle 4 kg to p. Beata zaspiewala jej 15 zl za dowoz...po czym kolezanka tez z ursynowa, tez zamawiala wczesniej dostala 4 kg bez oplaty za dowoz - i o co tu chodzi?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

nie bardzo rozumiem...a jaki masz problem? nie mozesz zadzwonic do dystrybutora i po prostu zapytac?? Teoretycznie jest powiedziane, ze za dowozenie opakowan mniejszych od 15 kg pobiera sie oplate 15 ale ALE jesli mizeszkasz gdzies niedaleko dystrybutora, albo ten bedzie mogl Ci akurat jakos po drodze podrzucic 4 kg to napewno nie bedzie problemu - zadzwon i zapytaj :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Z ta dopłatą to jest tak : Jesli kobieta dowozi karmę spaecjalnie do Ciebie i nikogo po drodze nie załatwia (bo w końcu ona mieszka pod warszawą) i automatycznie dowozi na natępny dzień, to pąłcisz.
A jeśli jej powiesz, że nie zalezy Ci na czasie, to ona Ci podrzuci żarcie wtedy kiedy będzie jechała w tamet okolice (zazwyczaj załatwia to - przynjamnijen u mnie) w czasie jednego tygodnia. Wtedy nie płacisz :D

Tylko proście o żarcie z ługa datą ważności, bo opstatnio nie spojrzałam i przywiozła mi z krótą, ledwo zeżarła mi psinka do tej daty!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='asiek']W tamtym rejonie chyba nie ma dystrybutora. Najlepiej zadzwoń do importera albo zamów sobie karmę przez ich stronke :wink:[/quote]

To nie jest karma dla mojego psa ;)
Myslalam, ze moze jakis zoologiczny sprowadza i ktos z Białegostoku, karmi ta karma, ale nie zamawia przez net :wink:

Link to comment
Share on other sites

Justa...to naprawde zalezy. Kobieta od poczatku mowila ze na Usrynow nie ma problemu, 4 kg przywiezie bez doplaty bo tutaj pracuje jej maz. No dobra, wiec fajnie...jednak najczesciej ona przywozila, ale mi wszystko jedno kto - karma ma byc. Po czym, za ktoryms tam razem kobieta nagle kreci nosem i sie zaczyna, ze nie bardzo ze cos tam - no kurcze, najpierw mowi tak i ze nie ma problemu po czym jakies ale...Jednak kilka dni pozniej dzowni kolezanka, zamawia 4 kg i dostaje bez problemu :o

Link to comment
Share on other sites

To i tak dobrze macie z tym dystrybutorem acany w Warszawie bo ja jestem z bydgoszczy i tutaj dystrybutor przywozi tylko 20 kg worki. Więc pozostają mi jedynie sklepy internetowe w których muszę płacić dodatkowo za przesyłkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Justa...to naprawde zalezy. Kobieta od poczatku mowila ze na Usrynow nie ma problemu, 4 kg przywiezie bez doplaty bo tutaj pracuje jej maz. No dobra, wiec fajnie...jednak najczesciej ona przywozila, ale mi wszystko jedno kto - karma ma byc. Po czym, za ktoryms tam razem kobieta nagle kreci nosem i sie zaczyna, ze nie bardzo ze cos tam - no kurcze, najpierw mowi tak i ze nie ma problemu po czym jakies ale...Jednak kilka dni pozniej dzowni kolezanka, zamawia 4 kg i dostaje bez problemu :o[/quote]

:o :o :o
No nie wiem sama, ja zawsze mówię, że na teminie mi nie zalezy i jak będzie jechac to niech podrzuci i podrzuca :o Zazwyczaj 2-3 dni po zamówieniu! :o

Link to comment
Share on other sites

ja od poczatku mialam problemy z dystr. :roll: Albo dostawalam karme z opoznieniem, albo miala Pani do mnie zadzwonic coby sie umowic i nie dzwonila...a jakos tak dziwnie.
Teraz juz nie kupuje u niej karmy i jestem happy :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...