Jump to content
Dogomania

Purina Pro Plan - kupony?


Baskaaa

Recommended Posts

Ostatnio mojemu doziowi zaserwowałam mieszankę Puriny Pro Plan z Royal Caninem i strasznie mu zasmakowało, na tyle, że chcę całkowicie przejść na Purinę (nawet hodowca mi bardzo polecał tą karmę). Gdzieś coś mi się obiło o uszy, że w Purinie można zbierać kupony promocyjne i po uzbieraniu 5 takich dostaje się paczkę gratis. Czy ktoś coś wie więcej na ten temat? Czy kupon promocyjny to to, przy kodzie kreskowym? I czy kod też trzeba wycinać? Gdzie z tymi kuponami iść? Do sklepu czy wysłać pocztą do Puriny? I czy ta paczka gratis to 15kg? Byłabym wdzięczna za odpowiedzi, bo tak to prawie co drugi miesiąc mielibyśmy te 15kg jednak gratis ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baskaaa']Ostatnio mojemu doziowi zaserwowałam mieszankę Puriny Pro Plan z Royal Caninem i strasznie mu zasmakowało, na tyle, że chcę całkowicie przejść na Purinę (nawet hodowca mi bardzo polecał tą karmę). Gdzieś coś mi się obiło o uszy, że w Purinie można zbierać kupony promocyjne i po uzbieraniu 5 takich dostaje się paczkę gratis. Czy ktoś coś wie więcej na ten temat? Czy kupon promocyjny to to, przy kodzie kreskowym? I czy kod też trzeba wycinać? Gdzie z tymi kuponami iść? Do sklepu czy wysłać pocztą do Puriny? I czy ta paczka gratis to 15kg? Byłabym wdzięczna za odpowiedzi, bo tak to prawie co drugi miesiąc mielibyśmy te 15kg jednak gratis ;)[/quote]
Musisz zebrać 5 identycznych (czyli z tej samej wielkości opakowania, karma może być inna) kuponów (wycina się z opakowania). Jak zbierzesz 5 z 15-kilogramówek to dostajesz 15 kg.

Link to comment
Share on other sites

ooo, właśnie, co z tymi kuponami? bo ja mam ich sporo :)

[quote name='Baskaaa']Czy kupon promocyjny to to, przy kodzie kreskowym? I czy kod też trzeba wycinać? Gdzie z tymi kuponami iść? Do sklepu czy wysłać pocztą do Puriny? I czy ta paczka gratis to 15kg?[/quote]
kupon, to taki mały kwadracik, na którym pisze waga i skrót od nazwy - np ja mam 15kg AT. Szukaj go na bokach paczki :) a z tego co wiem, to kodów nie trzeba.

Link to comment
Share on other sites

dostałam odpowiedź.

[quote]
[COLOR=#000000][FONT='Arial']W odpowiedzi na Pan[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT='Arial']i[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT='Arial'] pytanie pragniemy poinformować, iz [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT='Arial']p[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT='Arial']romocja trwala do dnia 01-01-2008r.[/quote]


[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...