Jump to content
Dogomania

MP w Szczecinie


Paula&Goofi

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Młodszy braciszek Boogie :) .

,,Za duży koszt zapisu do ZK'' ... zapytaj czy możesz na kogoś, czytałam coś kiedyś, że dziewczyny prosiły hodowców aby byli ich opiekunami aby nie zakładać, ale nie wiem jak to jest ... ja w każdym razie Boogie w Szczecinie nie wystawiam ... myślałam tylko o MP, ale zobaczymy, bo skoro nie jadę z BV to ... :eviltong: ;) :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']
,,Za duży koszt zapisu do ZK'' ... zapytaj czy możesz na kogoś, czytałam coś kiedyś, że dziewczyny prosiły hodowców aby byli ich opiekunami aby nie zakładać, ale nie wiem jak to jest ... ja w każdym razie Boogie w Szczecinie nie wystawiam ... myślałam tylko o MP, ale zobaczymy, bo skoro nie jadę z BV to ... :eviltong: ;) :eviltong:[/quote]

O ile jest coś takiego możliwe to może :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula&Goofi'][B]Clover [/B]wiem że w tamtym roku o ile się nie mylę wygrałaś xD Gratuluje ;)[/quote]
Tak, dzięki:buzi:

[quote name='palma'] Hmmm może wystartuję ... a jak to z kosztami ?[/quote]
Myślę, że tez jest za darmo;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Paula&Goofi']Kto zgłoszony i z jakimi pieskami będziecie?! Ja będę z Borderem, ale jeszcze nie wysłałam zgłoszenia, ale w piątek wysyłam xD[/quote]
Ja będę z smooth collie;) Też wysyłam dopiero w pt bo mam nadzieję, że dojdzie dyplom ch... to bym do championow zgłosiła:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...