Jump to content
Dogomania

Co na kleszcze NAJLEPSZE?


puzzle

Recommended Posts

Szczerze mowiac mam juz tego troche dosc... Co roku stosuje inny preprat i mielismy juz min kitlix i frontline, NIC niedziala. Bylabym bardzo wdzieczna gdyby ktos napisaal nazwe jakiegos prepratu, ktory naprawde dziala i najlepiej wykorzystywal go na psach szorskowlosych (slyszalam, ze bujnosc, dlugosc i rodzaj wlosa ma znaczenie). Boje sie o moje psy bo sa bardzo podatne, jeden kiedys mial lacznie szesc kleszcy po jednym spacerze... Napiszcie co o tym myslicie i co dziala najlepiej (firma i czy uzywac obrozy, pieptki czy spray'u..)

Jezeli taki watek juz istnieje prosze o przeniesienie..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pytalam sie naszej pani weterynarz o takie połączenie i powiedziala ze nie ma problemu :cool3: My od wielu lat stosujemy Frontline spot on, ale ostatnio kleszcze zrobily się dość swawolne i ponieważ w sierpniu jedziemy na wakacje w góry, to postanowilam do Frontline'a tak na wszelki wypadek dokupic Preventic.

O takie połączenie pytalam tez na forum weterynaryjnym (ale nie chce robic kryptoreklamy :eviltong:) i tam tez mi powiedziano ze można łączyć dwa różne preparaty dwoch roznych firm

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Toffuś']A, czy obroże nie pozostawiają śladów na skórze psa?? Widziałam psa, który nosił obróżkę i miał różowy ślad na sierści pod nią.[/quote]

Kiltix jest w kolorze beżowym, i jedyne co moze zostawic to taki biały proszek, ale tylko na poczatku.

Link to comment
Share on other sites

MOje bawia sie w "zagryzanie" i Hebe zeby czesto laduja w okolicy szyi Scooby'ego:roll:. Dwa tygodnie temu kroplilam frontline i po przyjechaniu z lasu jak narazie wynik jest: Hebe 2, Scooby 6 kleszczy:roll:. Rozmawialam z pania, ktora ma dwa airedale terier'y i 4 sezon uzywa obrozek i jezdzaac w te same rejony na spacery od tego czasu nie miala zadnego kleszca, chcialam je kupic tylko nazwa wyleciala mi z glowy:roll:. Obrozki byly jakby posypane pudrem, a kolor mialy taki bezowo-pomaranczowy, duzo firm produkuje takie? Agnieszka napisala, ze taki wlasnie jest kitlix, kojarzycie jeszcze jakies?

Link to comment
Share on other sites

Kupilam kiltix dla malych i srednich, kosztowal duzo wiec mam nadzieje, ze bedzie dzialac, mielismy juz co prawda takie obrozki, ale preventic'a i wydawalo mi sie, ze kiltix tez juz byl, ale jezeli nie zmienili koloru przez ostatnie dwa lata to wychodzi, ze jednak mialam cos innego, ale jestem przekonana, ze to byl bayer. Kropel to juz nie zlicze ile roznych mielismy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiadek:)']Kupilam kiltix dla malych i srednich, kosztowal duzo wiec mam nadzieje, ze bedzie dzialac, mielismy juz co prawda takie obrozki, ale preventic'a i wydawalo mi sie, ze kiltix tez juz byl, ale jezeli nie zmienili koloru przez ostatnie dwa lata to wychodzi, ze jednak mialam cos innego, ale jestem przekonana, ze to byl bayer. Kropel to juz nie zlicze ile roznych mielismy...[/quote]

bayer ma tez bolfo - purpurowy kolor
jak dla mnie totalna klapa obrozowa, u nas sie w ogole nie sprawdzila

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...