Jump to content
Dogomania

Index Młodego Prezentera


Zuza i Noddy

Recommended Posts

Przy zgłoszeniu wpisujesz imię i nazwisko rodzica bądź prawnego opiekuna który jest w ZK, oraz oddział do którego należy.
Jeśli chcą to sprawdzą, jeśli nie to nie ;-)


Ja na MP w Katowicach zgłaszałam się w ich (i swoim) oddziale, pierwsze co to kobita zapytała czy rodzic w związku jest. Zgłaszałam też wtedy koleżankę, oczywiście zażądała jej oddziału ZK. Ja się już przyzwyczaiłam że przy wysyłaniu zgłoszenia wpisuję oddział i mamę, ale oczywiście rzadko to sprawdzają.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Jest legitymacja członkowska, gdzie jest napisany oddział, imię nazwisko i miejsca na pieczątki - opłacanie składek.

Po każdym konkursie MP dostajesz karte oceny. W eliminacjach sędzia może Ci dać od 0 do 5punktów. Jeśli wejdziesz do finału i zajmiesz jakąś lokatę, to dostajesz (dodatkowo) odpowiednio 10, 8, 6, i 4 punkty. Jeśli zostałaś Zwycięzcą Dnia dostajesz dodatkowo 5pkt.

Link to comment
Share on other sites

Poznań w tym roku będzie 8 listopada i przed tą wystawą na stronie głównego ZK umieszczają listę młodych prezenterów i ilość punktów, które uzbierali przez cały sezon. Tak jak wcześniej Shetanka wspominała:
[quote]
Punkty się zbiera, bo na MWPR w Poznaniu są Mistrzostwa Polski, do których dostaje się 10 osób z młodszej i 10 osób ze starszej grupy , które w danym sezonie uzyskały najwięcej punktów.
[/quote]
Tak poza tym to wszystko jest napisane w regulaminie konkursu MP:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...