Jump to content
Dogomania

Wierszyk


Anna.

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kurka, nie gadać ile kto ma chartoli, bo mnie, aż zazdrość bierze :wink: . Sagit, characiara, amster, bagi.... niezłe stadka, a ja narazie sie jedenej pipety się doczekalam, ale jakiej koffanej :lol: . Za kilka lat sobie odbije 8) .

Charciara,

a na spacery jak się chodzi z taką doborową piątką? :lol: Dzielisz jakoś na tury? (młodsze - starsze, VIPy - Greyki)?

Link to comment
Share on other sites

Charciara,

a na spacery jak się chodzi z taką doborową piątką? :lol: Dzielisz jakoś na tury? (młodsze - starsze, VIPy - Greyki)?

Spoko wszystkie razem, greye na jednej smyczy z dwójnikiem, Edzio z Krzysiem też na dwójniku, Bartek na oddzielnej.

Parę dni temu liczyłam - do kupy mam prawie 130 kg psa.

Link to comment
Share on other sites

no cóż ja mam powiedzieć. z tego co się orientuje to tkwię już w tym po uszy i chyba nie ma dla mnie żadnego lekarstwa. wprawdzie mam tylko 7 swoich (bowiem 5 jest albo nie moje, albo do sprzedania), ale zapach szczeniaczków mnie już prześladuje. i nawet jak sobie wmawiam, że przecież znowu będę się bujał pół roku albo i dłużej, to jednak chcę i chcę i chcę.

Rybki dla mnie nie mogą być uzdrowieniem, ja już kiedyś miałem... w moim dziecięcym pokoju stało w sumie 8 zbiorników. Intensywnie myślę też o ptakach ozdobnych, królikach i diabeł jeden jeszcze wie co bym chciał mieć.

ehhhh

Link to comment
Share on other sites

no cóż ja mam powiedzieć. z tego co się orientuje to tkwię już w tym po uszy i chyba nie ma dla mnie żadnego lekarstwa. wprawdzie mam tylko 7 swoich

oj Amster chyba wyjdę za Ciebie :lol: :lol: :lol:

ja też mam totalnego "kizia" ale mnie to moj Marcin wyhamowywuje... i chyba niestety :cry:

Link to comment
Share on other sites

Gocha

ja już wyszedłem, więc nic z tego

a co najważniejsze chyba też zaraziłem

a w przeszłości muszę przyznać, że przez swoją chorobę (w głównej mierze) zaliczyłem jedno solidne zrywanie, więc teraz już nie pozwalam sobie na jakiegoś hamulca u mego boku.

Link to comment
Share on other sites

No wiem Amster że wyszedłeś,

moj hamulec mnie jeszcze hamuje, ale jak tak sobie popatrzę na teraźniejszość, to i tak się rozkręca, teraz on już wybiera wystawy, doradza, mówi które psiaki mu się podobają , i musze przyznać że ma lepsze oko ode mnie..... :lol:

Link to comment
Share on other sites

moj hamulec mnie jeszcze hamuje, ale jak tak sobie popatrzę na teraźniejszość, to i tak się rozkręca, teraz on już wybiera wystawy, doradza, mówi które psiaki mu się podobają , i musze przyznać że ma lepsze oko ode mnie..... :lol:

Gocha - weź mojego jak Amster odrzuca oświadczyny.

Może go skynologizujesz, bo mi już ręce i piersi opadają

Link to comment
Share on other sites

to może na sędziego go!!

A wiesz Amster że też o tym myślałam, tylko nie wiem gdzie są w pobliżu nas jakieś szkolenia na asystentów...

Gocha - weź mojego jak Amster odrzuca oświadczyny.

Może go skynologizujesz, bo mi już ręce i piersi opadają

Charciara, chcesz żebyśmy się pozabijali, nie pamiętasz, że Twój małżonek w tym samym dniu co ja urodzony :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...