Jump to content
Dogomania

Chartowaty na łańcuchu? NIE, BLAKIE JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!!!!!!!!


Margo05

Recommended Posts

mnie juz rece opadają - pomordowałabym tych bezdusznych ludzi!!
:angryy::angryy:

pomysłow tez mi brak!!

jest jedna pani z wawy ktora szukała towarzysza dla swej whippetki - napewno nie wziełaby go na stałe ale moze choc na tymczas....

komu na pw podac namiary zeby z pania porozmawiał i ubłagał o tymczas?

to jedyne co mi przychodzi do glowy a pies chyba w okolicach stolicy jest nie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dopiero wróciłam do domu.

Pies póki co jest w Warszawie, przy stadionie Legii. Jak długo będzie nie wiadomo.
Rotek, jutro rano (8-9) wyślę Ci pw z numerem do kontaktu. Ja nie wiele mogę powiedzieć :roll: A szczerze mówiąc wolałabym uniknąć kontaktu ewentualnego domku z "właścicielami". Tak więc pewnie kontakt przejmie koleżanka, która ma tego drugiego psiaka.

Byłam na wątku u Chartów. Ambra, prześlicznie dziękuję :loveu: i za założenie tam wątku i za deklarację :loveu:

KWL dzięki serdeczne :loveu: Coś wymyślimy.

Uda nam się. Musi.

Link to comment
Share on other sites

czy ktos jeszcze mógłby jakieś zaskórniaczki wyskrobać na psiaczka (zrezygnowac z pifka lub z ciasteczek ;) ja odliczam z pifka;))

i komu jak cos wyslac ten namiar...

[FONT=Arial Narrow][COLOR=black]ja mam niestety dosyc na glowie - tacy wszyscy sprawni a nie moge znalezc tymczasu na jedna noc jak wyjade w przyszla srode do łodzi :placz: wprawdzie dla 3ki psów ale gzecnych:shake: wszyscy zapsieni z sercami na dłoni - niestety[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

może trochę za ostro:( ...

[B][COLOR=Blue][COLOR=Red]Którą drogę życia wybiorą mu jego obecni "opiekunowie".[/COLOR]

To pytanie brzmi jak z telewizyjnego teleturnieju, a jednak to prawda.

[COLOR=Red]Blackie[/COLOR] nie wie jeszcze
co to schroniskowe lub łańcuchowe życie.
że o dostęp do pełnej miski trzeba walczyć.
że wkrótce kolejne noce i dni spędzi w schronisku lub przykuty do starej wysłużonej psiej budy.

Pytasz dlaczego?

[COLOR=Red]Blacki to owoc psiego mezaliansu[/COLOR]- mama charcica, tata- nieznany.
Kiedy przyszedł na Świat i szedł do nowego domu, wydawało się że znalazł go na długie lata swojego życia.
Niestety, padł ofiarą ludzkiego kaprysu.

[COLOR=Red]Wychowywany beż zrozumienia,[/COLOR] miłości i ciepła ten młodziutki piesek gasł w oczach.
Z jego psiego serduszka odchodziła radość z zycia. Całe dnie leży lub śpi wtulony w najcichszym kąciku mieszkania.

Bardzo szybko, bo już po 2 latach wspólego życia z człowiekiem okazało się, że [COLOR=Red]Blackie jest już niepotrzebny[/COLOR].
Powodów było wiele:
Że za dużo je, że trzeba wychodzić z nim na spacer, że trzeba czasem go wykapać, zaszczepić, pójść do weterynarza.

Dodatkowo w jego "rodzinie" zaplanowano kolejnego członka- dziecko.

[COLOR=Red]Blackiego "odstawiono" na drugi tor.[/COLOR]
Blackiemu zaplanowano inne zycie.

Jakie? Schronisko czy życie wiejskiego psa.

[COLOR=Red]Jeśli drgnęło Twoje serduszko i chcesz odmienić jego Świat zadzwoń, zapytaj o smutnego Blackiego
[/COLOR]Kontakt: .[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga & Maks']piękny jest.Ale właściciele zgroza :shake: żeby na łańcuch takiego cudnego psa :-o[/QUOTE]
Dranie pełną gębą. Dla mnie niepojęte, dla nich naturalne...

[quote name='Bobby']kurcze, ale allegro nie lepsze = kakukaz na łancuchu..;/ :-(:-([/QUOTE]
Nie bardzo rozumiem :cool3:



Rotuś, mam gorącą prośbę. Zmień na Allegro imię psa z BlaCkie na Blakie :evil_lol:
I dopisz, że zalicytowanie nie jest jednoznaczne z zakupem psa, a aukcja ma na celu znalezienie mu odpowiedniego domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...