Jump to content
Dogomania

Zawody w Warszawie 11.05.


Małgoś

Recommended Posts

Cytat z Postanowien Ogolnych:
[URL]http://dog-sport.echelm.pl/content/view/115/110/[/URL]
[quote][COLOR=#000000][B]Kary:[/B]
Obniżenia oceny dokonywane są przez sędziego na podstawie zaleceń regulaminu i w innych przypadkach według własnej opinii.

[COLOR=Red] Poza obniżeniami oceny w trakcie ćwiczeń sędzia stosuje kary za niewłaściwe zachowanie psa lub przewodnika. W łagodniejszym przypadku sędzia udziela ostrzeżenia sygnalizowanego żółtą kartką, co uwzględniane jest też w ocenie punktowej. Ostrzeżenie może być udzielone przez sędziego danemu zawodnikowi tylko raz, drugi taki przypadek powoduje już dyskwalifikację sygnalizowaną czerwoną kartką. [/COLOR]Dyskwalifikacja oznacza przerwanie ćwiczenia i usunięcie zawodnika z ringu. Wszystkie dotychczas uzyskane punkty zostają anulowane, a fakt dyskwalifikacji odnotowywany jest w książeczce startowej.
[/COLOR][LIST]
[*][COLOR=#000000]Sędzia może przerwać wykonywanie programu, gdy pies jest w złej formie fizycznej, bezustannie szczeka lub jest całkowicie poza kontrolą przewodnika.[/COLOR]
[*][COLOR=#000000]Dyskwalifikacja następuje w wyniku wejścia nie wezwanego zawodnika na plac ćwiczeń w dniu zawodów np. w celu treningu, stosowania dopingu i niewłaściwego traktowania psa, a także niesportowe zachowanie przewodnika.[/COLOR]
[*][COLOR=#000000]Dyskwalifikację powodują również: agresja wobec ludzi lub psów, nie powrócenie do przewodnika po wyłamaniu się na ringu i po trzykrotnym przywołaniu, a także samowolne opuszczenie terenu ringu poza przypadkiem, gdy pies podąża za przewodnikiem w ćwiczeniu „zostawanie” w kl. 1 i 2, gdy ten opuszcza ring.[/COLOR]
[*][COLOR=#000000]Załatwianie przez psa potrzeb fizjologicznych na ringu: 40 pkt karnych ogólnie i nie zaliczenie wykonywanego ćwiczenia.[/COLOR][/LIST][/quote]

Link to comment
Share on other sites

Z żółtą kartką, poniżej możliwości i wszelkiej krytyki czuję się jak zbity pies ;)
a tak na poważnie - dzięki za to bardzo ciekawe zdjęcie :evil_lol:

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/249/4c8caf1d0b7b23a5.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']cos zlego w tym foto?[/quote]


Nic, po prostu bardzo lubię zdjęcia Lucy z cyklu [I]"zgadnij co to jest i w którą[/I] [I]to jest stronę". :cool3:[/I]
Jej ogon zwykle dobrze udaje głowę i odwrotnie, tu zdradza ją kolor.
Taki dwustronny pies :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guldi']Nic, po prostu bardzo lubię zdjęcia Lucy z cyklu [I]"zgadnij co to jest i w którą[/I] [I]to jest stronę". :cool3:[/I]
Jej ogon zwykle dobrze udaje głowę i odwrotnie, tu zdradza ją kolor.
Taki dwustronny pies :evil_lol:[/quote]
Uf, już myślałam że wstawiłam jakies "krzywdzące" foto, i byłam w stanie przepraszać :) - ale jeżeli wszystko ok.to ok. :eviltong:

Powiem Ci w tajemnicy, że początkowo i ja miałam kłopoty z odróżnieniem gdzieu niej przód-gdzie tył. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...