Jump to content
Dogomania

Sochaczew- Leda z ogromną nadwagą - czy powtórzy się historia Zazy ? ZA TM


luka1

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ziutka']To chyba była babeszjoza o ile pamiętam z tego z co mi Lukasek mówiła...[/QUOTE]
KUrcze....no wiadomo- to sie zdarza..tylko nie wiem dlaczego nikt tu nic nie napisal???Sunia miala swoj watek...jakos pierwszy raz sie z tym spotkalam, dlatego tak sie dziwie...:(...szkoda suni...bardzo żal....nie myslalam ze w schronie tez jest ta babeszjoza ...:(...myslalam, ze to od kleszcza..a kleszcze to na spacerach...chyba ze wychodzila sunia na spacery....przykra wiadomośc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']KUrcze....no wiadomo- to sie zdarza..tylko nie wiem dlaczego nikt tu nic nie napisal???Sunia miala swoj watek...jakos pierwszy raz sie z tym spotkalam, dlatego tak sie dziwie...:([/QUOTE]
Goniu w tym schronie tak właśnie jest, że żadnych info się nie dowiesz :(
Wątek został założony jeszcze wtedy jak miałyśmy z Luką wstęp do schronu a teraz nie chcą o nas słyszeć niestety...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Goniu w tym schronie tak właśnie jest, że żadnych info się nie dowiesz :(
Wątek został założony j[B]eszcze wtedy jak miałyśmy z Luką wstęp do schronu a teraz nie chcą o nas słyszeć niestety.[/B]..[/QUOTE]
Ze co???Dlaczego nie cha słyszeć??Jak to?????Czy to jest ten schron z ktorego udalo mi sie znaleźć domek dla barusia??/nie moge odnaleźc jego wątku....
Ale nie moge uwierzyc ze cos takiego jest mozliwe, co piszesz...:(

Link to comment
Share on other sites

z mojego punktu widzenia w pewnym momencie schronisko stwierdziło że wpuszczanie wolontariuszy to dla nich (wolontariuszy) przywilej, powinni tylko znajdować psom domy, ale o nic nie pytać, nie krytykować, nie dawać "dobrych rad" bo oni wiedzą lepiej (np. co mnie najbardziej raziło to brak słomy w budach zimą, bo pracownicy by mieli za dużo roboty ze sprzątaniem boksów)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...