Jump to content
Dogomania

dziwna narośl na łapce.


chemicalo

Recommended Posts

Jejka .. chemicalo .. tak mi przykro :-( Dopiero teraz sobie uświadomiłam,że to to samo co kiedyś moja bokserka miała :-( Dokładnie w tym samym miejscu dokładnie taki sam twardy guzek!! :placz: Tylko ja bardzo późno zareagowałam :-( Dopiero jak zaczął rosnąć :-( Mama mi cały czas mówiła,ze to jakaś niegroźna brodawka a okazało się to guzem :-( Moja sunia przeszła 3 operacje. 3 razy miała to wycinane bo ciągle narastało od nowa, niestety coraz szybciej. :-( Wet mówił nam już przy pierwszej operacji, że tak będzie ale ja nie chciałam się z tym pogodzić .. chciałam chociaż trochę jej przedłużyc życie. Po 3-ciej operacji nie minął może miesiąc i sunia miała te guzy juz wszędzie :placz: To był niestety koniec .. już nie było ratunku :placz: Ale nie martw się kochana .. ten wasz guzek jest o wiele mniejszy i na pewno wszystko będzie dobrze . Trzymam kciuki :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Alex ma na łokietku przedniej łapki takie coś żółtawe tylko nie wiem co to. To jakby odstaje od łapki... wygląda jak ziarenko kukurydzy tzn. takiej z puszki:) konserwowej:cool1: i nie wiem co to! Może czyiś piesek też ma takie coś? nie wiecie co to jest?


--------------


[url]www.myfrienddog.vgh.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Magda-Yorki']Alex ma na łokietku przedniej łapki takie coś żółtawe tylko nie wiem co to. To jakby odstaje od łapki... wygląda jak ziarenko kukurydzy tzn. takiej z puszki:) konserwowej:cool1: i nie wiem co to! Może czyiś piesek też ma takie coś? nie wiecie co to jest?


--------------


[URL="http://www.myfrienddog.vgh.pl"]www.myfrienddog.vgh.pl[/URL][/quote]Wybierz sie do weta..

Link to comment
Share on other sites

W piątek byliśmy na zdjęciu szwów. Udało się, pomimo tego, że Scooby tak się wyrywał i wił, że 3 osoby do trzymania to było za mało.
Został tylko mały strupek, który się bardzo ładnie goi, a ja wreszcie mogę z nim wyjść na pożądny spacer.
Łysa łapka nie wygląda za bardzo estetycznie, ale przecież nie o to chodzi. Odrośnie. Póki co jego zachowanie nie wskazuje na to, żeby mu coś było, więc chyba jest dobrze ;]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Moi drodzy prosze zerknijcie na to . Nie wiem jak długo moja psiura to ma, ale dzisiaj zauwazyłam jak się bawiłam z nią i głaskalam po łapkac. To na tylnej prawej łapce gdzies w połowie takie cus jej urosło. Nie jest czerwone ani spuchnięte, sprawia wrazenie jakby było takie "martwe, miękkie", kolor cielisty . Mała nie reaguje przy dotyku
Brodawka/kurzajka?

Do weta ide w piątek z inną sprawą wiec przy okazji zapytam ale tak wstępnie chcialam wiedziec.[attachment=2158:9495.attach]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...