Jump to content
Dogomania

Andrzej Stępiński ( PL )


Wiza

Recommended Posts

[quote name='tabaluga1']czy to jest ten facet ,który zwykle wystawia boksery Anny Boguckiej?[/QUOTE]


tak to ten :p

co do psychiki moja suczka ACS ze wzorcowym charakterem w ACS ma w opisie od tego Pana cyt: słaby charakter. Ale wszyscy mieli radochę jak czytali :evil_lol: za to lękliwy ACS dostał wreszcie Zw. Mł. i NJwR a parę miesięcy później BOB też u tego sędziego dodam że u innych dostawał maks dosk. bez cwc albo bdb. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Pewnie był zmęczony albo niedysponowany . Wszyscy sędziowie związkowi działają społecznie . Nawet 1 złotego nie wezmą. Każdy się może pomylić ,też. Ale każdy jeden sędzia wzorzec zna . :p
[URL]http://www.radioanimals.com/kopiowanie_wieczorek_anna.html[/URL]
Przynajmniej tak mówi ta pani . Nawet więcej mówi ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tabaluga1']Adamant ,opowiedz co Cię spotkało .Z chamstwem trzeba walczyć .Inaczej sędziowie zawsze będą kpili z hodowców . Co się zdarzyło w Wawie..? Opowiedz, plisssss .[/QUOTE]


chamstwo nie :p ale napewno nie od tego sędziego on mimo mojej nie najlepszej o nim opinii ma trochę wiedzy i klasy

dla mnie to żednada jaki poziom wiedzy nt danej rasy mało popularnej w Polsce (albo to przykrywka do tego co wcześniej ustalone :diabloti: ) pisać nie będę a jedynie odpuszczę sobie wystawianie u polskich sędziów i zastanawiam się nad sensem wystawiania w Polsce - szkoda kasy mam zgłoszone psy na 2 wystawy i chyba wycofam bo jest jeszcze termin. Tym bardziej, że na jednej jest polski sędzia a na drugiej nie mam pewności czy znów nie będzie dokonanej zmiany :mad: na 2 dni przed wystawą.
I wcale nie uważam, że mam najpiękniejsze psy na świecie czy w galaktyce ale wzorzec znam i oczy mam tak jak wiele osób :evil_lol:
tylko z czego zkwp będzie żył jak takich osób jak ja będzie więcej? :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

[quote name='Iss']najbardziej zwraca uwagę na ruch, postawę i budowę, dokładnie omacuje psa . Bardzo podoba mi się jego sposób oceniania :)[/QUOTE]


Miałam okazję spotkać się dziś z Panem Andrzejem na ringu owczarków belgijskich. Bardzo liczyłam na jego ocenę - szczególnie to co większość z was podkrela czyli na ruch. I niestety baaaardzo się zawiodłam. To co jest naszym największym atutem - czyli właśnie ruch, zostało zupełnie pominięte. Pan bardzo zachwycał się "pokazem posłuszeństwa" na ringu (maliniak biegający przy nodze bez ringówki). Na co zwracał uwagę to trudno powiedzieć ale na pewno nie na ruch. Owczarki belgijskie nie są zdecydowanie jego mocną stroną. Nic ciekawego mi nie napisał. Aczkowliek oceniał strasznie długo i baaardzo dużo czasu poświęcał na każdego psa. My już u tego Pana raczej się nie wystawimy. Ale Pan bardzo sympatyczny:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kjakub13']Owczarki belgijskie nie są zdecydowanie jego mocną stroną.[/QUOTE] Może nie mocną, ale coś na ich temat wie i potrafi ocenić.

W groenendaelach niestety u każdego psa doszukał się jakiegoś "ale" i żadnemu nie przyznał wniosku, jedyny tytuł to best puppy.
p.Stępiński jest bardzo kulturalny, ma fajne podejście do psów.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...