Jump to content
Dogomania

Sean DELMAR (IRL)


Recommended Posts

  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 4 years later...
  • 1 month later...

Oceniał Samoyedy w Poznaniu. To, na co zwracał największą uwagę to... uszy :niedowia: każdy pies miał coś o nich napisane, wszystkie psy miały dla niego za szeroko rozstawione (nawet te, które mialy uszy zbyt wąsko - na czubku głowy). Po czym Mł.Zw.PL przyznał suce, która uszy ma bardzo szeroko rozstawione. Także chyba sam nie wie, czego chce.
Wykazał się wielką klasą, gdy weteranowi jako jedynemu w stawce wwalił bardzo dobrą za zbyt duże oko - dziewięcioletniemu psu, w bardzo dobrej kondycji :roll:
Zwracał uwagę na handling.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ma perfekcyjną miarkę w rękach. Nie musi godzinami macać psa, żeby sobie wyrobić obraz o budowie anatomicznej. Liczy się budowa i ruch ale też charakter co dla mnie bardzo na plus. Potrafi wyrzucić z ringu jak pies się rzuci do innego psa lub nie da się zupełnie pomacać.
Sędzia raczej małomówny, nie wdaje się w dyskusje z wystawcami. Ocenia szybko i sprawnie.
(żeby nie było, że wygrałam coś u niego i tak go chwalę - tym roku tylko przyglądałam się jego pracy na ringu borderów, kilka lat temu dał wygrać mojemu borderowi w młodzieży)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...