Jump to content
Dogomania

Stefan Stefik


Recommended Posts

Hej, witam, jestem tu nowa i również dopiero zaczynam zaczynam "karierę" wystawową... w związku z czym mam pytanie - czy ktoś zna sędziedziego [SIZE=1][COLOR=#005633][B]Stefan Stefik (SK),[/B] [SIZE=2][COLOR=black]będzie oceniał mojego 12-miesięcznego goldka w klasie młodzieży w Połocku... na co zwraca uwagę itd. to nasza 2 wystawa więc będe wdzięczna za wszelkie wskazówki ...[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='penelopa']Hej, witam, jestem tu nowa i również dopiero zaczynam zaczynam "karierę" wystawową... w związku z czym mam pytanie - czy ktoś zna sędziedziego [SIZE=1][COLOR=#005633][B]Stefan Stefik (SK),[/B] [SIZE=2][COLOR=black]będzie oceniał mojego 12-miesięcznego goldka w klasie młodzieży w Połocku... na co zwraca uwagę itd. to nasza 2 wystawa więc będe wdzięczna za wszelkie wskazówki ...[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote]
Hej witaj :)
Stefan Stefik jest hodowca jamnikow i czlonkiem prezydium FCI.
W niektorych rasach ma opinie, ze sedziuje "na drugi koniec ringowki". Bylam u niego raz w mlodziezy, moj pies wygral klase mimo ze nie mam zadnych ukladow. Natomiast zauwazylam, ze chyba nie ma smialosci do duzych psow.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Heeee:) tak sędziuje whippety ..prawie z linijką gania za każdym psem i miarkuje co sprawia dziwne wrażenie bo sędzia, który widzi spore stawki tej rasy mógłby mieć trochę lepsze oko i tak się nie wygłupiać :evil_lol:

Prawda jest taka, że w tym roku [B]niestety ocenia Whippety[/B] na wystawie klubowej co jak słyszę bardzo ostudziło rodzimych hodowców na zgłoszenie się na tak ważną wystawę i my też nie jedziemy do takiego specjalisty" heeee
a szkoda wielka :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

ponieważ nikt nie chciał sie podzielić swoimi spostrzeżeniami wzgledem tego sędziego to ja napiszę bo oceniała nas na ostatniej wystawie. Sędzia znajacy wzorzec...i wg. niego oceniajacy psa...choć właściwie tylko w połowie :-o bo oprócz eksterieru....ogromna wage przykłada do ruchu. Wiec jesli piesek niechetnie biega..lub szybko mu sie to nudzi....albo jest niesforny na ringu to odpuście .:roll:..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 months later...

[quote name='Argo16']Nas oceniał kilkakrotnie. Sędzia zwracał uwagę na ruch , jak się pies prezentuje. Baczny co do wzrostu, ale to może z uwagi na gończe polskie. Lubi chyba dobrze wystawiające się.[/QUOTE]

dokładnie w każdej rasie zwraca uwagę na prezencję psa i prezentera :p, lubi psy ładnie poruszające się i wszystko jest ładnie i pięknie przebiega gdy w stawce są poprostu psy :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...