Jump to content
Dogomania

Częstochowa


AneQ

Recommended Posts

Oj tak, 20 pkt, nie ma co. Gorzej jak chłopak sobie pomyśli że zawsze będzie sam na ringu, zgłosi się powiedzmy do Łodzi, a tu konkurencja taka że głowa boli, zejdzie z ringu z 5 pkt. :p No chyba że jest dobry ;-)

Swoją drogą - nikt nie wie jak on ma na imię/nazwisko?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']Oj tak, 20 pkt, nie ma co. Gorzej jak chłopak sobie pomyśli że zawsze będzie sam na ringu, zgłosi się powiedzmy do Łodzi, a tu konkurencja taka że głowa boli, zejdzie z ringu z 5 pkt. :p No chyba że jest dobry ;-)

Swoją drogą - nikt nie wie jak on ma na imię/nazwisko?[/quote]
w katalogu nie jest napisane kto brał udział:roll:
I może przestaniecie krytykować kogoś za plecami?! Nie znacie chlopaka a o nim piszecie.. Chyba byscie sami nie chcieli byc obgadywani tylko dlatego ze byliscie sami..;/ A jak wasze psy dostaja CWC bo są same w klasie to jest OK?! Boże.. chlopak nie wiedzial o akcji a wy macie sapy... Opanujcie sie..!

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

A ja powiem nieśmiało że skoro chłopaka nie było w katalogu, nie miał prawa być oceniony...
Clover - przyganiał kocioł garnkowi. Dobrze wiesz że nie jesteś jedyną sprawiedliwą tutaj. Pokaż mi gdzie ktoś coś o nim napisał. Drwi się z sytuacji gdzie była tylko jedna osoba, nie z konkretnej osoby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']A ja powiem nieśmiało że skoro chłopaka nie było w katalogu, nie miał prawa być oceniony...
Clover - przyganiał kocioł garnkowi. Dobrze wiesz że nie jesteś jedyną sprawiedliwą tutaj. Pokaż mi gdzie ktoś coś o nim napisał. Drwi się z sytuacji gdzie była tylko jedna osoba, nie z konkretnej osoby.[/quote]
No post wyżej przytoczyłam:razz:
Tak.. tez sie dziwiłam, że go w kat. nie było:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...