Jump to content
Dogomania

Częstochowa


AneQ

Recommended Posts

[CENTER]Witam. :)
Przepraszam, czy wie ktoś może o której godzinie jest Młody Prezenter w Częstochowie 20.04? I na jakiego e-maila nalezy wysyłać zgłoszenia?
Prosze o w miare szybka odpowiedź.
pozdrawiam.[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AneQ'][CENTER]Witam. :)
Przepraszam, czy wie ktoś może o której godzinie jest Młody Prezenter w Częstochowie 20.04? I na jakiego e-maila nalezy wysyłać zgłoszenia?
Prosze o w miare szybka odpowiedź.
pozdrawiam.[/CENTER]
[/quote]
Ania, widziałaś ile kosztuje częstochowskie MP?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Zgłoszenie kosztuje 50 zł. ja tez tam miałam startować, ale dziewczyny przekonały mnie żeby na znak protestu nie zgłaszać sie.[/quote]

Sprawdzałam na stronie oddziału Częstochowy i nic tam nie pisze na ten temat..:shake: Co za niezorganizowani ludzie...
A kurcze...,Wielka szkoda.:-(:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='McDzik']I będzie po proteście ;/[/quote]

Ewent nie wiedzieli o proteście - za mało zareklamowany
Ewent nie wiedzieli o cenie - a to będzie zdziwionko :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
[B]
Różyczka[/B] - czy Ci co się zgłosili na pewno wiedzą że konkurs jest płatny - nie ogłosiliście tego?
Ps. Madzik :-( to Twój piesek w podpisie? Bardzo mi przykro :-( (*)
Od roku już biega przy tęczowym moście ... i czeka ! :-)
"W moim niebie głaskać będę wszystkie moje pożegnane psy"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']
[B]Różyczka[/B] - czy Ci co się zgłosili na pewno wiedzą że konkurs jest płatny - nie ogłosiliście tego?[/quote]

Wiem, że mówiono/pisano, czy wszystkim to nie będę głową gwarantowała za innych. Ja osobiście mówiłam 3 osobom, że koszt to 50 zł i prosiły mnie o podanie maila, bo będą zgłaszały i wpłynęły do oddziału.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Reyes

[quote name='AlaNowak']I jak??? Opyla się wedlug was???:eviltong:[/quote]
Wiesz jeśli ktoś naprawdę bardzo potrzebuje :roll: Zdobyć inaczej się nie udało...

Link to comment
Share on other sites

jeżeli był tylko 1 to jakiś chłopak z pudlem białym (chyba miniaturka) gr. młodsza i tyle
podszedłem do sekratariatu się zapytać czemu MP taki drogi :
Ona mówi"Zarząd tak zatwierdził i tak ma być"
to ja mówie, że 50 zł rzadko bywa na Miedzynarodówkach taka kwota...
a ona "to drogie hobby ...." itd..
Dalej już mi się z prostactwem gadać bo Cz-wa nawet potwierdzeń pocztą nie wysyłała .... a jak ktoś powiedział, że mu nr. nie doszedł i potwierdzenie to mówiła któraś, że po Niedzieli dojdzie... KOMPROMITACJA !!! Żenada....
najgorsza wystawa na jakiej byłem...
A i najlepszego nie słyszeliście pucharki za Zw. rasy (II tura ) przyjechały w połowie BISów ..... i dużo osób musiało czekać a poza tym to nawet nalepek na nich nie było...
ŻAL

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='marymek']Gratki dla tego chłopaka, musi mieć satysfakcję taką, że aż głowa boli. Pewnie z Cz-wy jest :evil_lol:

Jednak się ciesze że tam nie dojechałam, pewnie nerwy by mi puściły.[/quote]
Yyy tam fajnie było. Ja np. mało nie zaliczyłam kąpieli w basenie...

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='MateUsz']jeżeli był tylko 1 to jakiś chłopak z pudlem białym (chyba miniaturka) gr. młodsza i tyle[/quote]
Niech ktoś mi wykombinuje kto to i czy na pewno z pudlem - bo jak tak to obiecałam donosić do klubu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...