Jump to content
Dogomania

Przemyśl - wścieklizna w pseudohodowli


Zofia.Sasza

Recommended Posts

Witam,
jeśli popełnie jakieś gafy, błagam o wybaczenie - jestem nowa na forum i ogólnie ciemnawa ;)
Sprawa jest taka: Wczoraj w TVP Info pokazano wstrząsający reportaż z Przemyśla. 9-cio miesięczny pies w typie pitbulla odszedł w wyniku wścieklizny. Piesek pochodził z pseudohodowli niejakiego Janusza Galiczyńskiego. Ten c.... nie szczepił szczeniąt, bo "sądził, ża zadba o to kupujący" :angryy::angryy::angryy:. W materiale widać było klatki ze zwierzakami (w tym z ojcem zmarłego szczeniaka). Facet (Gliczyński) to totalna buria i masakra. "Ja chory? Eee nie, przeciez pies musiałby mnie ugryzc chyba..."
Efekt jego działalności jest taki, że Przemyśl uznany został za strefę zapowietrzoną, pies nie żyje, a kilkanaście osób czeka szczepienie (Szkoda, że to nie są już te bolesne zastrzyki w brzuch, swoją drogą. Sama bym chętnie pokłuła tego c... w jego obleśny bandzioch.:angryy:)
Ja, niestety nic w tej sprawie (poza ewentualnym wsparciem finansowym) zrobić nie mogę, bo jestem z Warszawy i nie mam nawet w domu Internetu (Na necie będę dopiero w poniedziałek). Martwie sie jednak o pozostałe psy Gliczyńskiego :-(. Może znajdzie się ktoś, kto mógłby coś w tej sprawie zrobić? Jak już pisałam, deklaruje ewentualne wsparcie materialne.
Pozdrawiam serdecznie!
Zofia Domaniewska

Link to comment
Share on other sites

Wiem, ale ten człowiek może kontynuować ten proceder. Znajdzie nowe psy i już. Pojechałabym tam, ale nie mam ani możliwości czasowych, ani samochodu :-(. Zresztą nie wiemy, czy starsze psy były szczepione, czy nie. Mowa była tylko o szczeniakach. Spróbuję się w poniedziałek dowiedzieć, czy poniesie jakąś odpowiedzialność. Ale boję się, że nie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...