Jump to content
Dogomania

!!!!! Chrcynno !!!!!! - schronisko - niedaleko Krzyczek...


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 837
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']Kanzaj, wczoraj na miejscu rozmawialysmy z wlascicielem i jezeli znajdziemy osobé, która chce porobic zdjécia i porozmawiac o kazdym psie indywidualnie w celu zamieszczenia ogloszenia na wátku- nie ma najmniejszych przeszkód, pomogá nam w tym a ja osobiscie zadzwonié i polecé taká osobé, zeby zostala wpuszczona.

Czy mam rozumiec ze zglaszasz sié na ochotnika?
[/quote]

tak jak Emila napisala. Teraz ktoś kto mieszka bliżej musi pojechać z aparatem. I poopisywać psy, każdego.
[B]Wszystkie 150 psów.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']tak jak Emila napisala. Teraz ktoś kto mieszka bliżej musi pojechać z aparatem. I poopisywać psy, każdego.
[B]Wszystkie 150 psów.[/B][/quote]
Jeżeli ciotce Kanzaj nie uda się pojechać w ten weekend, to ja pojadę w tygodniu. Chyba, że pojedzie w weekend a nie da rady obfocić wszystkich psów (też tak może być, bo to 150 psów i każdego trzeba opisać do tego) to ja dokończę - mam nadzieję, że będę miała chwilę i nie zawiodę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Ziutenko, z nieba nam spadasz. Moglam od razu Cié poprosic, ale wiem ze masz dosyc wlasnych spraw. Oczywiscie ze to duze zadanie udokumentawac taká ilosc psów, wiéc jak najbardziej Twoja pomoc bédzie nieoceniona.[/quote]
I postaram się wywiązać z tego w 100%.
Wezmę ze sobą asiamm....Ona będzie robiła zdjęcia a ja opisywała - będzie sprawniej szło - dzisiaj z nią rozmawiałam i się zgodziła mi towarzyszyć :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280'] Kierowniczka (?) którá tam spotkalysmy (ta kobita w okularach) mówila, ze pomoze w opisach psich charakterów- mozecie jej pytac o kazdego psiaka i Wam pomoze.[/quote]
OK....tylko dam Ci znać kiedy będziemy jechały to byś powiadomiła schronisko ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']
Widzę,że ciche podczytywanie wątku przez pana z Chrcynnego odnosi skutek w postaci poprawy bytu psów!
Facet chce się wykazać,byleby tylko mu nie grzebać w innych sprawach?[/quote]
z katów i morderców psów chcecie zrobic dobrego Tadka-czy w to wierzycie naprawdę? wodzić was będzie za nos i sprytnie manipulowac a potem jak Księżna za plecami "te nawiedzone głupie k....rwy" o nas..........
a zdjęcie tego pieska wyciągnęła Missiek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']z katów i morderców psów chcecie zrobic dobrego Tadka-czy w to wierzycie naprawdę? wodzić was będzie za nos i sprytnie manipulowac a potem jak Księżna za plecami "te nawiedzone głupie k....rwy" o nas..........
[/quote]

...............:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']A ona jest na dogo?
Pan właściciel mówi, że to nie jest pies z Chrcynna.:)[/quote]
pan wlaściciel powie Ci to co byś chciala uslyszeć........:roll:
bierz na wszystko duuuużą poprawke Weronia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprodex']tak tak wezcie ciotki czytniczek i sprawdzcie chociaz częśc psiaków[/quote]
Jeśli ktoś mi go przywiezie to weźmiemy - ja niestety nie będę jechała przez Łomianki ani Warszawę bo mam prostą drogę przez Leszno ode mnie i nie będę się pchała w korki i kilometrów nadrabiała :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Jeśli ktoś mi go przywiezie to weźmiemy - ja niestety nie będę jechała przez Łomianki ani Warszawę bo mam prostą drogę przez Leszno ode mnie i nie będę się pchała w korki i kilometrów nadrabiała :shake:[/quote]

korków to nie bedzie bo duzo osób urlopik wzieło a km to tez nie tak wiele wiecej.
A czy napewno czytnik jest u Lami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprodex']korków to nie bedzie bo duzo osób urlopik wzieło a km to tez nie tak wiele wiecej.
A czy napewno czytnik jest u Lami?[/quote]
Już nie tak o kilometry chodzi bo 30 w tą czy tamtą to bez różnicy, ale tą drogę znam i tędy będę jechała :roll:
A czy czytnik u Lamii to ja tego nie wiem :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']pan wlaściciel powie Ci to co byś chciala uslyszeć........:roll:
bierz na wszystko duuuużą poprawke Weronia.[/quote]

no Enia..:) mi nie musisz tego tłumaczyć:D
Chodzi o to, że Pan twierdzi, że to nie jest ich pies, a zdjęcie zamieszczone.. dlatego chciałam się dowiedzieć skąd, kiedy i co dalej się działo... Ale ta osoba, o którek Oktawia mówiła, że od niej ma zdjęcie, chyba na dogo nie jest.
Rozumiesz..? żeby wyjaśnić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']taki piesek był jeszcze 31 marca w Chrcynnie. Pan powiedział, ze został adoptowany. był przy budzie od razu przy wjezdzie. Po prawej. Przy napisie "chłodnia"
[/quote]
Pamiętam go...wyglądał na bardzo groźnego a kiedy do niego podeszłyśmy to tulił się jak nie wiem co :loveu: To był młodziutki piesek...nie miał chyba nawet roku z tego co pamiętam.
Też mam nadzieję, że nie trafił na łańcuch :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...