Jump to content
Dogomania

Dicka polamany lokiec


dorplant

Recommended Posts

zakladam ten watek zeby nie "zasmiecac "tego o wystawianiu .
dziekuje za wsparcie duchowe .
Dick juz w domku "posrubowany ",jeszcze odsypia nie widzial jeszcze swojego opatrunku :shake: ,kurcze bedzie kino jak zobaczy:diabloti: ale najwazniejsze ze juz staw poskladany i nie wyje z bolu .bo te 1,5 dnia czekania bylo straszne.
Dr Biezynski z Akademii wet. we Wroclawiu jest niesamowity,
kurcze uwielbiam faceta:loveu::loveu: za to ze zajal sie moim psem , "wcisnal go" pomiedzy jedna operacje a druga.:multi:
wiem ze czekaja mnie jeszcze ciezkie dni ,pilnowanie psa i noszenie go (37 kg)na siusiu ,ale co tam ............teraz nic nie jest mi straszne.
najgorsza byla pierwsza diagnozaw moim miescie " lokiec pogruchotany, nikt sie tego nie podejmie skladac.......":-(,to byl szok ...........
jak dobrze pojdzie Dick wroci do sprawnosci ,nie sportowej ,sportowcem to ten pileczkowy kretyn nigdy nie byl:evil_lol:,ale psiej

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nenemuscha']Ano niezły z niego lekarz..i fajny gośc..Trzeba było dac jakoś znac..może moglibyśmy jakos we Wrocku pomóc.[/quote]
dzieki ale resztki mojego "rozsadku" skierowane byly na "trafic do kliniki "..........poza tym zero konstruktywnego myslenia :razz:,dobrze ze kumpela ze mna pojechala .....
Axusia musi byc dobrze ,teraz to musi !!!!

Link to comment
Share on other sites

O kurna a ja "przespałam"znaczy robota się przyczyniwszy,bo robiła po 12 godź.Brzeziński jest świetnym fachowcem
Przeprawa przez Wrocław,przy wiecznych remontach to była średnia przyjemność.
Trzymam za Dicka kciukasy,jak go robił Brzeziński,powinno być dobrze

Link to comment
Share on other sites

chorowitek :loveu:czuje sie calkiem niezle , zzarl 0,5 kg wolowiny z ryzem, duzo pije i sika :razz:,z czym ma klopoty bo zle mu sie stoi na trzech lapach a o wychodzeniu po schodach moze tylko pomazyc(nosze go :roll:na dwor).
Ale z godziny na godzine jest coraz silniejszy :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AM']
Mam nadzieję, że wszystko się ładnie zrośnie i Dick będzie sprawny. [/quote]
i że będzie mógł pobawić się z pozorantem:cool3:.
Dorplant - uważaj na kręgosłup ( od noszenia klocusia po schodach to może dysk wyskoczyć):cool1:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arrakis']i że będzie mógł pobawić się z pozorantem:cool3:.
Dorplant - uważaj na kręgosłup ( od noszenia klocusia po schodach to może dysk wyskoczyć):cool1:.[/quote]
na razie praca Dicka z pozorantem to dla mnie futurystyka,
za trzy tyg. sie okaze jak sie zrasta i czy bedzie trzeba usunac srubke z lokcia.
tak arrakis, "czuje " w kregoslupie ciezar mojego "kretino":razz:, oj czuje .

Link to comment
Share on other sites

wszystkim zainteresowanym donosze ze Dick czuje sie dobrze :p.
nauczyl sie chodzic na trzech lapach :evil_lol: i troche rozrabia !
ma apetyt i ciagle "wybiera sie" na szkolenie .wychodze cichaczem ,na ile sie to da zrobic.
takie wyrazy jak,"pileczka, serek, idziemy" sa zabronione u mnie w domu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

To super, że kudłaczek już czuje się lepiej :loveu:

U mnie jak Kenny miał "rozwalony" kregosłup było zabronione mówienie "idziemy. Też się wymykałam cichaczem na szkolenie ale on dobrze wiedział gdzie idę. Nigdy nie zapomnę jego oczu, które patrzyły na mnie z wyrzutem i smutkiem, dlaczego go nie zabieram... :placz:

Link to comment
Share on other sites

Dick dzis jedzie na zmiane opatrunku i zdjecie szwow.
bedzie dobrze, napewno bedzie dobrze .
juz zaczal mi rozrabiac z tym gipsem zeskoczyl z trzech schodkow i rymsnal niezle :angryy::mad:kretyn , na szczescie druga lapa cala;).
Musze go kontrolowac kretyna mojego kochanego :loveu:,jak wychodzi zeby nie brykal :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...