Jump to content
Dogomania

Kraków, ASTRA juz szczęśliwa w nowym domu!!!


kiwi

Recommended Posts

Ty nie dziekuj, jeszcze ich nie wysłałam :lol: no chyba, ze jeszcze jakies inne terierkowe pieniadze do Ciebie dotarly. Ale te, ktore mam na koncie wysle w poniedzialek. Dzieki moim kochanym wetom, ktorzy dali Lolce spory rabat!

A co do Twojej Pani z Białegostoku - jezeli moge cos zasugerowac - jezeli bys sie zgodzila - moge Cie skontaktowac z kims kto mieszka w tamtych rejonach i ma doswiadczenie z terierami, mysle, ze taka osoba na miejscu moglaby sie przydac.
Trzymam kciuki - mam nadzieje, ze daleko bo daleko, ale jednak sie uda i Astra bedzie miala fajny dom!
Gdybys potrzebowala jakiegos terierowca na miejscu to sie odezwij.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Astra juz w domu :) Mieszkanie w bloku, wokół dużo zieleni, panstwo mielie wczesniej detera irlandzkiego :)
wiedza ze czasm pies psoci, że czasem am biegunke i wogole ze to sama udreka :loveu:
astra biegała zadowolona, czuła sie od 1 minuty jak u siebie w domu :D kochana suczka, wszystkim pakowała sie an kolana i usmiechała pełna geba :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']Astra juz w domu :) Mieszkanie w bloku, wokół dużo zieleni, panstwo mielie wczesniej detera irlandzkiego :)
wiedza ze czasm pies psoci, że czasem am biegunke i wogole ze to sama udreka :loveu:
astra biegała zadowolona, czuła sie od 1 minuty jak u siebie w domu :D kochana suczka, wszystkim pakowała sie an kolana i usmiechała pełna geba :)[/quote]
Badz szczesliwa malenka:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Ale dobry dzien dzisiaj:multi::multi: Własnie pojechała do nowego domu airedalka ze schroniska, ktorą sie opiekowalysmy razem z Lolka i terierkowiczami od 5 tygodni, wchodze na forum, a tu taka wiadomosc!!!!!!!!
Strasznie sie ciesze!!!! Lece pozdejmowac Astrowe ogloszenia na stronach zaprzyjaznionych hodowli.

[B]Kiwi[/B], napisz cos wiecej - jak udało sie znależć taki fajny dom? I gdzie Astra teraz mieszka?
I daj prosze znac jak stoisz z opłatami za Astrę?

Link to comment
Share on other sites

Długi astry uregulowane :) sama nie wiem jak :D
jeszcze dostałam 200 zł na inne krakowskie psy :)
domek sie znalazł dzięki ogłoszeniu ze zdjęciem w dzienniku polskim w krakowie :)
Dziekuję za to Hance Rupczewskiej :loveu:
astra mieszka w krakowie, zaraz niedaleko AgiG :) wokół tereny zielone, bedzie gdzie biegac.
i duzo spacerow bo pani na emeryturze :D cay dzien do dyspozycji psa :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']to sie nazywa happy end :multi::multi::multi:
naprawde dzisiaj jest dobry dzien - dwie terierki w nowych wspaniałych domach:loveu:[/quote]
Hura:multi::multi::multi:oby wszystkie historie konczyły sie taka radoscia........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...