Jump to content
Dogomania

>>>Byłem już w Celi Śmierci<<< TERAZ MAM DOM - JESTEM W DOMKU


Isadora7

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziekujemy za pozdrowionka :)

Filus po usunieciu zabkow odzyl :) Podobno zaczal nawet troche na trawce podskakiwac :) Moja Mama ma wyrzuty sumienia, ze mu w pyszczek nie zagladali wczesniej... No nic, juz po wszystkim. Dostal antybiotyk na 5 dni. Zostaly mu kly i chyba ze dwa trzonowe. Teraz bedzie papki wsuwal, hihi. Za jakis tydzien Rodzice chca jechac z nim do fryzjera i znow poobcinac :)

[quote name='EVA2406']Są takie zabezpieczenia do schodów dla dzieci. Można to wykorzystać dla Filusia ;)[/QUOTE]

Taka bramka dla dzieci fajna rzecz, ale oni musza zastawic schodki na dole, a tam scian nie ma, wiec niebardzo jest jak zamontowac. Ale dzieki za pomysl :)

Link to comment
Share on other sites

Jak na dole to trzeba czymś zastawiać. Nie widzę tego, więc trudno mi coś konkretnego zaproponować. Ja u siebie też musiałam takie różne zabezpieczenia zarówno dla psów , jak i dla kotów powymyślać. Zwykle moje zwierzaczki korzystają z całego domu, ale czasem trzeba im tę powierzchnię ograniczyć dla ich własnego bezpieczeństwa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

O matko, co sie z dogo porobilo? Nie mam nic z historii moich wpisow. Nie potrafilam odnalezc watku Filusia, dodalam post w Teczowym Moscie. Teraz przez przypadek odnalazlam ten watek.

Wiec tutaj tez napisze.

Nie ma juz Filusia :( Latem, jak bylam u Rodzicow, musialam podjac decyzje, i pomoc Filusiowi odejsc za TM. Bardzo juz cierpial i fizycznie i napewno psychicznie.

Nie ma juz Filusia :(

[attachment=18268:11817128_920571894670297_8477054220663838352_n.jpg]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Filuś miał swoją Rodzine i domek...w ich secach został na pewno,a to chyba najważniejsze...(tak myślę...)

Biegaj Filusiu za TM...

Tak, to najwazniejsze. Rodzice jak narazie nie potrafia jeszcze o nim rozmawiac. Tylko myslalam, ze ciotki, ktore kibicowaly Filusiowi zaraz po adopcji, i ktore go znaly tez go pozegnaja, chociaz wirtualnie. A poza tym czulam sie w obowiazku poinformowac tutaj, ze Filusia juz nie ma. On byl adoptowany wlasnie przez dogo.

Link to comment
Share on other sites

Żegnaj Filusiu [*]

 

Kilka dni nie zaglądałam na Dogo i dopiero znalazłam tę smutną informację.

Wiem, że jest Ci bardzo smutno, a Rodzicom jeszcze trudniej, ale pamiętajcie, że to dzięki Wam Filuś miał darowane kilka lat cudownego życia w kochającym domku.

Ja też w tym roku pożegnałam swoją Nusię i wiem, że to trudne doświadczenie :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...