Jump to content
Dogomania

Promowanie Psich Sportów!!! + Prośba!!!


BooBC

Recommended Posts

[CENTER][SIZE=2][FONT=Comic Sans MS]Prośba:[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Comic Sans MS]Bardzo bardzo proszę aby Ci co chcą mi pomóc zagłosowali na film numer 3 !!! [/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Comic Sans MS]Wchodzimy na stronę [/FONT][URL="http://www.zigzap.pl/"][FONT=Comic Sans MS]www.zigzap.pl[/FONT][/URL][FONT=Comic Sans MS] i klikamy na "dzień filmowy - Głosuj na najlepszy film ". Otwiera nam się okno ... wybieramy film numer 3, zjeżdżamy na sam dół i klikamy koniec! Nie trzeba się logować ... głosowanie zajmuje kilka sekund !!! Wszystkim, którzy mi pomogli serdecznie dziękuję.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Comic Sans MS]Następnie jeśli ktoś chciałby poświęcić mi jeszcze chwilę proszę o wstawienie to na inne fora, na gg do znajomych etc. ! Jeszcze raz wielkie wielkie dzięki.[/FONT][/SIZE][/CENTER]

______________________________________________________________


Witam!!!
Myślę że to odpowiedni dział na temat tego typu (no o psach jest ... a wszystko to wszystko :lol: :evil_lol: :eviltong: ). (dziewczyny nie bijcie) ... A więc tak ... jak Wy promujecie sporty jakie uprawiacie ze swoimi psami.

My Goleniowskie dogomaniaczki ( :evil_lol: :lol: :evil_lol: ) tj. Olynda, EwelinaBuck, Figo_94, Jess oraz ja i nasze psy (nikogo nie pominęłam?) :lol: .... staramy się ze wszystkich sił aby coś w naszym mieście zaczęło się dziać z psim sportem znanym wszystkim jako AGILITY !!! Nasza historia promowania tego sportu brzmi następująco ;) :lol: ;) :

Palma siedzi rano przy TV i ogląda fantastyczny program jakim jest Saton (telewizja kablowa dostępna tylko dla VIP'ów z Goleniowa :lol: :eviltong: :evil_lol:) i na tym oto programie zostaje prze jakieś 15 minut kręcona ... dziura w chodniku !!! Po tej filmorelacji dziura została usunięta :evil_lol: no to palma myśli ... może skoro dziury nie ma ... to może tor agility postawią? A więc łapie za telefon i dzwoni do tej telewizji kablowej, a tam umawiają się na zdjęcia do programu !!! :multi: No to teraz trzeba zebrać ekipę !!! :lol: Delegacja w składzie Olynda z Tashą, Figo_94 z Figo oraz palma i Jess z Boogie wybierają się na stadninę i rozstawiają tor ... pan to pięknie kręci i umawia się na WYWIAD !!! :lol: :evil_lol: :turn-l:Teraz delegacja była większa :D (Gdyż wtedy dwie (?) osoby były na wystawie ;) ) ... mianowicie do wywiadu dołączyła Ewelinabuck i limoncia z Farko :D Ale rozmawiać chciały tylko Olynda, Ewelina i ja ... reszta się ... wstydziła? :icon_roc: :siara:No, ale wszystko się udało no i mamy piękny film ... trochę dawno to było, ale piszę teraz ... lepiej późno niż wcale :lol: ;) . No to pewnie chcecie zobaczyć ten film? A ni ma tak dobrze ... mam film na płycie DVD a nie mam odtwarzacza DVD ... chyba że u Eweliny, albo u kogo innego wgram na youtube ... jeśli tylko chcecie :DNo ale tak na smaka ... pan kamerzysta wstawił na youtube wstęp (bez wywiadu) , więc pooglądajcie sobie :D

[CENTER][URL="http://pl.youtube.com/watch?v=Jv_ysf47wDY"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=red]FILM!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/CENTER]



[LEFT]Piszcie tu jak Wy działacie, aby coś sie zmieniło w waszych miastach :) I komentujcie to co my zrobiłyśmy :D Film z wywiadem obiecuję że wstawię !!![/LEFT]





[LEFT]Pozdrawiam[/LEFT]


[LEFT]Karolina & Boogie[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

palma świetny pomysł z tą telewizją.
Czy ja dobrze słysze czy w tym filmie leci muzyczka z Reksia?

U nas w Cieszynie jak narazie są tylko 3 dogomaniaczki i dopiero pierwszy raz sie spotkamy, ale trzeba będzie pomysleć nad jakimś zachęceniem ludzi do zabawy z psem:)

Może na początek napisze sie ogłoszenia i przyczepi na słupy?

Link to comment
Share on other sites

Super, podkład pasuje :lol: A wywiad też chcemy zobaczyć!
Super, że działacie!
W stolicy i okolicach niby jest 6 (7?) klubów a i tak przeciętny śmiertelnik na hasło "psie sporty" robi wielkie oczy i uważa cię za nieszkodliwego wariata :lol:

Link to comment
Share on other sites

Może trzeba byłoby najpierw zapytać o zgodę na udostępnienie wersji z wywiadem te osoby które brały w tym udział :diabloti: Nie sądzisz ? :razz:

nie no oczywiście żartuje, ja w wywiadzie mam czerwone włosy, ale nie martwcie się to już minęło :evil_lol: Tak przy okazji TO ze sznaucerką to ja :evil_lol:

Tak, fajnie że działamy i działajmy dalej tylko na razie nikt sobie z tego nic nie robi i generalnie zero zainteresowania u szanownego pana burmistrza :mad::evil_lol: Także sznase na tor w Goleniowie maleją z dnia na dzień. No cóż.. poczekamy a potem będziemy WALCZYĆ dalej. :lol:

pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

Guest Rennatta

W najnowszym miesięczniku "Super Linia" ( dla osób odchudzających się):diabloti: jest duży artykuł na temat sportów uprawianych z psem (agility,friskis itp.).

Link to comment
Share on other sites

W Rzeszowie niestety nie ma klubów agility, jest jedynie możliwość ćwiczenia na torze z ZK. Ja np. nie jestem członkiem związku, no i pasowałoby dopiero się wybrać do oddziału, i zapisać...

Kiedyś wraz z drzalka miałyśmy wspaniałą ideę założenia amatorskiego klubu agility :diabloti: lecz narazie ograniczają nas finanse....ale myślę, że będziemy coś działać w tym kierunku......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rennatta']W najnowszym miesięczniku "Super Linia" ( dla osób odchudzających się):diabloti: jest duży artykuł na temat sportów uprawianych z psem (agility,friskis itp.).[/quote]

[B]i moje zdjecia udostepnione dla gazety:cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3:wiec kupujcie:diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za uznanie :loveu: :eviltong: :loveu: Mam nadzieję, że wątek nie ucichnie!!! Chyba każdy robi coś aby psi sport był znany wszędzie :eviltong: ;) :loveu:

Film z wywiadem OBIECUJĘ!!! Może u Olyndy się wgra :eviltong: :evil_lol: :diabloti: .

My na razie czekamy co burmistrz na to, ale jak Olka powiedziała ... ma to gdzieś :-( A taka piękna młodzież, prawda :lol: :diabloti: :evil_lol: :turn-l: :eviltong:?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Niestety, ta polska mentalność co do psów jest niestety na takim poziomie, eh.. :shake:
My - psiarze chętnie dążymy do rozpowszechnienia różnych "psich akcji", co nie zawsze niestety spotyka się z uznaniem "zwykłych" ludzi...
No i tak jak mówicie tutaj w przypadku burmistrza...Na pewno woli na inne cele przeznaczyć środki..
Niestety dalej często spotyka się przypadki, "po co gdzieś dalej iść na spacer z psem", nie widzą takiej potrzeby...a jeżeli jest dom + ogród, to można zapomnieć..a co tu o pracy mówić..
Trzebaby jakoś ludzi zachęcać, póki co to narazie tylko nas, pozytywnie śfffirniętych psiarzy się tyczy ;)

Link to comment
Share on other sites

Trafiła mi się okazja zobaczyć trening psów ciągnących wózek. W zimie są to sanie ale w lato trenuje się na wózku.
Byłem w szoku
Przede wszystkim ta prędkość. Miałem szczęście, że nie zgodziłem się siedzieć na wózku jako balast. Chyba bym w biegu wyskoczył ze strachu.

Zanim to zobaczyłem myślałem sobie, że szkoda mi psów, które są zmuszane do ciągnięcia takiego sprzętu. Byłem ogromnie zdziwiony :crazyeye: gdy zobaczyłem, że wszystkie psy po prostu mało nie przewracały właściciela tak się rwały do zaprzęgu. Non stop wyły, aż do momentu gdy zostały zapięte do wózka. A w czasie samej jazdy dawały z siebie wszystko. Przybiegły skonane.

Nie stać mnie na takie psy (i tyle ich) aby uprawiać ten sport ale fajnie to wyglądało

Link to comment
Share on other sites

Fajny temat;)Brawo dziewczyny za zaangazowanie, filmik extra i fajnie zmontowany.Jesli liczycie na pomoc burmistrza, zycze wam powodzenia, oby wam pomogl.Jak nic sie juz nie da zrobic, to same do dziela!Jest was troche, ciut samozaparcia i wiecej takich pomyslow, a na bank sie uda!
Zapytam: Jesli chcecie poskakac, bierzecie przeszkodki ( fajne sa) i rozstawiacie sie gdzies na lace?

Link to comment
Share on other sites

[B]martita[/B] tak, chodzimy na łąki, polany. Tam gdzie jest w miarę cicho i spokojnie. W ładną pogodę chodzimy na stadninę koni tam jest taka olbrzymia łąka, co widać na filmiku :)
przeszkód mamy już trochę, Jak wiadomo nie są one zbyt profesjonalne ale ćwiczymy na nich i jak widać dobrze nam idzie :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Maritita ... bierzemy :lol: :evil_lol: :lol: Ale to jest tak, że mieszkamy w różnych końcach Goleniowa, albo niektórym się nie chce :diabloti: :eviltong: :nono: !!! Ja np. chodzę co weekend (warunkiem jest tylko to że nie pada ;) ) z kimś, albo sama. Ale ciężko mi kogokolwiek wyciągnąć ze sobą bo, że za daleko. A przeszkód już się trochę uzbierało no i waży to naprawdę bardzo dużo !!! Gdy idę sama nie mam poprostu siły nieść tego wszystkiego, ostatnio się uwziełam i wziełam wszystko sama ... ostatkami sił ćwiczyłam, a wrcając do domu myślałam, że na wieki zostanę w lesie (najbliższa polana [stadnin] jest jakieś 2 - 3 km od domu ! ). Ale mam nadzieję że gdy tylko zrobi się ciepło dziewczyny zaczną chętniej chodzić ;) :) ;)

Pozwolę sobie pokazać nasze przeszkdy:

Hopka ( składa się z tyczek które kupiłam z Olą na slalom (więc albo ćwiczymy hopki albo slalom, w torach ukłdamy hopki, a slalom narazie ćwiczymy osobno) a część z tyczek Agi)

* z tyczek Agi + zrzutka z tyczek na slalom

[IMG]http://img128.imageshack.us/img128/5950/20jf6.jpg[/IMG]

* z tyczek moich i Olki ;)

[IMG]http://img98.imageshack.us/img98/7236/22xq7.jpg[/IMG]

Tunel, który kupiłam w sklepie z rzeczami urzywanymi :eviltong:

[IMG]http://img340.imageshack.us/img340/7285/21ff9.jpg[/IMG]

Koło, też mojej roboty ;) Ewcia jak nie ćwiczysz z psiórkami koło to nam się przyda z powrotem :D ;) :D

[IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4361/22ep4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3939/23yx9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9301/24nm4.jpg[/IMG]

Skok w dal, który zrobił dla mnie i Boogie mój tata (jest 5 części, ale to foto było robione jak szłam sama i było by za ciężko ;))

[IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9082/25wy5.jpg[/IMG]

Ogólnie jeden z ułożonych torów:

[IMG]http://img175.imageshack.us/img175/9072/83507968jv2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img338.imageshack.us/img338/6613/41539723ww0.jpg[/IMG]



Dziewczyny mam nadzieję, że czściej będziemy ćwiczyć razem (jak dotychczas udało się to raz do filmu ? [na wybiegu byliśmy wszyscy, prawda :D ? ] ) Bardzo by mi się rzydały dodatkowe ręce do noszenia tego sprzętu :eviltong: ;) :eviltong:


Pozdrawiam
Karolina & Boogie

Link to comment
Share on other sites

Ja mam własne przeszkody (teraz już takie bardziej profesjonalne z rurek PCV, zaczynałam od wbitych w ziemię podpórek do kwiatków). i zawsze jak idę do parku to najpierw ćwiczymy na osłonietej polance (czasem ktoś się zatrzyma i z daleka popatrzy) a potem idziemy dalej i trenujemy na samym środku dużej polany (niestety Fortel trochę się rozprasza jak psy do niego podbiegają (bo kto by psa zatrzymał (zobacz jak się piesek bawi! Leć pobiegaj.. ech) Ale staram się być cierpliwa, a poza tym uważam że to dobr trening przed zawodami :) )

Zawsze jak tak ćwiczymy to ktoś podejdzie zapyta. A ja opowiadam (z jak najwiekszym przejęciem (o ile oddech pozwala)) Jaki to fajny sport i w ogóle... czasem w tym miejscu robimy też pokaz : lewo, prawo, turlaj się, pac itp. Czasem ktoś się dołączy ze swoim psiakiem i dwie hopeczki przeskoczy. Raz mieliśmy sporą widownię kilkunastu osób, ale trza przyznać było ciekawie bo mój kundel biegał jak natchniony... do tej pory nie wiem co mu się stało :roll:

Choć miałam też sytuację że Baba do mnie z mordą wystartowała, że pies powinnien być na smyczy, tu dzieci biegają! a w ogóle to jak mogę tak psa katować ( szła z wnukiem (nie dotykaj bo się ugryzie!:angryy:) i dwoma koszmarnie zapasionymi:angryy:kundlami na krótkich smyczach (jeden młodszy oberwał końcem smyczy bo ciągnął do mojego...:angryy:) No cóż... powiedziałam "choć Fortelku nie podchodź do Pani bo cię ugryzie i spokojnie ćwiczyłam dalej... Baba pochwili wróciła ze strażą (ale z daleka widziałam jak jej tylko kółko palcem na czole wymalował...:cool3:)

Link to comment
Share on other sites

O TAK !!! Byłoby extra ... no szkoda z tą palisadką, ale zawsze mamy inne przeszkody.

[B]Axisss [/B]dlatego właśnie nie ćwiczę w parku :-( Mamy fantastyczną polanę [obok jest wybieg dla psów, ale nie nadaje się do agility bo jest drzewo na drzewie] a ludzie i tak gonią że pod balkonami im z psami łazimy :mad: :angryy: :mad: Dziś byłam uczyć koleżankę troszkę na JH to też przeszkadzało ... bo z psem biegam :angryy: Ehhh ... :-( :shake: :-( Trzymam za Ciebie kciuki, że będzie Wam szło coraz lepiej ... oraz życzę 1 lokat w agility !!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja raz byłam w parku i rzucałam psu rollerki stanęło małżeństwo i patrzyli. Jak skończyłam z frisbee to przeszłam do posłuszeństwa. A facet do mnie woła:
"Dziecko, czy ty chcesz tego psa wykończyć?! Nie widzisz jak mu język zwisa! Zaraz zadzwonie na policje!"

Ja mu odpowiedziałam: "Nie macie państwo psa to nie wiecie o co chodzi"
I ćwiczyłam dalej, a oni usiedli na ławce i dalej sie gapili...

Nie rozumiem toku myślenia innych ludzi poprostu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...