Jump to content
Dogomania

[Wieluń] Keks - futrzasty wulkan energii :)


Mantis

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ostatni wpis na stronce Keksa jest z października 2008. Znalazłam też forum schroniskowe i wątek Keksika ale ostatnie informacje o nim to pażdziernik 2008.

Chciałam się zalogować ale mnie wywalało :evil_lol:. Będe próbować później. Fajnie byłoby nawiązać kontakt z wolontariuszami ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Ostatni wpis na stronce Keksa jest z października 2008. Znalazłam też forum schroniskowe i wątek Keksika ale ostatnie informacje o nim to pażdziernik 2008.

Chciałam się zalogować ale mnie wywalało :evil_lol:. Będe próbować później. Fajnie byłoby nawiązać kontakt z wolontariuszami ;)[/quote]
To się ciotka na maila winna zgłosić, konto można przecież aktywować ręcznie :mad:

Wolontariuszy z dostępem do netu u nas jak na lekarstwo, więc muszę Wam ja wystarczyć. Niestety z braku czasu zaglądam na dogo sporadycznie, więc jakby coś - to maila do mnie łatwo znaleźć ;)

A Keks - cóż, u niego się niewiele zmienia, dzień za dniem prawie identyczne. Nie jest łatwym adopcyjnie psiakiem, pomijając zaniedbane futro - życie w przepełnionym schronisku dało mu się we znaki... Potrzebuje domu, gdzie będzie mógł zużyć energie w inny sposób niż wkurzając się na biegające dookoła psy... Czyli domek najlepiej bez-psi, albo z doświadczonymi ludźmi, no i nowi opiekunowie cierpliwi i umiejący mądrze kochać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MałGośka']
Wolontariuszy z dostępem do netu u nas jak na lekarstwo, więc muszę Wam ja wystarczyć. Niestety z braku czasu zaglądam na dogo sporadycznie, więc jakby coś - to maila do mnie łatwo znaleźć ;)

A Keks - cóż, u niego się niewiele zmienia, dzień za dniem prawie identyczne. Nie jest łatwym adopcyjnie psiakiem, pomijając zaniedbane futro - życie w przepełnionym schronisku dało mu się we znaki... Potrzebuje domu, gdzie będzie mógł zużyć energie w inny sposób niż wkurzając się na biegające dookoła psy... Czyli domek najlepiej bez-psi, albo z doświadczonymi ludźmi, no i nowi opiekunowie cierpliwi i umiejący mądrze kochać.[/quote]

No to cześć
Ja się tak dopytuję o wolantariuszy, bo na odległość to niewiele można zrobić dla psiaka.
Z kimś kto jest na miejscu łatwiej zorganizować ewentualną zbiórkę pieniędzy czy jakieś inne akcje, wiadomo ;)
Poza tym - informacje o psie z pierwszej ręki są nieocenione. Łatwiej wtedy ogłaszać psa.

Zauważyłam, że futro Keksa choć piękne, trochę jest zaniedbane, i nic w tym dziwnego niestety. :-(
Czy myślisz, że mogłybyśmy coś z tym zrobić np; zebrać na dogo fundusze na wizytę u fryzjera. Można by z Keksa zrobić prawie terrierka :evil_lol:. Potem go obfotografować i puścić całą masę ogłoszeń w necie z nowymi, atrakcyjnymi zdjęciami :lol:.

Nie wiem, oczywiście czy będzie można zabrać Keksa ze schronu na parę godzin i czy Wy będziecie mogły to zrobić. :oops:

Tak tylko sobie rozmyślam, bo mi starsznie przykro, że takie cudo siedzi w schronie :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Przeklejam z wieluńskiego forum

[COLOR=Red]Od tygodnia intensywnie [B]szukamy Keksa! [/B]

Psisko uwolniło się z obróżki i przeskoczyło przez płot (w części schroniska, w której przebywał ma on 2,5 metra - zanim dziewczyny obiegły schronisko, po psie już śladu nie było

Na Keksa czeka dom z Szwajcarii - miał do niego jechać w pierwszych dniach kwietnia...

Jeśli ktoś z Was jest z wieluńskich okolic - proszę, niech też rozgląda się za naszym uciekinierem. Keks może być już daleko od schroniska![/COLOR]


[B][I]Kontakt[/I]:
Małgorzata Grabowska, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , tel. 0 608 111 640[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...