Jump to content
Dogomania

Wyżeł szorstkowłosy już kilka miesięcy wegetuje w schronie :( pomóżmy mu :(:(MA DOM


Negri

Recommended Posts

  • Replies 801
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sepia21']w takim razie jutro punkt 8 ide odwiedzic nochala! mam nadzieje ze wszytko pójdzie gładko i juz niedługo chłopak zawita w nomym domku! i ogródku:p[/quote]

oj, oj było by cudnie:p:p:ptrzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorija']Ja to dopiero teraz zobaczyłam!! Jak można sprawić, żeby w Metro sie ogłoszenie pojawiło. Ja chcę Kozaka tam wsadzić. I odbierać telefony telefony
Nochal już ma pewnie dom jak w banku - jest cudny i tyle :-)[/quote]

Sprawić w sumie w 100% się nie da :-(
To po prostu przypadek, fart... Wynik losowania ogłoszeń jakby :( I teraz jest z tym ciężko bo nie wiem czemu ale z 3 ogłoszeń jakie zamieszczali zostało tylko 1 :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ale bezsensu. Czy takie są procedury w schronisku ?? Kurcze łatwiej by było jakby można chociaż na chwilkę z pieskiem pospacerować poza boksem...jak mamy znaleźć kogoś kto weźmie psiaka w ciemno. :roll:

Gold 322 proszę nie zniechęcaj się.... A jak daleko masz do schroniska ??

Link to comment
Share on other sites

[B]gold[/B] bardzo Cię przepraszam w imieniu wolontariuszy wrocławskich! W życiu bym się nie spodziewała, że tak postąpią. Tymbardziej, że pies kwitnie już dobrych kilka miesięcy w schronie :shake:

[B]Czy mógłbyś poczekać jeszcze trochę na informacje bezpośrednio ode mnie na temat [SIZE=3][COLOR=red]NOCHALKA[/COLOR][/SIZE]??[/B]

Spróbowałabym wziąć go na spacer po schronisku. A najlepiej to napisz, co miałabym u niego sprawdzić- jakie reakcje?? Co więcej, oprócz tego co jest na tym wątku, chciałbyś o nim wiedzieć??

Link to comment
Share on other sites

witam, w zasadzie juz przeczytaliscie to co napisalam w sprawie psiaka... troche sie wkurzylam bo popedzilam tam z samego rana i nawet dobrze psa nie zobaczylam. pani potraktowala mnie jak dziwadlo, tylko dlatego, ze chce zobaczyc psa na zawnatrz boku... bo niby po co -ona mowi mi jak jest, a co chce, to moge zobaczyc przez krate. ja jej mowie ze nie sprawdze w ten sposob ani czy pies nie ma agresji kontrolujacej, czy broni jedzenia, czy daje sie łapac za obroze, zajrzec sobie do uszu, jak reaguje na dotyk, czy ma instykt łowiecki, jak reaguje na smych i inne psy... wogole jak powiedzialam ze czytałam na dogo ze psiak do innych zwierzat nie bardzo to mi mówi ze to bzdura, przeciez pies jest z innymi psami w boksie i sie nie gryza... nie wiem, ale poczulam sie potraktowana dziwnie. nie wiem jak mozna wybrac psa bez przejscia sie z nim na spacer... jesli chodzi o reakcje które warto sprawdzic to ja kieruje sie testem psychicznym przygotowanym wlasnie dla psów schroniskowych. nie mówi wszystkiego ale daje ogólny poglad na sytuacje. opis testu znajdziecie tutaj [URL="http://www.psy24.pl/art.php?art=965"]www.psy24.pl/art.php?art=965[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, ale dziwnie to wyszło. Zwłaszcza, że wszyscy się starają znaleźć mu domek a osoby ze schroniska po prostu zainteresowana osobę zlały. Może Koperek uda się posprawdzać jak psiak reaguje. O ile gold będzie nadal zainteresowany ...
Wielka szkoda, bo może psiak szykowałby sie już do nowego domku :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisełka']Ooooooooooo!!!!!!!!!! :crazyeye:

To co Ci pracownicy schronu wyprawiają?? Nawet psinki obejrzeć dobrze nie dali?? Chyba powinno im zależeć na znalezieniu domku dla niego :shake:[/quote]

Dlatego między innymi mówiłam o potrzebie dt!

Link to comment
Share on other sites

Pytanie do Dogomaniaków.
Czy Nochalek jest jescze w schtonisku? Jeśli tak proszę o adres schroniska, chyba że jest możliwość przetransportowania psiaka do Warszawy. Poproszę o wiecej szczegółów na jego temat: jak długo jest w schonisku, dlaczego właściciel go nie odebrał? Jak reaguje na inne psy? mamy już dwa :smile:, jaki jest jego ogólny stan?

Link to comment
Share on other sites

Tak, [U]Nochal jest jeszcze w schronisku.[/U]
Adres schroniska: [U]Wrocław, ul. Skarbowców 52[/U] (dzielnica Krzyki).
Info na temat jego jestestwa w schronisku powinno być zamieszczone na pierwszej stronie tegoż wątku- jeśli nie ma to w przybliżeniu: [U]kilka miesięcy już siedzi.[/U]
Do innych psów-samców nie zachowuje się niezbyt rewelacyjnie, jest zaczepny i jak mu coś nie pasuje to potrafi to okazać zębami. Może w nowym domu jego zachowanie będzie inne, ale tego przewidzieć nie potrafię. [U]Do innych zwierząt jest zadziorny[/U]- nie mam pojęcia, jak będzie się zachowywał do suczek.

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy zainteresowani zabraniem psiaka ze schroniska. Jakie są procedury? Czy ewentualnie możecie zorganizować transport do Warszawy? Nochalek jest zadziorny wzgledem innych psów. To znaczy czy się rzuca na inne psy? Czy tylko je obszczekuje? Jak reaguje na suki? Pytamy się z tego względu że mamy w domu juz dwa psy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...